Trójmiasto - spoty i zloty - Strona 192

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A qrdencja ja byłem w zeszły długi weekend w (G)dyni, ale nawet nie próbowałem zaczepiać kogokolwiek z 3-miasta o spotkania, gdyż moje wszystkie poprzednie próby zgodnie olaliście, więc się na Was obraziłem i juz teraz żałuję, że w ogóle cokolwiek kiedykolwiek proponowałem (chodzi mi o 3-miasto), hawk.

[ wiadomość edytowana przez: Mateusznia dnia 2010-11-19 22:05:17 ]
  
 
Hmmm. Trzeba coś zaproponować. Tak więc proponuje sobotę 27 listopada na parkingu przy Tesco na Karwinach o 19:00. Jak będzie zimno to mozna tam do jakiejś kafejki wejść. Co Wy na to ?
  
 
Cytat:
2010-11-21 15:32:17, Franc pisze:
Hmmm. Trzeba coś zaproponować. Tak więc proponuje sobotę 27 listopada na parkingu przy Tesco na Karwinach o 19:00. Jak będzie zimno to mozna tam do jakiejś kafejki wejść. Co Wy na to ?



Mnie pasi , pytanie tylko czy Mirkowi będzie pasowało , pisał przecież nie raz, że w weekendy pracuje.
  
 
Rozmawiałem z Mirkiem i pasuje, nawet jak bedzie pływał to zdąży, może sie lekko spóźni. Tak więc jak reszta kolegów ?
  
 
Ja jestem niestety w Wawie teraz...
Ale mam nadzieję, ze jak już się znowuż zaczniecie spotykać, to stanie się to ponownie miłą tradycją i kiedyś do Was dołączę. (kolejny przyjazd do Gdyni planuję raczej w styczniu).
  
 
No więc jak napisałem wcześniej ja uznaję się za umówionego , co z resztą
  
 
Coś nie widzę odzewu, tak, że pytam się jeszcze raz - czy ktoś będzie na spocie? Naprawdę chętnie bym się z wami spotkał ale wolałbym nie tłuc się tam tylko po to by odmrozić se d..ę w samotności bo jednak znowu ze spotu nici.


[ wiadomość edytowana przez: Huey dnia 2010-11-26 15:08:01 ]
  
 
Ja będę, a kto jeszcze, hmmm, zobaczymy.
  
 
Witam
Powinienem być, raczej na 95%
  
 
SUPER!!! To, w takim razie, do jutra
  
 
Rozmawiałem z Pawlem (pablox) i na 90 % bedzie tez.
  
 
W 3 osobowym składzie spotkalismy się dziś ponownie po latach
Razem z Mirkiem i Karolem miło i wesoło spedzilismy 3 godziny. Następne spotkanie wstepnie planujemy na 18 grudnia, a gdzie to sie jeszcze zobaczy. Mamy nadzieje, że reszta starej trójmiejskiej grupy do nas dołączy. A tym czasem jedna fotka aut z dzisiejszego spotkania.




[ wiadomość edytowana przez: Franc dnia 2010-11-27 23:05:16 ]

[ wiadomość edytowana przez: Franc dnia 2010-11-27 23:06:12 ]
  
 
Dzięki za mile spędzony czas i, że spot wreszcie się odbył . mam nadzieję, że ten 18 grudnia wypali i uda się spotkać w jeszcze większym gronie.

PS. Franc, nie zapomnij o przesłaniu na mail'a bądź zamieszczeniu na forum fotki tej toruńskiej pamiątki
  
 
Widzę, że każdy był innym modelem Łady .
  
 
Widzę, że każdy był innym modelem Łady .
  
 
Łada 2107 w wersji koreańskiej Nexia, Łada 2104 po lifcie czyli Palio i niezmienna Samarka

Karol, pamiętam tylko jeszcze nie szukałem, ale zrobie to niebawem.
  
 
Przypominam o planowanym spotkaniu 18 grudnia. Są chetni ?
  
 
Witam
Ja tak, ale chyba tym razem innym jeszcze modelem Łady, bo Łada Palio po lifcie pokonała zima (paliwo )
Precz z zimą , kto jest za?
  
 
Karol telefonicznie tez potwierdził.
Mirku. My Scudo dzis próbujemy od 8 rano zapalic i nic , tez paliwo.
Mało tego w Nexii rano było to samo.
  
 
Cytat:
2010-12-16 14:25:54, sheriffnt pisze:
Precz z zimą , kto jest za?



ZA, ZA, PO TRZYKROĆ ZA!!!
Mam już po dziurki nosa tego białego g...a lecącego z nieba, wczoraj godzinę musiałem odkopywać samochód bo bym nie wyjechał. Co do mrozów to ja, odpukać , z odpaleniem problemów nie miałem.
Dobra, wracając do spotu, to gdzie i o której ustawiamy się w sobotę? Jeśli chodzi o mnie to nie całkiem pasuje mi tesco - jest za bardzo odkryty w związku z czym jest tam zawsze ch....nie zimno, proponowałbym np. klif, tam nie powinno być źle a poza tym nie brakuje tam knajpek w których można posiedzieć i spić siakąś herbatkę czy cuś .