Jakie Radio CD/MP3 kupić???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nio właśnie...
Jakie radio kupić żeby:

  • Nie rozwaliło sie odrazu
  • Wmiarę ładnie grało
  • Miało więcej niż jedno wyjście na wzmacniacz
  • Miało ztonowane kolory (czarny, ciemny, czarny ze srebrnymi wstawkami)i świeciło najlepiej na niebiańsko
  • (ewentualnie) Miało gałkę...

troszkę dużo wymagań ale...

Uprzedzam że mam okrojony budżet... więc pewnie będę kupował używane...

jak narazie w grę wchodzą (podobają mi się) Sony CDX-MP40 (Sony CDX-MP70 i Sony CDX-M850MP - ale niestety na te mnie nie stać...) Alpine 9812RR, Alpine 9813, Alpine CDA-7893R - z tym że są to też radia które są zbyt tanie ...

Nio więc na jedno radio z wymienionych mogę sobie pozwolić...

Może macie coś godnego polecenia??? - a może możecie się wypowiedzieć na temat tego Sony CDX-MP40???

dzięx
Kruchy
  
 
Rzuc okiem na JVC S891R - mniej wiecej wymagania spelnia, nie wiem jak ze wzmacniaczem. Aktualnie mozna je kupic za 699zl www.megawat.pl i inne sklepy w sieci cantrum caraudio - info na "megawacie".
  
 
Nio w sumie spoko - tylko muszę troszkę dozbierać... - zadziwiające jest to że na allegro radia te stoją drożej... (niektóre)
  
 
a może clarion?? np. 728 goraco polecam
  
 
hmmm nie mogę znaleść - jest tylko 732 ale jest nieco za drogie...
  
 
Cytat:
2004-01-18 22:07:37, Kruchy pisze:
Nio w sumie spoko - tylko muszę troszkę dozbierać... - zadziwiające jest to że na allegro radia te stoją drożej... (niektóre)



Jest calkiem ok - ja jesli jeszcze zalapac sie na te promocje to kolo koncowki stycznia kupie wlasnie to JVC .. chyba ze cos jeszcze ciekawszego sie pojawi
ps. normalnie w sklepie kosztuje 899zl
  
 
odradzam sony - dosyc cienkie mozliwoscie w regulacji barwy dzwieku.malo opcji. polecam jakiego pionerka ze sreniej polki (oczywiscie uzywanego) jakiegos np z serii deh
cos kolo tego
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=19822406
  
 
A tak przy okazji. Gdzie wkładasz to radio bo rozumiem, że rezygnujesz z firmowego. Z poprzedniego samochodu został mi CD Clariona i nosze się z zamiarem podłączenia go do Jarka.

Nie wiem czy radio wejdzie w miejsce pod firmowym kaseciakiem bo jakoś tak tam wąsko mi się wydaje.
  
 
Ja też polecam Pionka.

Miałem 2 i naprawde byłem zadowolony.

Własnie jakiegoś deh'a. Bardzo dobra korekcja, moc a i cena nie zabija.

Niestety firmowe po Pionku, jest troche cienkie
  
 
Nie rezygnuję - ponieważ zrobiłem to już dawno - chcę zamienić obecnego panasłonika z CD na coś z MP3

w oryginalną dziurę nie wszystkie radia wchodzą - ja miałem kapkę powiękrzony otworek...

licz się z tym że fabryczne mysisz odłączyć fizycznie... - kable idą do tego które masz zamiar podłączyć...
  
 
tak tak, kabelki pójdą do nowego a na wyświetlaczy starego zostanie godzina, temperatura i info.z kompa.

A mocno musiałeś "powiększać" ten otwór ?
  
 
Hmm szczeże mówiąc nie wiem - bo robili to magicy ze sklepu car audio....
  
 
TUTAJ jest strona naszego Klubowicza Jureq'a poświęcona Car Audio - również sklep.
  
