[1,8 DOHC] - pomoc przy złożeniu w Lublinie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie potrzebuję osoby która się bardzo dobrze zna na silniczku 1,8 od 132, właśnie kompletuje części i bede potrzebował kogos do pomocy przy złożeniu tejże jednostki napędowej!!! Juz się nie moge doczekać!!!

Zmiana tytułu tematu - oryginalnie brzmiał: Lublin 1,8 DOHC
  
 
Pakujesz 1.8 DOHC do Lublina?
  
 
Niom, ja siem znam, ale do Lublina to za bardzo nie mam koncepcji jak go tam upchać
  
 
Cytat:
2004-02-09 20:56:14, Mrozek pisze:
Niom, ja siem znam, ale do Lublina to za bardzo nie mam koncepcji jak go tam upchać


Marcin - wreście jakiś post, po tylu miesiącach ,
przeglądałeś, przeglądałeś aż w końcu napisałeś coś

tytuł tematu wyśmienity
  
 
Marcin jak byś mógł to kopsnij jakieś namiary na sklepy z częściami do dohc w lublinie. Niedługo sam będe wrzucał 2.0ie do poldzia. Gdybym mieszkał bliżej lublina i miał czas to bym pojechał do Ciebie "poprzeszkadzać" ale niestety
  
 
Cóż... nie jestem z Lublina, ale spod Wrocławia, więc opacznie mnie zrozumiałeś. Niestety w powyższym temacie nie jestem w stanie pomóc.
  
 
Cytat:
2004-02-09 19:57:48, Piter20 pisze:
Pakujesz 1.8 DOHC do Lublina?


Dokładnie tak samo to odczytałem. Proponuję dodać do tematu szczyptę interpunkcji w postaci średnika lub przecinka, a najlepiej "miasto" dać na końcu i w dodatku po myślniku, albo wogóle zmienić jakoś ten temat na "bardziej ludzki" bo zapewne każdy będzie tu z ciekawością wchodził w nadziei, że przeczyta o SWAP'ie w dostawczaku a ci, do których temat jest adresowany mogą tu wogóle nie trafić .
Ale tak poza tym to powodzenia z DOHC! (żeby było lepiej niż u mnie ).
  
 
Zapewne wszyscy wiedzieli o co chodzi już na początku, ale skojarzenia nasuwają się same... A czy do Lublina nie pakowali jakiś benzyniaków ?

Jacek mam nadzieję, że z Twoim DOHC sprawa trochę ruszy z miejsca, bo ostatnio nic nie pisałeś, a temat ciekawy...

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2004-02-10 20:58:31, Jeff_Colby pisze:
(...)
Jacek mam nadzieję, że z Twoim DOHC sprawa trochę ruszy z miejsca, bo ostatnio nic nie pisałeś, a temat ciekawy...

Pozdrawiam


Decyzja zapadła. Lecimy z tulejowaniem + nowe pierścienie na starych, oryginalnych tłokach. Chyba że po wyjęciu pokażą że się nie nadają (odpukać w nieocynk blache), to będzie poważniejszy problem. Chyba że w najbliższych kilkunastu dniach znajdę jeszcze jakieś nadwymiarowe, to bym się bardziej ucieszył, mogą być używki (byle dobre) . Ofcoz splanuje blok i głowicę (tylko równanie) oraz jeszcze pokombinuje przy zaworkach i małe polerowanko w tej ostatniej . Szlif wału zrobie później, jak już trochę pojeżdże na tym engine'ie i dozbieram kase. No właśnie, nie ruszę póki nie dostane strzała z gotówki. Ma to nastąpić w najbliższym czasie z czego za pewne i Ty będziesz zadowolony .
  
 
Cytat:
2004-02-10 21:19:55, Race_D pisze:
Cytat:
2004-02-10 20:58:31, Jeff_Colby pisze:
(...)
Jacek mam nadzieję, że z Twoim DOHC sprawa trochę ruszy z miejsca, bo ostatnio nic nie pisałeś, a temat ciekawy...

Pozdrawiam


Decyzja zapadła. Lecimy z tulejowaniem + nowe pierścienie na starych, oryginalnych tłokach. Chyba że po wyjęciu pokażą że się nie nadają (odpukać w nieocynk blache), to będzie poważniejszy problem. Chyba że w najbliższych kilkunastu dniach znajdę jeszcze jakieś nadwymiarowe, to bym się bardziej ucieszył, mogą być używki (byle dobre) . Ofcoz splanuje blok i głowicę (tylko równanie) oraz jeszcze pokombinuje przy zaworkach i małe polerowanko w tej ostatniej . Szlif wału zrobie później, jak już trochę pojeżdże na tym engine'ie i dozbieram kase. No właśnie, nie ruszę póki nie dostane strzała z gotówki. Ma to nastąpić w najbliższym czasie z czego za pewne i Ty będziesz zadowolony .


To jak go dobrze dotrzesz to spokojnie powinien pracować dobrze przez te 150 kkm... Jeżeli chodzi o szlif i wyważenie wału to na początku nie będzie źle, ale warto, abyś w przyszłości jednak wykonał ten zabieg, gdyż to istotny element.

Z tego ostatniego to napewno będe zadowolony, gdyż ostatnio padł mi aparat zapłonowy i koszt 200zł w bezpośredni sposób popsuł mi chumor, ale ważne, że teraz wszystko pracuje tak jak powinno...

Pozdro