Podgrzewane fotele...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nio właśnie obglądając Allego natknąłem się na fotele które są podgrzewane....

czy ktoś wie czy można to zrobić we własnym zakresie - co trzeba mieć???

i oczywiście czy gra jest warta świeczki
  
 
Ile kosztowały te fotele?
  
 
niepamiętam - i co fajniejsze znaleść nie mogę... - jest tylko jakaś taka mata typu poduszka elektryczna podłączama do zapalniczki (50,-)
  
 
Fotele podgrzewane to dobra sprawa, jak muj ojciec miał Renault 25 to tam były podgrzewane siedzenie,chyba tylko z przodu.
To jest przyjemne zimą. Ale w jego przypadku fabryka to zrobiła,tak sądzę.

Tapicerzy którzy robią skórzane tapicerki do samochodów montują takrze do foteli ogrzewanie ich (niby gratis do skóry, ale to już pewnie wliczone). Jak coś znajdę to dam link.
  
 
poszukaj, poszukaj, bo ja na wosnę będę dobrego tapicera potrzebował
  
 
Parę dni temu byłem z kolegą na nartach. Jego samochód posiada podgrzewane fotele fabrycznie. Oczywiście nie był bym sobą gdybym nie zapytał. I tak z tej funkcji korzysta jedynie czasami jego żona. Przez parę dni w górach ani razu nie przyszło żadnemu z nas do głowy żeby użyć tej funkcji.
Natomiast miło wspominam pewną popijawę w jego aucie późną jesienią kiedy miło grzało w plecki.
I jest jeszcze jeden aspekt. Każdy kogo bolały kiedyś korzonki wie o co chodzi.
  
 
panowie! do tego tematu nalezy podejsc takze od strony medyczej...
NIE NALEZY PODGRZEWAC JAJEK!!!!!
absoblutnie to niezdrowe jest i szkodzi naszje plodnosci!!! mowie absolutnie powaznie bo to powazny temat jest! zapomnijcie o podgrzewanych fotelach ludzie bo potem problemy beda!
  
 
mnie przekonałeś lenny-bo też sie zastanawiałem nad montaże, a że chce mieć jeszcze potomka to... podaruje sobie
  
 
Najwyzej wytniemy w macie grzewczej otwor na jajka i po problemie.
Ostatnio nawet znalazlem w swoim autku fabryczne wyprowadzenia do podgrzewacza,byly pod fotelem.
  
 
u mnie w poprzednim 4R miałem skórę i podgrzewane fotele, to podgrzewały tylko plecy... siedziska nie, więc klejnotom nic nie groziło
  
 
Podgrzewanie foteli jest dobre gdy mamy w aucie skore, poniewaz w zimne dni robi sie ona bardzo zimna i nie przyjemna wiec zawsze mozna tak z 2-3min sobie je podgrzac i calkiem inaczej sie siedzi
  
 
Aż tak żle z tymi jajkami nie jest, mówię wam.
To nie smarzalnia
  
 
heheheh!!!!!!
  
 
Najlepiej takie coś montować jak auto jest wyposażone w skórę bo w zimę jest zimno, i można się nabawić wilka
To jest dobre ale najlepiej jak autko ma skórkę bo tak to nie wiem czy ma to sens.