Nowe ASO - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam ponownie,
Wczoraj odebrałem auto w Anwie
Wrazenia jesli chodzi o poziom salonu - totalna KICHA. Głownie dlatego, ze trafiłem na kompletnie niekompetentnego sprzedawce. Facet przejął mnie po dziewczynie, która zrobila na mnie bardzo dobre wrazenie. Na poczatku nie mogl wystawic faktury bo nie zarejestrowal mnie w systemie jako firmę - dane do faktury przesylalem ponad tydzien wczesniej (mial czas to zalatwic), tlumaczyl, ze dziewczyne wylali i dostal cala teczke spraw, ktorych nie byl w stanie opanowac - co mnie to obchodzi i kto wyciaga brudy firmy przed klientem??? Nic to, stracilem czas i jeden dzien. Przy odbiorze poszlo juz lepiej ale facet jest zielony jesli chodzi o Toyoty, najwazniejsze dla goscia bylo jak wypelnie ankiete wyslana przez Toyota Poland. Zero informacji jesli chodzi o auto, gwarancje, detale, serwis, uzytkowanie auta . Gosc pracowal kiedys w polmozbycie (Dewoo) i tam moze by sie sprawdzil ale jego profesjonalnosc (a raczej brak) ni jak nie ma sie do marki Toyota. Slowem nic nie wspomniano mi o serwisie, na pytanie czy przewidują jakies znizki (bo auto od nich) zrobił duze oczy - Nie. Nawet nie znam cen tych przeglądów. Jescze o mało nie orżnięto mnie na kosztach rejestracji auta. Jak dealer zatrudnia takich fachowcow to ja sukcesow nie wróże. Moze mialem pecha....., moze.
Juz zapomnialem...... bo wspanialosc Corolli Wagon spadla na mnie wielkim blaskiem i przyćmila jakis tam niesmak.
Pozdrawiam.
Szcześliwy posiadacz - Luk
  
 
dobre dobre
ciekawa lekturka tymbardziej że do przeglądu po 75tyś już mi niewiele zostało.

A jakie emocje
  
 
Ja jako ze nie znam sie na autach - no moze troche - wole nie stac w hali - poztym ludziska z WRC wiedza ze i tak ni mozna tam stac bo normalne jest tam za cisno - a to czy mnie orzna czy nie - zawsze sie pytam o czy maja zuzyte czesci! i To mnie wystarza. Ta cala paplanina zROman'em i to straszenie kasowaniem posta i w ogole - po co to komu? Chcecie sie zrobic na Corolla Club? A moze na tych pajacow ze streetracing.pl? Ludzie opamietajcie sie z waszymm maniakalnym sie trzymaniem zasad - bo za niedlugo tu juz w ogole nie bedzie mozna sie poklocic ani posmiac! BTW czy Corolla TTE Romana nie byla czasem kiedys w Auto Szajsie albo innym Magazynie w dziale tjuning? Bo o ile sobie przypominam to tak - a co ciekwe to ta FURA byla ino tylko choinka - jak drzewko z bombkami
  
 
Cytat:
2004-02-27 04:27:36, El_Chueco pisze:
Ja jako ze nie znam sie na autach - no moze troche - wole nie stac w hali - poztym ludziska z WRC wiedza ze i tak ni mozna tam stac bo normalne jest tam za cisno - a to czy mnie orzna czy nie - zawsze sie pytam o czy maja zuzyte czesci! i To mnie wystarza. Ta cala paplanina zROman'em i to straszenie kasowaniem posta i w ogole - po co to komu? Chcecie sie zrobic na Corolla Club? A moze na tych pajacow ze streetracing.pl? Ludzie opamietajcie sie z waszymm maniakalnym sie trzymaniem zasad - bo za niedlugo tu juz w ogole nie bedzie mozna sie poklocic ani posmiac! BTW czy Corolla TTE Romana nie byla czasem kiedys w Auto Szajsie albo innym Magazynie w dziale tjuning? Bo o ile sobie przypominam to tak - a co ciekwe to ta FURA byla ino tylko choinka - jak drzewko z bombkami



Gratuluje dobrego humoru.
Twoja wypowiedź świadczy o tobie.
  
 
Cytat:
2004-02-27 04:27:36, El_Chueco pisze:
Ja jako ze nie znam sie na autach - no moze troche - wole nie stac w hali - poztym ludziska z WRC wiedza ze i tak ni mozna tam stac bo normalne jest tam za cisno - a to czy mnie orzna czy nie - zawsze sie pytam o czy maja zuzyte czesci! i To mnie wystarza. Ta cala paplanina zROman'em i to straszenie kasowaniem posta i w ogole - po co to komu? Chcecie sie zrobic na Corolla Club? A moze na tych pajacow ze streetracing.pl? Ludzie opamietajcie sie z waszymm maniakalnym sie trzymaniem zasad - bo za niedlugo tu juz w ogole nie bedzie mozna sie poklocic ani posmiac! BTW czy Corolla TTE Romana nie byla czasem kiedys w Auto Szajsie albo innym Magazynie w dziale tjuning? Bo o ile sobie przypominam to tak - a co ciekwe to ta FURA byla ino tylko choinka - jak drzewko z bombkami



Zasady są po to zeby sie ich trzymać i ich przstrzegać, to że moderatorzy co jakiś czas je naginają to tylko po to zeby zachować klimat tego forum, tworzony przez ludzi tu piszących.
A do ciebie nic nie dociera normalnie Chcecie sie zrobic na Corolla Club? A moze na tych pajacow ze streetracing.pl - co to miało być, zastanów sie czasem nad tym co piszesz. Wiekszość ludzi na forum streetracing.pl ma wiecej wiadomości i doświadczenia niż możesz sobie wyobrazić, a przy tak dużej liczbie uzrutkowników muszą panować nad nimi i wcale sie nie dziwie ze nie jeden dostaje po głowie za zadawanie pytań na które odpowiedzi można znaleść albo w FAQ albo szukając na forum. Jeżeli jeszcze raz wyskoczysz z takim tekstem to niestety ale skasuje ci tego posta i napisze do Ambro i zablokowanie twojego profilu.



