ALLEGRO i inne -ładne ciekawostki do kupienia - Strona 319

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No coś, moim zdaniem trochę cię poniosło. Naprawa tej trojki, to nic w sumie trudnego, bo wszystko można dostać, po za, może, tylnym zderzakiem.
  
 
Cytat:
2015-03-15 19:05:18, SzokoLada pisze:
No coś, moim zdaniem trochę cię poniosło. Naprawa tej trojki, to nic w sumie trudnego, bo wszystko można dostać, po za, może, tylnym zderzakiem.


Pewnie tak ale o ile pamiętam, chyba nie miałeś nigdy auta na żółtych? Ja też w sumie nie ale mój kolega to przećwiczył Przy dzwonie i wypłacie odszkodowania, ubezpieczyciel powinien poinformować konserwatora o tym, że takie zdarzenie miało miejsce...
...a już konserwator Cię przypilnuje, żebyś przypadkiem nie haratał tego w garażyku z kolegą od browara, tylko odstawił do "porządnego" (czyt. drogiego) zakładu blacharsko-lakierniczego...
...no, chyba że w międzyczasie skasujesz odszkodowanie i sprzedasz złom innemu frajerowi. Wtedy on się buja
Napisałem posta przede wszystkim ku przestrodze, żeby się nikt z naszych niezdrowo nie napalił. Gdyby była na białych albo na czarnych, to bym nawet uznał, że ciekawa oferta i pewnie bym sam brał. W tej sytuacji mój lakiernik z szopy nie będzie mógł tego ogarnąć
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
http://olx.pl/oferta/lada-2107-CID5-ID9o6xL.html#2580005e34
Ktoś coś wie o niej więcej?
  
 
Cytat:
2015-03-21 18:50:46, Robercik2107 pisze:
http://olx.pl/oferta/lada-2107-CID5-ID9o6xL.html#2580005e34 Ktoś coś wie o niej więcej?


Ręki bym sobie za to uciąć nie dał ale moim zdaniem to jest ta sama, która najpierw stała w Warszawie na Kole za cenę 1999->2200->2600->1200 zł i prawdopodobnie za tysiaka została sprzedana, po kilku dniach wypłynęła w Ząbkach pod Warszawą za 1500 zł (u handlarza takimi "jaktajmeramy"), zniknęła...
...a po tygodniu identyczne auto wypływa w Płocku za 2550 zł
Jeśli ma czarne blachy zaczynające się od WUD... to będzie to samo auto Wytargane po kilku latach stania na parkingu pod chmurką, umyte i zatankowane (ale niewiele) Przed umyciem tu i ówdzie było trochę mchu, pewnie i paproć by się znalazła
Serdecznie pozdrawiam.

[ wiadomość edytowana przez: Rafako dnia 2015-03-21 20:17:54 ]
  
 
Ja jej nie kojarzę, raczej nie gościła u nas na forum.
  
 
Cytat:
2015-03-21 20:19:08, emde pisze:
Ja jej nie kojarzę, raczej nie gościła u nas na forum.


Cofnij się 4 strony, tam o niej pisałem
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2015-02-20 09:41:51, Rafako pisze:
Ta Łada wypłynęła bodajże w niedzielę za 1999 zł: Łada 2107 Warszawa Była brudna, wytargana z parkingu na osiedlu po 2 latach postoju pod chmurką, miała taki syf na desce rozdzielczej, że myślałem, że to mech. Obecnie została umyta i cena od razu wzrosła o 200 zł (drogą mamy wodę w Stolicy). Sprzedający już nie wspomina, że ostatnio robiła za nieruchomość, tylko już ma hamulce nowe, dziadek w ogóle nią nie jeździł itd. itp. W przyszłym tygodniu zapewne okaże się, że silnik się przez weekend wyremontował Lubie takie finezyjne oferty, w weekend spróbuję ją obejrzeć "na żywo". Serdecznie pozdrawiam.

  
 
Łooo cię w wuj, to ta sama ! Tamta z W-wy miała pewną cechę charakterystyczną: wgniecenie na przednim błotniku od strony pasażera. Ale jaja...
  
 
Cytat:
2015-02-20 09:41:51, Rafako pisze:
Ta Łada wypłynęła bodajże w niedzielę za 1999 zł: Łada 2107 Warszawa Była brudna, wytargana z parkingu na osiedlu po 2 latach postoju pod chmurką, miała taki syf na desce rozdzielczej, że myślałem, że to mech. Obecnie została umyta i cena od razu wzrosła o 200 zł (drogą mamy wodę w Stolicy). Sprzedający już nie wspomina, że ostatnio robiła za nieruchomość, tylko już ma hamulce nowe, dziadek w ogóle nią nie jeździł itd. itp. W przyszłym tygodniu zapewne okaże się, że silnik się przez weekend wyremontował Lubie takie finezyjne oferty, w weekend spróbuję ją obejrzeć "na żywo". Serdecznie pozdrawiam.


Czyli w końcu udało się ją w końcu obejrzeć? Bo planowałem jutro po to jechać, ale nie wiem czy jest sens.
Tak czy inaczej i tak dziękuję za informacje, bo już wiem, że 2550 zł to na pewno nawet ze sobą nie zabiorę.

[ wiadomość edytowana przez: Robercik2107 dnia 2015-03-21 20:51:40 ]
  
 
Widzieli ? http://allegro.pl/lada-2107-perelka-i5209175887.html
  
 
kurwa biorę kredyt i jade. Mam ją na tapecie od 2 lat CUDO!!!!
  
 
A jednak potwierdza sie powiedzenie znane na Śląsku:

"Sosnowiec to najdalej wysunięta na południe dzielnica Warszawy"

Blachy SO - lokalizacja Wa-wa

[ wiadomość edytowana przez: glod dnia 2015-03-25 20:45:51 ]
  
 
Te wasze Śląskie klimaty ...

Swoją drogą sporo wdzięku ma ta gablota więc pewnie szybko znajdzie kupca. No chyba że na żywo jest padaką ....
  
 
Zdjęcia ładnie zrobione, ale tylny zderzak po przejściach, przedni też wydaje się nieco krzywy. Felgi jednym się mogą podobać, innym niekoniecznie. Ciekawe, jak naprawdę wygląda to auto? Bo zdjęcia więcej ukrywają, niż pokazują.
  
 
A naprawdę, jak to często w życiu bywa, wygląda dużo gorzej. Tak przynajmniej było rok temu na otwarciu sezonu YoungTimerWarsaw, kiedy widzieliśmy ją z felype. Może i tym razem przyjedzie...
Pozdrawiam,
@lex
  
 
Cytat:
2015-03-25 22:06:59, alex76 pisze:
A naprawdę, jak to często w życiu bywa, wygląda dużo gorzej. Tak przynajmniej było rok temu na otwarciu sezonu YoungTimerWarsaw, kiedy widzieliśmy ją z felype.


Potwierdzam, na żywo nie wyglądała niestety już tak ładnie jak na tych fotkach. Silnik też jakoś dziwnie pracował.
  
 
kur.a, nówka sztuka prawie 2104
  
 
Niby da, niby niet.
  
 
Ktoś chce listwy? Listwy Łada 2106
  
 
Cytat:
2015-03-25 23:20:23, morphio pisze:
kur.a, nówka sztuka prawie 2104



prawie nowa to jest ta:
lada 2104 nowa


w przeliczeniu na PLNy jakies 13500 zlota


[ wiadomość edytowana przez: bartixr dnia 2015-03-26 12:35:51 ]