FSOAK UK :-)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

Niniejszym witam i pozdrawiam wszystkich towarzyszy klubowiczow z kafejki internetowej na Seven Sisters w Londynie.
Zglaszam propozycje otwarcia filii klubu w londynie, jako ze jak na razie nie planuje powrotu do naszej ukochanej ojczyzny.
jednoczesnie wyrazam ubolewanie z powodu rozlaki z moimi nieodzalowanymi poldkami, spotegowane bardzo milutkimi warunkami atmosferycznymi (snieg, mroz..) ktorych w londynie nie uswiadczysz..
Pozdrawiam raz jeszcze
Bartek W

  
 
Hoho!Pozdrawiamy z Polandu Jakbyś znalazł jakies ciekawe okazy made by FSO prosimy o relację!A filię otwieraj,jak najbardziej
  
 
Hello
no to mamy już 2-óch memberów w UK, od zawsze Elvisa_Canapca, i teraz Ciebie Bartek - można tworzyć przyczułek
  
 
fajnie uslyszec glos z za kanalu!
bywam tam raz do roku, a i bede teraz na wiosne (ale jakos poldolotem sie jeszcze nie odwaze tam podrozowac, chyba ze z kompanem umiejacym poslugiwac sie przyslowiowym mlotkiem

pozdrowka!
  
 
Bartek to kiedy jakiś spot w Londynie?
  
 
Na Londyyyyyyyn!!!!!!!!! Do ataku!
Pozdrawiam.
A jak ci się jeździ po "odwrotnemu". Najgorzej jest na skrzyżowaniu. Odruchowo patrzy się w inną stronę niż powinno. Ale jak byłam 2 tygodnie to już zaczynałem łapac o co chosi. Z kolei po powrocie do kraju coś mi nie pasowało. Człowiek dość szybko aklimatyzuje się do otoczenia
  
 
Lądek,Lądek Zdrój ale Londyn???

Nie ma takiej miejscowości
  
 
Londyn, miasto w Anglii...
  
 
To czemu od razu nie mówił
  
 
- No mówię pani właśnie.
- To przecież ja muszę pójść i poszukać, zobaczyć gdzie to jest. Cholera jasna...
  
 
Nie mam pańskiego płaszcza i co mi pan zrobi

Kurde OT znowu się zrobiło
  
 
Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak ni mam!


taki malutki OT

  
 
Trzeba by dać kartkę-wpuszczamy tylko w krawatach
Klient w krawacie mniej awanturujący jest
  
 
"ZA GARDEROBĘ I RZECZY ZOSTAWIONE W SZATNI SZATNIARZ NIE ODPOWIADA"
  
 
Eloo!!!
Gorace pozdrowienia z cholernie wietrznej Danii!!!
Wywialo mnie tu na 5 miesiecy, wiec na 5 miesiecy czuje sie jedynym przedstawicielem FSO AK na Denmark
Dobra, koniec bzdetow, po drodze widzialem dwa produkty FSO, pod Hamburgiem na parkingu stalo bordowe Caro po 93, niestey bylo po przeciwnej stronie AutoBany, wiec sie dokladnie nie przyjzalem. Natomiast juz w Danii widzialem Trucka z klamkami od Plusa, z ogromnym napisem na pace POCZTEX, blachy polskie.
Narazie tyle o produktach FSO. jest tu bardzo duzo starych samochodow, bo nowe sa mniejwiecej o 9 tysiecy euro drozsze niz w pozostalych krajach Europy.¨Jaks ie cos ciekawego pojawi, dam znac
Tymaczesm goraco pozdrawiam, trzymajcie za mnie kciuki!!!
Pozdro!!!
  
 
hej macioba! ale do kazimierza, rocznicowy i letni to wpadniesz, nie? pozdrawiam, trzymaj sie!
  
 
No, dopiero teraz ten temat mi wpadl w oko. Ja też jestem za zorganizowaniem spotu FSO w Londynie, albo lepiej w Cambridge, ladniej i blizej, a kolega ma dojazd z Seven Sisters bardzo dobry... ale by byly jajca...
  
 
Do posiadaczy 2 litrówek!!!!!!!!!!!!

Jedzcie do niemiec i jak głupi niemiaszek bedzie się chciał ścigać starym kadetem, astrą lub nawet BMW3 1.8 (rekin) to pokażcie mu co to znaczy FSO i Fiat DOHC, Albo jedzicie do włoch złożyć hołd fabryce wytważającej niegdyś najlepsze silniki wszech czasów(dohc)!!!

Ale ze mnie populista co
  
 
Zorganizujcie spocik, moze dacie ogloszenie jakies i zjawi sie rodowity Anglik w produkcie FSO??

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Cytat:
2004-01-22 23:13:26, Trojan1000 pisze:
Do posiadaczy 2 litrówek!!!!!!!!!!!!

Jedzcie do niemiec i jak głupi niemiaszek bedzie się chciał ścigać starym kadetem, astrą lub nawet BMW3 1.8 (rekin) to pokażcie mu co to znaczy FSO i Fiat DOHC,


BMW 3 2.0 rekin (znajomy ma takiego) to ja objezdzam moim OHV. Wiekszosc takich aut ma rownie dobite silniki po niewiadomo jakich przebiegach co DOHC w DF/PN