Poznań - kolejny zlot 1-02-2004 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Już coraz bliżej, oby snieg się utrzymał, a wtedy to bedzie nauka jazdy
  
 
Cytat:
2004-01-29 19:19:01, Mebig pisze:
Już coraz bliżej, oby snieg się utrzymał, a wtedy to bedzie nauka jazdy



motyla stopa... w tym problem że na niedziele zapowiadają 8 st.C na plusie...

dzisiaj, przed chwilą (piątek) - wróciłem z parkingu pod stadionem... teraz jest kozacko - 10 cm śniegu a pod spodem lód
wjechałem tam "przy okazji" najlepszym autem na świecie (czyli służbowym ) - tyle tylko że to zakiachany przednio-napędowiec a w dodatku ma całoroczne-niewidoczne opony... więc za dużo nie zdziałałem - i na dodatek, kolejny raz się utwierdziłem w przekonaniu że napęd na przód jest dla cieniasów... chociaż baaaardzo się starałem to maks. co mi wyszło to 180 i to jeszcze zaczynając tyłem... o jakimś efektowym drifcie można pomarzyć

I LOVE MY KADETT !! i inne tylno-napędowce...

do zobaczenia
Bartek


[ wiadomość edytowana przez: _Bartek_ dnia 2004-01-30 12:49:30 ]
  
 
Do kitu, w panoramie podawali na niedziele temp. 6 st. na plusie, miejmy nadzieje że sie pmylili.
  
 
Qrna, jęsli śniegu nie będzie to nieciekawie się zapowiada.... nie poszalejemy.... Oby się okazało że uda się choć troszkę tego śniegu utrzymać .... jesli nie będzie zbytnio rozjeżdżony to może się uda...
  
 
Wczoraj o 19 jeszcze był, ale pozanim pełno autek ślizgających się, jeden odjechał drugi przyjechał na miejsce, tak się wczoraj działo. Ja pokręciłem się chwilkę i pojechałem.
  
 
Jestem już w domciu i jutro będe na zlocie, ale sniegu może nie być. Temperatura +3C i pada deszcz. Może jednak coś się ostanie, bo tam było trochę tego śniegu
  
 
No i stało się. Mamy +10, padający deszcz i zero śniegu. Do tego wieje wiatr jakby się wciekł Niech to szlag jasny trafi. A miało być tak pięknie
  
 
Relacja przygotowana i wysłana do GDA, ale niestety nikt nie poczyta przed tym zanim GDA nie umieści, raz jest dośc długa, a to za sprawo dwóch zlotów, a dwa potrzymam was w niewiedzy. Jak zostanie umieszczona to się przkonacie.
Powiem krótko na temat zlotu, był fajny, było nas 12, z czego wszyscy klubowicze, 8 autek, a na zlocie Miłośników Starej Motoryzacji było nas ok 50, co bardzo cieszy. Oby tak więcej tych spotkań. Wszystkiego dowiecie się z relacji tekstowej a jak było zobaczycie na zdjeciach.
  
 
ja właśnie wysyłam do GDA fotki ze spotu... nie wysłałem natomiast jeszcze filmików - czekam na jego aprobatę (niestety ale filmiki ważą około 8 MB - nie mam pojęcia czy będzie na nie miejsce)...

Wszystkim obecnym dziękuję za sympatycznie i ciekawie spędzone niedzielne południe... DO ZOBACZENIA !!

Bartek

PS Nie wiem czy coś ustaliliście (nie wytrzymaliśmy z baciszkiem do końca) - ale ja osobiście byłbym za organizacją regularnych spotkań wielo-klubowych...
  
 
Bartek o tym gadałem dośc długo z Michałem z bratniego klubu. Z tego co wiem, to jedni mają zloty w pierwszą niedzielę miesiaca, a my ostatnią. Tak więc poszła propozycja by się zgadać na jakiś wspólny termin i zeby to ciągną dalej w jednym terminie. Zobaczymy jak to się potoczy
Nie będę psuł zabawy, tymbardziej że Mebig przygotował relację ale było super. Zlapałem kontakt i pomysł dotyczący zlotu. Obawiam się że Bednary i Zasada olewają inie tylko nas, bo i innych. Ale to już na inną bajkę
  
 
Z niecierploiwoscia czekam za relacja
  
 
Cytat:
2004-02-01 18:53:59, Mebig pisze:
Relacja przygotowana i wysłana do GDA, ale niestety nikt nie poczyta przed tym zanim GDA nie umieści, raz jest dośc długa, a to za sprawo dwóch zlotów, a dwa potrzymam was w niewiedzy. Jak zostanie umieszczona to się przkonacie.


Jestem pod wrażnieniem relacji życzyłbym sobie aby wszystkie relacje ze spotkań i zlotów tak wyglądały

zapraszam do działu ZLOTY

btw: zdjęcia uzupełniające relacje pojawią sie późnym wieczorem także wówczas będzie to pełna relacja z zapowiedzią w aktualnościach
  
 
Z mojej nieuwagi, a raczej z lenistwa nieodświeżyłem forum i wysłąłem do GDA pytanie czy relacja już doszła, jak widać doszła, a martwiłem sie bo miałem problemy z wysyłaniem poczty, ale jednak wszystko naprawione.
Zapraszam do czytania, miłej lektury.
  
 
Wow Mebing ale walnales relacje jest troche czytania, fajnie ze bylo was tak duzo szkoda ze Bednary olaly sprwe, a mozebys cie sie tak we dwoch z Majchalem tam przejechali??
  
 
Co tu dużo mówić było super takie zloty powinny odbywać się częściej.
Taką liczbę samochdów rzadko kiedy się widuje.
Tym bardziej że było całkiem sympatycznie. Z każdym można było pogadać, obejrzeć każde auto, a było co oglądać.
  
 
Witam
W jakich terminach macie spotkania ? Bo my mamy w 1 niedziele miesciaca ?
Moze ustalimy jakis wspolny termin, jeden w miesiacu ?
  
 
No o tym już wstępnie gadałem z ludźmi na zlocie. Nie wiem czy akurat z tobą, ale....
My się spotykami zawsze w ostatnia niedzielę miesiąca, Wy w pierwszą, a Miniaki coś przebąkiwały że druga hi hi hih
A tak zeby to zebrać do kupy to sprawa do dogadania, czy pierwsza czy ostatnia to nie ma znaczenia, byle byśmy się spotykali, bo był niesamowity klimat
  
 
podsylam kilka linkow dotyczacych imprezy 1.o2

zdjecia:
http://www.mini.org.pl/html/galerie_htm/2004/PoznanStadionLecha1II2004/index.html
http://republika.pl/herbert1968
http://wlkp.cartoontrabant.pl/all/spoty.html

artykul gazeta samochodowa:
http://www.gieldasamochodowa.com/article/view.asp?path=gs870&file=mj_1969.xml