Zegarek - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ALe dywanik brudny
  
 
Sie President szczegułów czepia zima jest śniegu po kolana a zdjątko z zeszłego roku
  
 
Masz na dywanikach jeszcze zeszłoroczny śnieg? Fuj...
  
 

nio nie chce stopnieć ale obiecuje nowe zdjątka
  
 
..j eszcze cieply
  
 
No, dość OT. Jeszcze raz piszę. Będę mial niebawem (dla Klubowiczów) 4 komplety białych tarcz do MkVII. Nadruk - royal blue + logo. Jeden komplet dla MAGa

Howgh
  
 
dla klubowiczow? czyli teoretycznie ja nie powinienem dostac?

komplet to znaczy tarcze tablicy rozdzielczej i zegarek?
  
 
Komplet to komplet.

A co do pierwszego pytania - "Club Assistance". I wszystko jasne.
  
 
chyba nie wszystko jasne bo nie kumam czyli musze koniecznie przystapic do klubu? i zainkasowac 50zl ? eh... prosze jasniej. laik jestem i to bardzo duuzy.
  
 
Przynależność do FEFK nie jest przecież obowiązkowa. Tym bardziej ja nikogo nie zmuszam.
  
 
Timi, Wilku robi to o własnych możliwościach.
Ja takich "zdolnosci" i mozliwościm nie nie mam.
  
 
Ale przystąpić do klubu i opłacić składkę Ci nie zaszkodzi...
a nawet da kilka przywilejów....
  
 
Cytat:
2004-01-13 20:50:19, Sinuspi pisze:
Ja takich "zdolnosci" i mozliwościm nie nie mam.



A kto powiedział, ża ja takowe posiadam? Naprawiam tylko tramwaje...

P.S. żeby nie było niedomówień - jak zrobię te tarcze, oprócz tych dla MAGa pozostałe będą nagrodami w konkursie ogłoszonym przez Metexa. Koniec tematu.
  
 
hm... zaczelo sie na czym innym a skonczylo na innym nie ma problema sa zasady i trzeba je respektowac niech wygra najlepszy
  
 
Timii, ostatnio wspomniałem o całych tarczach, nie tylko o zegarku. Zegarek zrobię jeden osobno. Poczeka na Ciebie. Ja po niego przyjedziesz
  
 
hehe przyjade i nie wroce daj znac jak cos bedzie zrobione
  
 
OK
  
 
Zapytam sie w tym pościku bo to ten sam temat .Czy ktoś , robil już cosik z LEDem od imobilaisera tj. wywalił ten czerwony paskudny "kondonik plastikowy " i w jego miejsce wstawił np. Leda blue lub coś innego?
  
 
LEDa jest biała tylko końcówka na panelu czerwona