Trójmiasto - spoty i zloty - Strona 191

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
Tez odkurzyłem forum po dłuzszym czasie.
Myslę, że spotkanko "po latach" jak najbardziej obowiązkowe.
Mirku - GRATULACJE !!!!

Swoja drogą chodzi mi po głowie 2106, taki sentyment został po "siódemce".Jest tylko jedna zasadnicza przeszkoda - ŻONA
  
 
Jakby co, to ja wstępnie planuję pobyt w Gdyni w tą sobotę. Jakbyście organizowali jakiś spot, to dajcie znać .
  
 
Ponieważ w tym wątku mateusznia pisał, że będzię w majowy weekend u nas to można by pomyśleć o jakimś spociku, szczególnie, że pogoda ostatnio jest dość przyjemna.
Co wy na to?
  
 
Woooow!!! No byłoby fajnie . Będę do wtorku (po południu wracam do Wafki). Jakby co -> dryń, dryń (603-894-294), bo nie wiem, czy dam radę uruchomić internet (zaqpiliśmy jakąś kartę, modemy GSM, sremy i innetakie, ale... no wiadomo... nie samym internetem człowiek żyje i czasami zapomina, jak się toto podłącza ).
  
 
Ach, jak ja lubię takie spontaniczne spoty... no i ten entuzjazm
  
 
Jakby się jakaś idea spotkaniowa urodziła, to informuję niniejszym, iż w przyszłym tygodniu przebywam sobie w Gdyni (będziemy sobie wycieczkować, ale bazę mamy w Gdyni). Nie podejrzewam, zeby się towarzystwo zebrało, ale może jestem człowiekiem małej wiary .
  
 
Słuchajcie ludki z 3miasta.
A może w końcu ruszymy tyłki i zrobimy spot starej gwardii co ?
  
 
ło rany franc już po ślubie???


moja zdechła w tzw między czasie.
stoi sobie zarośnięta.
  
 
Wczoraj widziałem ojca Hueya w Samarce
  
 
Cytat:
2010-06-23 10:20:01, Leszek_Gdynia pisze:
Wczoraj widziałem ojca Hueya w Samarce





Albo to nie było wczoraj alo się tak do starszego upodobniłem, że mnie nie poznałeś , wczoraj tylko ja korzystałem z auta .

A tak z trochę innej bajki urządziny wreszcie siakiegoś spota bo od ostatniego minęło już chyba z półtora roku!?
  
 
Cytat:
2010-06-23 17:12:12, Huey pisze:
Albo to nie było wczoraj alo się tak do starszego upodobniłem, że mnie nie poznałeś , wczoraj tylko ja korzystałem z auta . A tak z trochę innej bajki urządziny wreszcie siakiegoś spota bo od ostatniego minęło już chyba z półtora roku!?



W takim raize to musialo byc dzien wczesniej - na Kieleckiej zaraz przed Wzgórzem
  
 
Witam
Cytat:
2010-06-23 17:12:12, Huey pisze:
A tak z trochę innej bajki urządziny wreszcie siakiegoś spota bo od ostatniego minęło już chyba z półtora roku!?



Mi jest cięzko się umawiać, bo pracuję w weekendy, chociaż tearz długo jest jasno, więc moze ok 19-20 tej?
No i pewnie Ładą nie dojadę, bo znów ma bunt, chyba zepchnę ze skarpy
  
 
Cytat:
2010-06-26 14:57:36, sheriffnt pisze:
Witam Mi jest cięzko się umawiać, bo pracuję w weekendy, chociaż tearz długo jest jasno, więc moze ok 19-20 tej? No i pewnie Ładą nie dojadę, bo znów ma bunt, chyba zepchnę ze skarpy



19-20 może być, jeszcze tylko ustalić dzień i miejsce , któreby większej ilości osób pasowało, ja na najbliższe parę tygodni planów nie mam więc się dostosuję. Nie trzeba ładą byleby tylko być obecnym cialem a nie tylko duchem bo naprawdę chciałbym wasze mordeczki zobaczyć
  
 
STARA TRÓJMIEJSKA GWARDIO !!!!!!!!

Może zrobimy przed Świętami spotkanie "po latach" ? Myslę, że po takim czasie będzie się fajnie rozmawiało tym bardziej, że sporo sie u nas pozmieniało w zyciu przez ten czas napewno
Pierw chciał bym się zorientować czy bedzie zainteresowanie a potem ustralimy termin.

To jak?
Mój numer jak by ktos nie pamiętał 501191544 , gg 3330323 .

Pozdrawiam
Franc.
  
 
JAK NAJBARDZIEJ ZA!!!
Tylko, jeśli o mnie chodzi, to od razu piszę, że przyszły weekend nie do końca bedzie mi odpowiadał ale poza tym naprawdę wasze mordki chciałbym zobaczyć - od ostatniego spota minęło już ponad 1,5 roku.
  
 
Super.
Miejmy nadzieje, że bedzie nas więcej
Do kogo znalazłem kontakt to wysłałem maila i/lub wiadomość na gg z linkiem do tego tematu.
Karol, powysyłaj też.
Pozdrawiam.
  
 
Witam
Ja również jestem chętny, ale jak niektórzy zapewne pamiętają prcuję głownie w weekendy.
Hmmm... szkoda tylko że Ład coraz mniej.
  
 
hehe
czesć,

dzięki za pamięć. no wstępnie jestem na tak
mówcie tylko kiedy i dzie

pozdro
  
 
Bravo bravo
sebol jak najbardziej jest za spocikiem będę więc śledził temat, bliżej weekendu może się coś bardziej wyklaruje.
Pozdrawiam wszystkich ładomaniaków
  
 
A czy jesteście w stanie spotkać się w którys dzień tygodnia wieczorem ?
W weekendy Mirek pracuje a było by nienajlepiej jakby zabrakło go na spotkaniu.
Zadeklarujcie się mniej więcej kiedy Wam pasuje tak, abysmy dopasowali termin dla wszystkich i spotkali sie w wiekszym gronie.