Tu się witamy ! Nowi klubowicze :) - Strona 86

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich na forum!
Jestem Mariusz ale znajomi mówią do mnie Marian. Od ponad 5 lat jeżdżę desperadosem 1,5 16v LPG, zielona perła. Troche w nim przez ten czas pozmieniałem. Wrzóciłem nowe głośniki i półkę na nie, fotele i boczki w drzwiach obszyłem eco-skórą, przerobiłem wydech na dwie rury... No i to chyba wszystkie ważniejsze zmiany.
  
 
Siema! Jesteś z tej samej Czewy?
  
 
Oczywiście Czewa jest tylko jedna Fajnie spotkać na forum kogoś z miasta
  
 
I obawiam się,że nie spotkasz nikogo więcej z Cz-wy. Jestem tu jedyny i niepowtarzalny.
  
 
Cytat:
2013-06-26 23:44:09, Esperynek pisze:
I obawiam się,że nie spotkasz nikogo więcej z Cz-wy. Jestem tu jedyny i niepowtarzalny.

jasne
  
 
Kto jeszcze jest z Częstochowy na tym forum, niech 1-szy rzuci kamień.
  
 
Cytat:
2013-06-26 13:36:38, marian081 pisze:
Witam wszystkich na forum! Jestem Mariusz ale znajomi mówią do mnie Marian. Od ponad 5 lat jeżdżę desperadosem 1,5 16v LPG, zielona perła. Troche w nim przez ten czas pozmieniałem. Wrzóciłem nowe głośniki i półkę na nie, fotele i boczki w drzwiach obszyłem eco-skórą, przerobiłem wydech na dwie rury... No i to chyba wszystkie ważniejsze zmiany.



Masakra z tą oszczędnością /czy raczej bylejakością /słowa ...Żółtodziób od razu się popisałeś słowotwórstwem ..no ale dzięki temu, że oszczędziłeś 6 literek w nazwie swojego miasta , nie zamęczyło Cię na śmierć walenie w klawiaturę

no cóż..nawet "niepowtarzalny Esperynek" pisał normalnie ..od dziecka ../ a że czasem głupoty , to już inksza sprawa
/

w każdej razie...witamy ...o parę ładnych lat się spóźniłeś ...ale co tam...jakoś bedzie
  
 
hej,
Jestem Marcin - desperado (jak chyba wszyscy tutaj). Jestem szczęśliwym posiadaczem Espero 1.6 LPG - srebrna strzała - pozdrawiam wszystkich
  
 
Cytat:
2013-07-08 09:22:57, marcinf pisze:
hej, Jestem Marcin - desperado (jak chyba wszyscy tutaj). Jestem szczęśliwym posiadaczem Espero 1.6 LPG - srebrna strzała - pozdrawiam wszystkich



Witamy

I btw. zajrzyj jeszcze raz w dowód i sprawdź pojemność

Pozdr.
  
 
Cytat:
2013-07-08 09:22:57, marcinf pisze:
hej, Jestem Marcin - desperado (jak chyba wszyscy tutaj). Jestem szczęśliwym posiadaczem Espero 1.6 LPG - srebrna strzała - pozdrawiam wszystkich


Kontynuując modę, napisz jeszcze,że jesteś z Wawy.
WItamy!
  
 
Cytat:
2013-06-30 17:05:26, bogdan1 pisze:
Masakra z tą oszczędnością /czy raczej bylejakością /słowa ...Żółtodziób od razu się popisałeś słowotwórstwem ..no ale dzięki temu, że oszczędziłeś 6 literek w nazwie swojego miasta , nie zamęczyło Cię na śmierć walenie w klawiaturę



Napisałem tak z przyzwyczajenia... Większość osób jakie znam używa takiego skrótu i nikt z mojego miasta nie widzi w tym żadnego problemu... Ale jak widać Ciebie to bardzo razi No cóż przepraszam, nie miałem pojęcia, że ktoś może być tak wrażliwy na skrót nazwy miasta

A jakby się tak już czepiać, to chyba powinno się pisać trochę inaczej niż "liganca"...

[ wiadomość edytowana przez: marian081 dnia 2013-07-10 22:58:40 ]

[ wiadomość edytowana przez: marian081 dnia 2013-07-10 23:04:12 ]
  
 
Marian, uspokój się...Boguś po prostu zazdrości,że Katowice to Katowice i za bardzo inaczej się nie da.
  
 
Cytat:
2013-07-10 22:57:25, marian081 pisze:
.." A jakby się tak już czepiać, to chyba powinno się pisać trochę inaczej niż "liganca"...



a łyżka na to ..NIEMOŻLIWE

fajniee...dawnoooo tu nie było pogdrzanej atmosfery

...sie Marian przyzwyczai i ciesz /a z drugiej strony Bardzo Żałuj!/ , żeś nie wpadł tu 10 lat temu




Cytat:
2013-07-11 21:47:23, Esperynek pisze:
Marian, uspokój się...Boguś po prostu zazdrości,że Katowice to Katowice i za bardzo inaczej się nie da.




gupiś je Esperynku albo sie Maryjanowi chcesz przypodobać ....oczywista , że stosuje się skrót K-ce .....W-wa czy Wawa..też jakoś tak..no i dobrze , że new Koledze zwróciłeś uwagę

[ wiadomość edytowana przez: bogdan1 dnia 2013-07-12 11:28:45 ]
  
 
10 lat temu to nie bardzo miałem tu czego szukać
  
 
Cytat:
2013-07-12 11:21:10, bogdan1 pisze:
gupiś je Esperynku albo sie Maryjanowi chcesz przypodobać ..


Lokalny patriotyzm Boguś- mówi Ci to coś?
  
 
Cytat:
2013-07-12 15:43:25, Esperynek pisze:
Lokalny patriotyzm Boguś- mówi Ci to coś?


tak jes...mówi

masz w tym ukryty cel ..
  
 
Cytat:
2013-07-08 09:22:57, marcinf pisze:
hej, Jestem Marcin - desperado (jak chyba wszyscy tutaj). Jestem szczęśliwym posiadaczem Espero 1.6 LPG - srebrna strzała - pozdrawiam wszystkich

No to musisz być szczęśliwy bo 1,6 nie ma !!!!
  
 
Kiedyś mi się obrywało
  
 
Ostatnio się ktoś przywitał w lipcu.
Jest grudzień.
Chyba czas zgasić światło

I najlepsze - jako mod jest wymieniony niejaki "Cezariusz" ( tak w ogóle to kto to ? ) Zajrzał tu pewnie ponad rok temu, albo lepiej
  
 
Cytat:
2013-12-19 18:27:50, DeeJay pisze:
Ostatnio się ktoś przywitał w lipcu. Jest grudzień. Chyba czas zgasić światło I najlepsze - jako mod jest wymieniony niejaki "Cezariusz" ( tak w ogóle to kto to ? ) Zajrzał tu pewnie ponad rok temu, albo lepiej



DeeJay ostatni gasi światło