ALLEGRO i inne -ładne ciekawostki do kupienia - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Andy,jest u nas juz 2103 i 2101
Pzdr Grzesiek
  
 
Hej Grzesiek - wiem, .ze jest, ale z tego co mi wiadomo to te auta są młodsze od mojego (1977 r.) - a ten klasyk 2103 na allegro jest z 1976 roku ! Więc o to mi generalnie chodziło - oczywiście pół - żartem pół - serio.

pozdrawiam

Andy
  
 
Niezła naprawde niezła.
Szkoda tylko, że tak mało widac i ze tak mało szczegółów.
  
 
Jezeli tak sprawa wygląda to zwracam Andy honor
Może Paweł się skusi na nią,bo na giełdzie dał ogłoszenie że kupi cos takiego?
pzdr Grzesiek
  
 
Samarka z niezłymi alusami za 1500pln
i prędkościomierz do klasyka

pozdrawiam, GÓRAL
  
 
Piekny kolor tapicerki i deski w tej samarze, może ktoś mi powiedzieć coś wiecej na temat kolorów tapicerki w samerkach, bo zazwyczaj widywałem szare i czarne, a tu taka piekna beżowa!
  
 
Takie kolorki bywały w wersjach belgijskich.Ale teraz Wam powiem co widiazłem i z kim gadalem jadąc ostatnio do lublina))
Zobaczyłem na poboczu w Kraśniku białą samarę carlottę(sportowa wersja samary montowanej własnie w belgii- mozna ją obejrzeć na www.lada-welt.de w dziale prospekten), która zamierzała holować malucha. No więc zrobiłem nagły stop))i ide oglądac. Pięknie zadbana , sportowa oryginalna kierownica , delikatne spoilery, halogeny HELLA po zderzakiem, bardzo oryginalny przodzik.Śliczna beżowa tapicera , w ogóle samochód pierwszej jakości , prościutki nie pogięty- a to widac z daleka))No i pytam tej pani delikatnie czy to czasem nie na sprzedaż , czy przywieziona z Belgii .Ale ona zupełnie się chyba nie orientowała w tym co ma i mówi :
- nie , kupiona w Lublinie))
Dałem jej adres strony i poprosiłem ,zeby dała nam znać jak będzie chciała ją sprzedać . obiecała ,że tak zrobi))
Boze takie okazje nie zdarzaja się codziennie))
Paweł
  
 
Pawel po pierwsze dlaczego nie powiedziales ze jedziesz do Lublina ? ,a po drugie masz moze numer do tej pani ?Bo ja sie juz ogladam za czyms takim .Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2003-05-29 17:27:21, Góral pisze:
Samarka z niezłymi alusami za 1500pln
i prędkościomierz do klasyka

pozdrawiam, GÓRAL


Bardzo ładna gdyby tak 1500 ccm


[ wiadomość edytowana przez: Grzegorz75 dnia 2003-05-31 11:56:58 ]
  
 
Witam wynalazłem dzisiaj na Allegro fajna 2104.

W środku wydaje się bardzo luksusowa na zewnątrz mały face lifting.

www.allegro.pl/show_item.php?item=13693243

znalazłem tez Łada Oka takiej u nas w klubie jeszcze nie ma

Pozdrawiam
Tomek
  
 
A ja mam ofertę z Allegro dla właścicieli Samary: Reflektor przód
Powodzenia
  
 
14 calowe alusy. i to pięć sztuk.
  
 
A ja właśnie od wczoraj jestem posiadaczem modelu Samary wylicytowanej na Allegro. Wersja 3d, zielony met., nie ma silnika i dzrzwi pasażera...
Jak mi ją Kolo wyśle, oddam do blacharza, lakiernika, zmontuje serducho i na zloty będę brał dwie Ładne..

Wiem, że przepłaciłem ( 3,81PLN ), ale warto było , jeszcze jej nie widziałem, a już się cieszę .
W dwa tygodnie powinienem sie wyrobić z remontem...
Pozdrawiam
  
 
No co ty PiotruS????Poważnie????
W takim razie - gratulacje)))
paweł
  
 
A swoją drogą - to nie wiedziałem, że wystawienie przedmiotu na licytacji - to tyle zachodu...
Człowiek się cieszy, że nareszcie ma co sprzedać (do tej pory tylko kupowałem), a tu mu mówią, że owszem, ale najpierw pocztą kod do strony, za 10 dni, potem....
Kurczę, ciężka sprawa, a akurat kasiorka by się przydała na remont
  
 
Piotr - a co chcesz aprzedac????
  
 
Kolumny Altusy 140, 100 W - w b.dobrym stanie i poprzednią Nokię Kasi (teraz ma wypasioną 6510). Ale nie jestem pewien, czy mogę dalej pisać, bo zaraz jakiś moderator (pozdrawiam!) walnie mi na priva takim tekstem, że przez tydzień na forum nie wejdę w tym stresie...
No nic - poczekam na te kody "cy cuś" i wtedy powalczę, szkoda mi o tyle, że chciałbym cyfrę kupić i brakuje mi paru groszy do upatrzonego modelu.. (tylko nie pytać o szczegóły- bo nie chcę zapeszyć).
Pozazdrościłem Kacprowi (tak troszkę) i pomyślałem, że jak będą spociki lokalne - to zawsze jedna cyfra więcej nie zaszkodzi, a zdjęcia w mig na stronę wchodzą...
  
 
Piotr jak zależy Ci na czasie to dawaj na PM ...wystawie w Twoim imieniu
Może podaj linka do tej samarki za 3.81
  
 
Noooo cyfra to jest to . ja też zaczynam myśleć , bo firmowa ostatnio ciągle gdzieś znika i nie zawsze moge się dorwac((
FAjna rzecz))
Paweł
  
 
WłaśnieProsimy o link do tej aukcji
pzdr Grzesiek