 
Mi MAGICY z aso, mowili ze trzeba radio wmontowac w miejsce po kaseciaku orginalnym, czyli ciac plastki, szpachlowac i malowac!! wiec sie troche zniechecilem, ale w porzadnym zakladzie car audio powiedzili ze musi radio pasowac, a na 100% radio made in japan, Kupilem Pionka i pasuje jak ulał, nawet miejsca na sroki co do milimetra byly przygotowane...
  
 
do mojego audio lepiej niech magicy z ASO się nie dotykają....

radio montowali mi panowie ze sklepu car - audio bo niewiedziałem jak się rozbiera deskę rozdzielczą w Yarisce...

teraz już wiem więc problem będzie mniejszy... poproszę o pomoc w pownym fragmencie zabudowy jednego z klubowiczów i będzie git
  
 
Ja kupiłem sobie wreszcie coś nowego, czyli AIWE z MP3

Akurat taki jak chciałem - cały srebrny (zmieniłem podejście do radia, teraz chce żeby sie rzucało w oczy), z dziura na CD, wyświetlacz wiekszy niż w Sony MP40 chyba ze 2 razy.

Wyświetlacz mocno jasny niebieski, z możliwością przyciemnienia, wyświetlanie to białe kropeczki, a nie kreski.

Guziki podświetlone na niebiesko, ale można zmienić na czerwony (prawdziwy czerwony, anie różowy jak w Pioneerze i innych).

Wyświetlacz na prawde bardzo duzy.

W czasie jazdy - co najwazniejsze nie mrygają żadne durne bajery.

Mechanika miliard razy lepsza niż w Sony (sprawdzałem obydwa - w firmie która zajmuje się profesjonalnym zakładaniem radyjek (głównie zajmują sie nagłośnieniem Nakamiczi - nie wiem nawet jak to sie pisze he he, Pioneer i Bose)- i na prawde są świetni.

Radyjko testowaliśmy poprzez szarpanie, machanie, odwracanie do góry nogami. - nic nie przerywa.

oczywisćie - radyjko ma JOGa - czyli gałkę.

Acha - i w zasadzie to sony pod względem elektroniki (bo sie połączyły w 2003) a mechanicznie na szczęście to Aiwa (bo Sony sie nie umywa).

+ wejscie AUX z przodu.

Ale co do wzmacniaczy i innych takich - to nie wiem, bo mnie to nie obchodziło - nie używam takich pierdół...

powiem po wiejsku - radyjko full wypas!

  
 
Cytat:
2004-01-21 12:37:00, KrzysioVW pisze:
Ja kupiłem sobie wreszcie coś nowego, czyli AIWE z MP3
...
Acha - i w zasadzie to sony pod względem elektroniki (bo sie połączyły w 2003) a mechanicznie na szczęście to Aiwa (bo Sony sie nie umywa).



No widzisz, od razu mówiłem żebyś brał Aiwę, bo lepsza od Sony, a firma ta sama

Miłego słuchania.
  
 
Nio to fajnie - zaprezentujesz jak wpadniesz na spota
  
 
Nie no - dla mnie radyjko jest miodzio!

pooki co z TKP - to widział je Yaryś


Co ciekawe - nie potrzebuje w samochodzie żadnych kolorowych neonów - tak rozświetla w nocy mi kabine ten wyswietlacz...


Polecam kazdemu - acha - jesli bys sie na nie zdecydował - to zawsze w media markcie mozesz je w ciagu 7 dni wymienic na sony


I co z ciekawostek - jest podbicie basów - 3 poziomy (ale to w sasadzei standard w sony), ale jest jeszcze podbicie gwizdków (wysokich tonów) - co mnie zaskoczylo!

Podobno ze to radjo ma wbudowany procesor dzwieku - ale coś mi sie nie chce wierzyc (zreszta - trza bedzie poczytac manuala..... )
  
 
Cytat:
2004-01-21 12:37:00, KrzysioVW pisze:
Ja kupiłem sobie wreszcie coś nowego, czyli AIWE z MP3



Model CDC-R937 czy 237 ?
Jesli model 937 to czy moglbys podac mi grubosc panela ? Ewentualnie zakladajac, ze chce zamontowac panel w innym miejscu niz reszte radia jaka grubosc mialaby czesc ktora musialbym wymontowac z radia, ktora umozliwi korzystanie z obrotowej fukcji panela ?