Czy - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
choćby mój!!!
  
 
Cytat:
2004-01-15 18:35:35, KrzysioVW pisze:

No i tak: Corolka - źle spasowana (nawet na kierownicy skórzanej są za duże szpary, szpary przy poduszce pasarzera mnie przeraziły, niedość tego - to jeszcze krzywo, o blasze nie mówiąc)...



Krzysiu, ale to całe piwo miałeś postawić nam, a nie sam wypić

U mnie (i u teścia) też NIC nie trzeszczy. Patrz mi na usta

N jak Natalia
I jak Irena
C jak Celina

Dla mnie też Tyskie

moja babiczka pochażi z Chrzanowa
  
 
to na dokladke powiem ze bylem dzis w salonie:
Opel
BMW
Fiat
Alfa Romeo
Lancia
Ford
Ranault

i tak:

Opel Vectra - wreszcie jest zrobiona jak nalezy (na prawde świetna jakość materiałów i spasowanie)

BMW - dosłownie dno! jakość tak dziadowska że chu...! Zaślepka od poduszki powietrznej odgina sie do góry, jak sie ją podniesie palcem! Żarówki - zamiast w kloszach, to są nagie! w takich tulejkach, ale nie ma przezroczystej zaślepki! Drzwi sie niedomykają. Podsufitka lata! No dno dno dno!

Fiat - Ulysse --- na prawde duży dobry i super jakość jak na fiata!!!

Alfa Romeo - no cóż jak zwykle super (ale włoskie wykonanie)

Lancia - Boże! Ideal! Tapicerka zamszowa w zasadzie w standarcie! Cały szklany dach z funkcją szyberdachu elektrycznego - 3.5 tys zł (gdzie normalnie za zwykły szyber płacisz 4-7 tys...) Auto wysmakowane, z delatami i dopieszczone

Ford - standartowo jak w powiedzeniu "Ford chu..a wort" Próbowali ściągać po VW, kilka detali zasługuje na złoty medal, ale ogół - szambo

Renault - w nowych samochodach (tak na prawde jedyny nowy samochod to Scenic) plastiki dali z najwyższej półki (lepsze niż w BMW. Opel tez ma lepsze niz BMW - oczywiscie w Vectrze , bo reszta to stare wykonanie oplowskie).

Kiedys nienawidzilem Opla - teraz Vectra - nożna brać w ciemno!
Kiedys myslalem ze BMW to BWM, a teraz okazuje sie że niektóre plastiki są tego samego gatunku co w Fiacie Punto (nie przesadzam!)

Reanault - który charakteryzował sie zawsze najgorszymi, najtwardszymi i najbardziej rysującymi sie plastikami - teraz dokonał zwrotu o 180 stopni!

Lancia - Ojojojojoj! SUPER! Co lepsze - zapytałem sie czy niedoróbki fabryczne w Ypsilon salon mi poprawi - powiedzieli zgoda! Zrobimy!

Zapytałem sie czy wstawke plastikową na gałce zmiany biegów zastąpią mi metalową (nie można jej dokupić nawet w sklepie) - powiedzieli że skontaktują się z wykonawcami - ale zrobią to

Zapytałem się czy moga podsufitke zmienić z jasnej na czarną - powiedzieli że będzie ciężko - ale na życzenie klienta - załatwią to!

TO JEST DEALER! TO JEST MARKA!

A co do czarnej podsufitki - choć BMW to szajs teraz dla mnie - jeden patent zrobili super przy jednym wyposarzeniu:

Czarna deska rozdzielcza, czarne słupki, czarne boczki, czarna podsufitka (wow!), fotele, wnęki boczków, tylna kanapa - z jasnej kremowej skóry - efekt kolorystyczny ideał!

ale BMW dla mnie teraz to chłam za jakosc! Aaaa - i zegary - od lat 80. nic sie nie zmieniły! DNO!