SPOTKANIE NA DRODZE - Strona 14

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ktory z kolegow podrozowal dzis przez Lodz ?
Ta asterka co na zdjeciu . . nie mialem mozliwosci wyprzedzenia badz chociaz wyrownania sie
  
 
Panowie a bytom to taka dziura ze nie ma chyba nikogo kto by miał jakiś "znak sygnał" ze jest swój. A jeżdżę niemało
  
 
Cytat:
2007-06-04 23:13:52, dag pisze:
Dziś to jest 4.06.2007 widzaiłem na ul. Batorego w Zielonej Górze opla corse z białą naklejką klubową. Serdecznie pozdrawiam właściciela.


O, w końcu mnie ktoś zauważył Spotkać mnie można tam codziennie.

Również pozdrawiam
  
 
Cytat:
2007-06-13 12:50:24, alex-bytom pisze:
Panowie a bytom to taka dziura ze nie ma chyba nikogo kto by miał jakiś "znak sygnał" ze jest swój. A jeżdżę niemało


Zdazalo mi siejechac do Bytomia kilka razy, ale jakos nie wpadlismy na siebie no szkoda, bo jakos nie moge nikogo z nalepka trefic
pozdrawiam goraco
  
 
Pozdrowienia dla Maryjana. Widziałem parę razy jego auto w Wa-wie na parkingu przy Dąbrowskiego
  
 
Cytat:
2007-08-17 16:49:47, Mariann pisze:
Pozdrowienia dla Maryjana. Widziałem parę razy jego auto w Wa-wie na parkingu przy Dąbrowskiego



bo tu mieszkam i ja pozdrawiam
  
 
Ja Maryjana wiedzialem z 2 tygodnie temu jak lecial na wysokoscie imoli w strone Warszawy ... przylutowalem dlugimi ale chyba mnie nie widzial bo ucinal sobie drzemke)
  
 
Wawa, Wolska przed Dźwigową - chyba 5września -tradycyjny koreczek przed 17

Napatrzyłem się na dupsko jakiejś vectry srebrnej z klubowym wianuszkiem.

Minąłem, pomachałem... odmachał .. do zobaczenia codziennie w tym samym miejscu o tej samej porze ..tyle że ja nieoznakowany.


[ wiadomość edytowana przez: Solltys dnia 2007-09-10 13:45:59 ]
  
 
Solltys że ja Ciebie nigdy nie widuje aż dziwne
  
 
Bo ja zmykam przez Błonie, a poza tym takie małe zielone to się samo maskuje w krzakach i Cię nie widać
  
 
To przez Błonie mnie wypatruj