SPOTKANIE NA DRODZE

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Właśnie wpadłem na taki oto temat.
Jakiś czas temu widziałem na Targowej w Warszawie kadeta z naklejką OKP. Nie wiem kto to był a może warto by było.

Zamysł tego tematu jest taki że można tu wpisywać że widziało się taki to a taki samochód w takim a takim miejscu i czasie. W ten oto prosty sposób będzie można zidentyfikować klubowicza którego widzieliśmy a nie wiemy którz to.

Co Wy na to?
  
 
Witam
Wydaje mi się ...choć to może zajmuje trochę czasu że wystarczy przejrzeć profile Klubowiczów z danego Regionu z danym modelem auta...
...i tu kłania się wymóg regulaminowy o posiadaniu przez Klubowicza wypełnionego profilu i zdjęcia autka. Widać tu namacalnie do czego te profile się przydają...
No ale oczywiście możemy pozdrawiać w tym wątku, napotkane na drodze auta klubowe...
Więc pozdrawiam Opla Asconę na szczecińskich numerach za kierownicą której dojrzałem Bona, choć on mnie nie zauważył
PZDR Vincent
  
 
Cytat:
Więc pozdrawiam Opla Asconę na szczecińskich numerach za kierownicą której dojrzałem Bona, choć on mnie nie zauważył



bo moja ascona osiaga takie 8 predkosci warpowe że obraz mi sie zlewa jak jade i nic nie widze...jedynie czasem jak trafie jakąs babke na pasach to sie orientuje ze cos minołem
  
 
To mogłem być ja Często bywam na Targowej A pamiętasz jaki kolor??

Ja ostatnio widziałem kolege LUK'a w korku Chyba tez mnie widział, chociaż ja śmigałem jak zwykle więc było mało czasu

A i jeszcze kiedyś bardzo dawno widziałem kolege Maki, ale stałem w taki sposób że na pewno mnie nie widział kolega
  
 
Koloru nie pamiętam, ale dobrze wiedzieć.
  
 
Ehhh... no a ja niestety jescze nie widzialem nikogo w krakowie z naklejka OKP ... ale ja jestem dosc ladnie oznakowany.... a szczegolnie widac moj nick na szybach wiec nie bedziecie mieli problemu by rozpoznac kto to

Pozdrawiam
  
 
Na zloty mazowieckiego przyjeźdza tylko mój kadett więc z dużą doża prawdopobobieństwa to byłem ja Popatrz jeszcze na mój profil Jedna fotka nawet była robiona na Targowej

A wczoraj widziałem biała Astre F Kombi z naklejką "OPEL KLUB" to chyba jakaś konkurencja do OKP
  
 
Witam
Spotkałem dziś białego kadeta C (jesli się nie myle) Staliśmy naprzeciw siebie lecz ja po drugiej stronie ulicy. Niewiem kto to gdyż niema zdiecia w samochodach klubowiczów( ja miałem przyczepke ) Była to ul Kozaka.

Pozdr.................
  
 
nienapisałem gdzie Było to w Poznaniu
  
 
tak jak ja jade sobie i widze wystawająca dupke zaparkowanego bialego kadecika c (city tak jak i moj) -przetarłam oczy, zatrzymalam auto -patrze a tu kolega Jarek_Danzig -pozdrawiam
  
 
Jadę sobie ulicą i patrze, !!???
...i widzę !!???
...ledwo poznałem !!!
...a to Pałać Kultury !!!


ŚLEPOK
  
 
Ja wczoraj widzialem na rondzie Żaba złotą Mante o poczatku numeru WXW czy jakos tak-ale nie miala zadnych emblematow!!

Pozdrawiam!

Kamil
  
 
ja to w Rzeszowie widziałe żółtą manciorę, na Baranówie!!!!
...taki kurczaczek !!
  
 
ja to w Rzeszowie widziałe żółtą manciorę, na Baranówie!!!!
...taki kurczaczek !!
  
 
hehe... zwyczaj z p.m.s. - w sumie sympatyczny
ale w Szczecinie jeszcze mi się nie zdarzyło spotkać kogokolwiek oznakowanego - ani z OKP, ani z p.m.s.
  
 
Witam
Ja dziś minąłem się lub spotkałem dwa ciekawe autka.
Na ulicy Orawskiej w Szczecinie minąłem się z Monicą, naszą koleżanką...niestety ona mnie chyba nie widziała choć specjalnie starałem się ją złapać otwierając drzwi...ale była za daleko
Drugie autko to ładny i utrzymany czerwony Commodore na Świnoujskich blachach...
goniłem za nim od Powstańców Wielkopolskich do Piastów ale na skrzyżowaniu z Narutowicza przemknął na czerwonym i tyle go dogoniłem...młody człowiek siedział za kierownicą, chciałem go zatrzymać i zaprosić do OKP ale niestety....
Pozdrawiam
  
 
No wiesz... pewnie miał R6 a Ty chciałeś go dogonić ...
  
 
...
Cytat:
No wiesz... pewnie miał R6 a Ty chciałeś go dogonić ...

...
zapewne...bo nie dawał mi szansy podobnie jak żona siedząca na fotelu obok...
Ale ja czasem bywam w Świnoujściu...znajdę go
  
 
Jakieś 20min. temu skręcałem pare autek za Sławkiem z 26 Kwietnia w Santocką, nawet prawie stanołwem obok ale się zapaliło zielone i mnie nie widział A jechałem z warsztatu świerzo po zamontowaniu tłumików mojej produkcji moglibyśmy sobie poryczej na światłach


No no Sławku naprawde wyróżniasz się z tłumu

[ wiadomość edytowana przez: _Grzesiek_ dnia 2004-01-20 16:30:08 ]
  
 
Cytat:
2004-01-20 16:29:11, _Grzesiek_ pisze:
Jakieś 20min. temu skręcałem pare autek za Sławkiem z 26 Kwietnia w Santocką, nawet prawie stanołwem obok ale się zapaliło zielone i mnie nie widział A jechałem z warsztatu świerzo po zamontowaniu tłumików mojej produkcji moglibyśmy sobie poryczej na światłach



Aaa... to ty stales obok mnie ma swiatlach przy Jodlowej??
A ja sie zastanawialem, czemu ten gosc sie tak gapi na mnie
Ale nie mialem czasu cie rozpoznac bo sie zrobilo zielone,
a ja nie lubie zostawac z tylu na swiatlach