SPOTKANIE NA DRODZE - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jedne światła dalej Sławku.Tylko ja skręcałem w kierunku Pogoni a Ty wjechałeś w Puławskiego. I raczej byś mnie rozpoznał ech ... mój samochód ale przez te ciemne szybki tylno-boczne to napewno nie.
  
 
Cytat:
2004-01-20 18:29:28, _Grzesiek_ pisze:
Jedne światła dalej Sławku.



Tak racja... Widzialem cie ale niestety nie poznalem
Nastepnym razem bede bardziej uwazny
A przez szybki to od srodka widac nadspodziewanie dobrze

Cytat:
Tylko ja skręcałem w kierunku Pogoni a Ty wjechałeś w Puławskiego.



?? Pan raczy wybaczyc, chyba Poniatowskiego??
Wiem wiem, czepiam sie
  
 
A faktycznie , Poniatowskiego hyhy.
  
 
no widzisz Slawku a Ty sie mnie czepiasz jak Cie nie zauwaze
  
 
A dzisiaj kolo 12 na Wroclawskiej cudem minalem sie
z niebieskim plugiem snieznym pedzacym z naprzeciwka
Tak tak.... to byl Kodzio Pozdrawiam
  
 
Jadę sobie i cóż widzę !!!!!!
Opel z naklejką OKP na rejestracji !!!!!!
Pierwszy raz - pomijając Motyla .........

........... to był Maryjan
  
 
Dzisiaj na Ursynowie spotkałem czerwonego Senatora (rej. WA .....) coś mi się wydaje że to Piotrek którego mialem okazję poznać na motylku (nie jestem pewny).

W każdym razie pozdrowienia z nieoznakowanej corsy
  
 
o walther a ja Ciebie nioe widziałem trzeba było mrygnąć światełkami
  
 
idem se dziś rano na ZKM (przed 8 to chyba było zaspany jak cholera) a tu mi śmiga coś wielkiego niebieskiego z naklejką OKP na tylnej szybbce ..... tak to był Rekord Odlocika,niedość że mnie mało nie przejechał to jeszcze mi pomachał i odjechał łobuz czym prędzej nie podrzucając zmarźniętego pieszego.....

pozdrawiam Marku.Marek.sesese........
  
 
idem se dziś rano na ZKM (przed 8 to chyba było zaspany jak cholera) a tu mi śmiga coś wielkiego niebieskiego z naklejką OKP na tylnej szybbce ..... tak to był Rekord Odlocika,niedość że mnie mało nie przejechał to jeszcze mi pomachał i odjechał łobuz czym prędzej nie podrzucając zmarźniętego pieszego.....

pozdrawiam Marku.Marek.sesese........
  
 
Dzisiaj byłem na chwilę w "AUTO ALDI" i spotkałem maxona, pozdrawiam i sory że nie pogadaliśmy, ale do roboty się spieszyłem
  
 
Jada w pt ok 24 po Siekierkowski spotakłem Omege Caravana z naklejka na tylnej szybkie OKP i Opel the touche czy jakos tak, rej WH ...... ale nigdy go nie widzialem na spocie, taki internetowy chochlik pewnie ----- zrownalem sie z nim, ale twarzy nie kojarze z nikąd --- ale pzdr
  
 
zajezdzam dzis na parking kolo mediamarkt w lublinie i patrze a tu stoi sobie ascona c gt/sport - identyczna jak moja (no prawie) - kupa przerobek, sportowa kierownica, biale zegary, przerobiony grill i jeszcze pare innych... . Mialem dziwnym trafem przy sobie teczke z pierwszego zlotu OKP LUBLIN z tabalkami i logo OKP - maryjan wie o czym mowie - wiec napisalem krotka wiadomosc, podalem swoj nr kom, adres strony klubowej, dodalem ze mam identyczna bryke. jako ze rano padla mi bateria w kom to wylaczylem i zostawilem w domu pod ladowarka. jak wrocilem i wlaczylem to dostalem smsa od tego goscia ze czeka na mnie na parkingu zeby pogadac - ale to bylo 2 godziny przed tym jak odczytalem meska. dalem d**y wiec zeby nadrobic zadzwonilem do niego (jest z krasnegostawu) a on akurat przegladal nasza stronke . umowilismy sie na kiedys jak bedzie blizej lublina. mysle ze lada dzien pojawi sie nowy czlowiek na lamach naszego OKP
  
 
Ja w sobotę na osiedlu Kopernika widziałem żółtą Astre classic 5d, wydawało mi się że miała naklejkę klubową, ale mijaliśmy się więc dobrze się nie przyjrzałem. Rejstracja chyba WWL ****.
  
 
a ja sobie jeżdzę po W-wce i się rozglądam i o mało się nie wbiłem w jakiegoś cieniasa....
...
pozdrowienia od Garfielda...
  
 
Dzisiaj widziałem chyba OGI'ego na Fieldorfa koło 14
  
 
Jak miło
Koło 14 na Fildorfa to mogłem być ja - w drodze do roboty.

Drogi kolego po czym mnie poznałeś ja nie mam żadnych widocznych naklejek
  
 
Generalnie zwróciłem uwagę na samochód i wydawało mi się że to Ty prowadzisz. Normalnie pewnie bym Cię nie zauważył ale jechałem od mechanika z nowymi klockami hamulcowymi i kazali mi wolno jechać
A to bardzo nie ładnie że nie masz naklejek
  
 
witanko...
NIedziela:
1 - czerwona astra GSI - Stargard
2 - Kadeciak żółty z szachownicą na zadku i poszerzany Stargard
3- zielono-szara metaliczna Ascona - Stargard
4 - śliwka Kadet z KTK - ok. Bydgoszczy
5 - żółta mancioszka cupe - ok. Bydgoszczy

bu źka..
  
 
Cytat:
2004-04-05 10:58:00, DOVectra pisze:

4 - śliwka Kadet z KTK - ok. Bydgoszczy




Ciekawe kto to mógł być. W kujowsko-pomorskim nie ma takiego Kadetta