Stres i agresja za kierownicą

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak problemy rodziców widzą dzieci?

Poczytajcie sami.

Ciekawy fragment:
" "Czy znasz kogoś, kto denerwuje się w samochodzie?" W odpowiedzi na to pytanie dzieci również były zgodne. Irytują się przede wszystkim mężczyźni, wśród których prym wiodą ojcowie dzieci "


  
 
.....hmmm ciekawe gdzie oni robili te badania? Mogli podać np. Warszawa lub Kraków a tak mało wiarygodne są te wyniki...
"Te i inne pytania firma Renault zadała 836 dzieciom z całej Polski" - no właśnie bleee coś czuję manipulację przez tą firmę ... jakoś jestem sceptyczny do wyników takich ankiet ...




[ wiadomość edytowana przez: janmor dnia 2004-04-06 15:50:02 ]
  
 
E tam mało wiarygodne.
  
 
Moim zdaniem dużo prawdy...
  
 
No ja jestem takim agresorem za kułkiem tylko że ja potrafię wysiąść do deikwenta
  
 
ROOAD RAAGEE



Tylko trzeba uważać Janoop żeby delikwent nie miał klucza większego niż twój

  
 
Nigdy kluczy nie używałem
  
 
To żeby on nie użył....
  
 
Cytat:
No ja jestem takim agresorem za kułkiem tylko że ja potrafię wysiąść do deikwenta


Też tak robie i niema sie czym chwalić bo to niezłe buraczenie
Ale mnie sie z uszu aż dymi czasem i niemoge wyrobić nad głupotą ludzką Gdyby sie jeszcze takich "debili" oglądało czasem a nie codziennie....Eh szkoda gadać. Mam nadzieję że nie kipne na zawał ,ze złości,za kółkiem kiedyś... A co do klucza to "mierz siły na zamiary"jak to mówią ,ale zawsze można sie przejechać i wtedy człowiek zmądrzeje ... Najlepiej nad sobą panować co staram się robić jak mogę bo takie akcje niczego nie załatwią.Debil sie wydyga i za 10 minut ,dwie ulice dalej wykona to samo
pozdrawiam...
  
 
Może i tak ale następnym razem k spotka podobny samochód do mojego to się 2 razy zastanowi
  
 
Cytat:
2004-04-08 10:52:34, janooop pisze:
Może i tak ale następnym razem k spotka podobny samochód do mojego to się 2 razy zastanowi



"Następnym razem" moze być na parkingu, a 2 razy będzie sie zastanawiał jedynie czy przeciąć Ci nożem 2 opony czy od razu 4.

Na agresję nie warto odpowiadać agresją, chyba że ostateczną. Jak mawiał mistrz Macchiaveli umarli się nie mszczą
  
 
Cytat:
2004-04-08 11:42:03, jackal pisze:

"Następnym razem" moze być na parkingu, a 2 razy będzie sie zastanawiał jedynie czy przeciąć Ci nożem 2 opony czy od razu 4.




Tylko w tedy Janop też poszuka jego samochodu na parkingu

Cytat:
Na agresję nie warto odpowiadać agresją, chyba że ostateczną. Jak mawiał mistrz Macchiaveli umarli się nie mszczą



Bardzo słuszna uwaga Jackal, prawdę powiedział wielki mistrz M.

Też staram sie stosować tę metodę...

w grach
  
 
Ja staram się panować nad sobą ale czasem po prostu już nie mogę. Chyba nie powinnienem tyle jeździć po wawie bo mnie to źle usposabia.