Zegarek - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Bundesrepublik Deutschland. Oryginalna deska do Ghia, albo RS2000 F1.
  
 
zrozumialem i czekam na jutrzejszy dzien z niecierpliwoscia hehe
  
 
jak juz rozmawiamy o desce Ghia to ile taka przyjemnosc kosztuje? uzywana i nieuzywana? ktos sie orientuje?
  
 
Taką deskę masz w wątku obok.
  
 
Timi i Wilku sorry

Myliłem sie bardzo w sprawie cykacza, Wilk ma racyję - tarczę mozna delikatnie zdjać a sam zegar odkręcić ( dwa wkręty do płytki ).

Więmc żadnego mojego postu o naprawch Essiego itp nie zobaczycie na Forym
  
 
Nothing matters
  
 
nie ma problema Sinuspi

hm... co tam slychac w swiecie zegarow? jakies wiesci ktos przynosi? czy puste raczki
  
 
Nie pytaj co Unted States mogą zrobić dla Ciebie, ale co Ty zrobisz dla United States...
  
 
u la la... nie jestem dobry w te klocki hehe. czyli ja mam cos zrobic? yh... hm... pomocy?
  
 
A ja siedze od południa i właśnie skończyłem białą tarcze zegarka teraz tylko wskazówki zegareczka na red, 2 diody UV w podświetleniu i jutro zakładam , wydrukowałem na kartce z bloku technicznego , jutro zalaminuje i bedzie gut
  
 
Mam już blaszkę alu. Wyjdą z tego ze 4 komplety tarcz do MkVII. Jeszcze tylko naklejki białe z niebieskimi nadrukami i logiem Klubo. Dla Maga w pierwszej kolejności. Tylko potrwa to trochę, bo kontakt z drukarnią mam raz w tygodniu. JEśli zdążę zrobić wektorówkę do jutra, to idzie na maszynę.
  
 
Cytat:
Wysłany: 2004-01-13 18:55:20 , Wilk pisze:

Mam już blaszkę alu. ...


A po co wam nowe blaszki ,nie mozecie na "starej blaszce" naklejke tylko nakleić?
  
 
Cytat:
2004-01-13 18:57:56, matias pisze:
A po co wam nowe blaszki ,nie mozecie na "starej blaszce" naklejke tylko nakleić?



Ja tam wolę tworzyć od nowa
  
 
Uważam że na laminacie może załamać sie światełko.
  
 
Cytat:
Wysłany: 2004-01-13 19:00:30, Sinsinupi pisze:

Uważam że na laminacie może załamać sie światełko.




Nieuzasadnione stwierdzenie mam tarcze prędkościomierza i obrotomierza laminowaną i efekt jest cool
  
 
Diffracted cool
  
 
Diffracted cool
  
 
Matias czy to te te z profilu. Jeżeli tak to są cool :
  
 
Tak to te, ale zabardzo to na tym zdjątku ich nie widać .
  
 
tez chce takie tarcze. tylko gdzie mozna je dostac i prosilbym o pomoc jak zainstalowac backlight (teoretycznie) czytalem wszystkie watki ale nei wiem do czego to glownie podlaczyc.

Wilku to bedzie logo czy tylko napis FEFP ? bo jak logo to nie usmiecha mi sie nom ale Wy tu zadzicie wiec ja nie mam nic do gadania bez obrazy oczywiscie ale chcialbym zobaczyc zdjecie tego cacka jak bedzie wygladac