Dźwignia otwierania bagażnika - Ktokolwiek słyszał lub wie!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy ktoś słyszał czy gdzieś jest dostepna:
Dźwignia otwierania pokrywy bagażnika - ta która jest przy fotelu kierowcy na dole pod fotelem po lewej stronie razem w komplecie otwieraniem klapki wlewu paliwa.
Wczoraj mi niestety żona złamała i teraz mogę bagaznik otworzyć tylko kluczykiem
Auto oczywiście Toyota Carina E '97 Sedan

W serwisie kosztuje 300zł
a w MAAG na kaczeńca 150 - tak czuję że chyba sprawdzili w sklepie i ustalili połowę
Nr katalogowy według EPC Toyoty: 64606-20091
  
 
A kto płaci, Ty czy żóna?
  
 
Cytat:
2004-01-29 15:52:58, jackal pisze:
A kto płaci, Ty czy żóna?


Ja i gotówką, (w naturze nie wchodzi w grę)
  
 
Na szrocie zapłacisz 5 PLN. Sam kiedyś chciałem kupić bo mi Zosia tak pociągnęła, że aż się linka obluzowała. Tylko bez głupich skojarzeń chłopaki Kurde jak Was znam to i tak się nie powstrzymacie
W każdym razie udało mi się samemu naprawić ale jak byłem na szrocie to chciał gościu 5 PLN. Tylko ostatnio strasznie ciężko wyhaczyć Carinkę na szrocie.
  
 
dziś poszukam w mojej skrzyni części do celiny. jeśli będzie pasować to Ci ją dam
  
 
on placi a zona odda w naturze
  
 
Cytat:
2004-01-30 08:00:32, Micaj pisze:
Na szrocie zapłacisz 5 PLN. Sam kiedyś chciałem kupić bo mi Zosia tak pociągnęła, że aż się linka obluzowała. Tylko bez głupich skojarzeń chłopaki Kurde jak Was znam to i tak się nie powstrzymacie
W każdym razie udało mi się samemu naprawić ale jak byłem na szrocie to chciał gościu 5 PLN. Tylko ostatnio strasznie ciężko wyhaczyć Carinkę na szrocie.




Tak też i pomyslałem, dwoniłem po paru miejscach w Warszawie, ale jak na razie nic
Juz się nie powstrzymali, cwaniaczki kurde , ale wiem że to tak z "dobroci serca"
Tak jak napisałem w takim sklepie z uzywanymi częściami gość chciał 150, muszę się trochę sam pokręcić, ale to chyba nie teraz, chyba że coś trafie przy okazji

gdyby gdzieś ktoś trafił jakąś Carinę na szrocie to niech sprawdzi czy ma tą dźwignie do otwierania bagaznika i ile by za to trzeba wyłozyć, będę niewymownie wdzięczny
  
 
Cytat:
2004-01-30 08:05:18, rogacek pisze:
dziś poszukam w mojej skrzyni części do celiny. jeśli będzie pasować to Ci ją dam


Niech Ci Bozia wynagrodzi, dobry człowieku

Widzicie, tak trzeba a nie się od razu dopytywać o to kto co komu i czy w naturze
  
 
Cytat:
2004-01-30 12:23:06, Meteor pisze:
Widzicie, tak trzeba a nie się od razu dopytywać o to kto co komu i czy w naturze



Ale ja tylko w dobrej wierze. Chodziło mi o ustalenie faktu, czy w Twojej rodzinie Ty płącisz za wszystko związane z autem, czy też szanowna małżonka jako sprawca szkody, poczuwa się do poniesienia wydatku. Poważnie.

Skoro już zostałem upomniany za żarty, to teraz już mogę bezkarnie dowalić - mogę się założyć, że gdybyś zamknął w bagażniku teściową, to żona zapłaciłaby nawet 300 zł w ASO.

Ty miałbyś fabrycznie nową linkę, a gdyby nie chciała płacić, mógłbyś ją zachęcić jakże ciepłymi słowami - Kochanie, wprawdzie mamusia ma tam czym oddychać i głodna nie jest, ale czy nie wydaje ci się, że 300 zł to niewielka sumka za wolność mamusi

Dobra koniec żartów z mojej strony w tym wątku. Powodzenia, w najgorszym razie wydasz 150 zł.


  
 
Cytat:
2004-01-30 12:50:05, jackal pisze:
Ty miałbyś fabrycznie nową linkę, ....
...Powodzenia, w najgorszym razie wydasz 150 zł.






Linka jest OK - do wymiany jest tylko "zespoł dźwigni", to jest odzielny element (2 dźwignie: bagażnika i wlewu paliwa na jednym trzpieniu z mocowaniem do podwozia i zaczepami do końcówek linek)

A bagażnik sie normalnie otwiera... tylko ze kluczykiem, a zimą zamek może zamarznąć
  
 
Nikt nie słyszał i nikt nie widział????? a myślałem że już się u nas nic nie da ukryć.
  
 
wiesz, najciężej jest dostać takie właśnie duperelowate plastiki - sam mam niewielkie braki w wyposażeniu pod tym kątem (to się złamało, tamto zgubiło) i albo ASO w cenach ok. 200 zeta za rzecz której wyprodukowanie kosztowało pewnie z 5 czy 10 złotych, albo gdzieś na szrocie, co raczej graniczy z cudem bo takich drobiazgów to chłopakom nie chce się trzymać (chyba że ukradli cały samochód, wtedy znajdziesz ogłoszenia w stylu "wszystkie części, już od 5 złotych")...
  
 
Cytat:
2004-02-02 10:38:02, MaciekB pisze:
wiesz, najciężej jest dostać takie właśnie duperelowate plastiki - sam mam niewielkie braki w wyposażeniu pod tym kątem (to się złamało, tamto zgubiło) i albo ASO w cenach ok. 200 zeta za rzecz której wyprodukowanie kosztowało pewnie z 5 czy 10 złotych, albo gdzieś na szrocie, co raczej graniczy z cudem bo takich drobiazgów to chłopakom nie chce się trzymać (chyba że ukradli cały samochód, wtedy znajdziesz ogłoszenia w stylu "wszystkie części, już od 5 złotych")...


Niestety SZCZERA prawda