Problem (CHYBA) rozwiazany - wyskakuje piatka - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A jak ktoś nie ma podłużnic (już)?
  
 
Jak nie masz podłuznic to nie masz problemu
  
 
Cytat:
2004-01-13 19:19:47, WilK pisze:
A jak ktoś nie ma podłużnic (już)?


to ciezka sprawa, wtedy to nie wiem
  
 
I'm kidding
  
 
tzn ze jeszcze masz swoje?
  
 
Ja tam u siebie nie widziałem nic chyba jedynie korek wlewu oleju... a troche wyzej obok mocowania mam jakas gwintowana dziure.... dosc duzej srednicy.. moze przez to mam wode w skrzyni
  
 
Cytat:
2004-01-13 19:42:45, squadak pisze:
tzn ze jeszcze masz swoje?



Oryginały nawet Jak wsio w Chomikach. Ale wiosną progi trzeba wymienić i lewe nadkole. Po 18 latach
  
 
Cytat:
2004-01-13 20:39:44, EZG-62GP pisze:
Ja tam u siebie nie widziałem nic chyba jedynie korek wlewu oleju... a troche wyzej obok mocowania mam jakas gwintowana dziure.... dosc duzej srednicy.. moze przez to mam wode w skrzyni



tutaj masz caly silnik 1.6 cvh razem ze skrzynia, tyle ze turbo:

to max po prawej z taka dluga czarna rurka to wlasnie odpowietrzenie

Cytat:
2004-01-13 20:50:35, WilK pisze:
Cytat:
2004-01-13 19:42:45, squadak pisze:
tzn ze jeszcze masz swoje?



Oryginały nawet Jak wsio w Chomikach. Ale wiosną progi trzeba wymienić i lewe nadkole. Po 18 latach


no to ja niestety mam wiecej do roboty, ale po 20 latach
  
 
Tak sobie pomaluję engine. Tylko głowicę na niebiesko
  
 
najlepiej to caly na czarno, zadnych wyciekow wtedy nie widac
  
 
Wycieków nie przewiduję
  
 
no mam nadzieje ze nie bedzie zadnych
a silniczek tez bedzie royal blue i zolta pokrywa?
  
 
Wezyk od odpowietrzenia znalazłem i ma jakies 3 cm długosci. Zastanawia mnie tylko miejsce koło rozrusznika bo tam sie skrzynia poci i czy woda nie włazi mi napedem licznika bo nie ma uszczelniacza
  
 
mozliwe ze wchodzi napedem licznika
  
 
A co to za otwór tuz pod łapa sprzegła na łaczeniu skrzyni? Wyglada jakby powinna byc tam sruba a tam nie ma nic u mnie jest dziura i saczy olej tam??
  
 
niestety nie wiem o jaka dziure Ci chodzi, nie przypominam siobie tez zebym kiedykolwiek widzial tam jakas dziure
  
 
Chodzi o to miejsce, które zaznaczyłem na czerwono. Zastanawiałem sie czy tam nie powinno byc takiego kołka naprowadzajacego? Bo mi wokół tego smarcze olejem!

  
 
raczej nie powinno tam nic byc, ja nie mam , a leje Ci sie moze tamtedy bo masz nieszczelna skrzynie, w tym miejsu jest skrecona i powinna byc tam uszczelka jesli sie nie myle