Popieram w całej rozciągłości

Gosiek

[ wiadomość edytowana przez: gosiek dnia 2004-02-27 09:58:20 ]
  
 
Pewnie najlepiej jest skasowac - ok jak chcecie - ja tylko wyglaszalem swoja opinie - moze nektorzy maja ciezki dzien i chcieliby pocczytac jakies smieszne rzeczy? Ech... A co do streetracing.pl to wiele razy kasowano mnie tylko i wylacznie dlatego ze na dziel technicznym pytalem o sprawy ktore ponoc nie mialy zadnego zwiazku z tuningiem - kiedy inni byli poblazliwie traktowani - moze ja tak tylko uwazam - niech sie wypowie kos kto tam uczeszcza - ale powiedziecie mi najpier ze zadanie tam pytanie dotyczace progili i rodzajow opon jest nie na mijscu to wtedy sie z wami zgodze w calej rozciaglosci - Ludze Kocham WAS - to tak dla poprawienia humoru wy moje smutasy (wiem wszyscy maja kiedys ciezki dzien)
  
 
Cytat:
2004-02-27 11:39:36, El_Chueco pisze:
Ludze Kocham WAS ....



Morda! Myślałem już, że się nie doczekamy

Panowie i Panie, nie porównujmy się do innych klubów, bo to nie ma sensu. Każde forum ma moderatorów i regulamin (przynajmniej powinno mieć, nasze ma) oraz ogólnie przyjete niepisane zasady i stosowane praktyki.

Nie ma się co zapieniać, choć czasami nóż się w kieszeni otwiera. Jesteśmy na forum, bo łączy nas wspólna pasja i zainteresowanie Toyotami. Pamiętajmy o tym, pomimo istnienia wielu różnic między klubowiczami.

Iceman jest dosyć ostrym moderatorem, potrafiącym nawet zwrócić uwagę za słowo "d*pa" lub "cholerny świat", ale w gruncie rzeczy działa dla naszego dobra. Jeżeli zdecydował się komuś zwrócić uwagę lub skasować posta, to wierzę iż przemyślał swoją decyzję i nie musi się z niej nikomu tłumaczyć, podobnie jak inni moderatorzy.

Tylko spokój może nas uratować, jak mawiają Chińczycy.
  
 
Ech ok - to ja juz nie bede sie odzywal - wiem rozumiem przyzekalem wam to wiele razy - moze kiedyindziej powiem co mi bedzie lezalo na watrobie w jakis elegantszy sposob?
  
 
Chętnie sam z Tobą siądę, uraczymy się piwkiem i sobie pogadamy o Twoich przemyśleniach na zlocie, ale dajmy już spokój na tym forum.
  
 
Cytat:
2004-02-27 12:17:42, jackal pisze:

Morda! Myślałem już, że się nie doczekamy

Panowie i Panie, nie porównujmy się do innych klubów, bo to nie ma sensu. Każde forum ma moderatorów i regulamin (przynajmniej powinno mieć, nasze ma) oraz ogólnie przyjete niepisane zasady i stosowane praktyki.



I tego sie staramy trzymać i jak słowo daje nie robie tego wam na złość. Chodz czasem uważam ze post jest namiejscu i ze komuś sie nalezy ......... to taka moja rola i musze wszystkich traktować równo.

Cytat:
Nie ma się co zapieniać, choć czasami nóż się w kieszeni otwiera. Jesteśmy na forum, bo łączy nas wspólna pasja i zainteresowanie Toyotami. Pamiętajmy o tym, pomimo istnienia wielu różnic między klubowiczami.

Iceman jest dosyć ostrym moderatorem, potrafiącym nawet zwrócić uwagę za słowo "d*pa" lub "cholerny świat", ale w gruncie rzeczy działa dla naszego dobra. Jeżeli zdecydował się komuś zwrócić uwagę lub skasować posta, to wierzę iż przemyślał swoją decyzję i nie musi się z niej nikomu tłumaczyć, podobnie jak inni moderatorzy.

Tylko spokój może nas uratować, jak mawiają Chińczycy.




No to wyszło na to ze jestm ostrym moderatorem ok może macie i racje. Jak do tej pory nie skasowałem wielu postów, kilka poleciało jako OT zaśmiecający tematy techniczne. Staram sie nie czepiać drobnostek. CZasem wystarczy napisać tak jak ty to zrobiłeś "d*pa" i już sie nie czepie w innym przypadku bedzeiesz miał d...p z pozdrowieniami ode mnie.


Niestety nie znosze odbrażania innych ludzi na forum publicznym, nie zależnie czy beda to ludzie od nasz czy z innych forów i takie zachowania bedą karane. Zastanówcie sie tylko co bedzie jak ktoś z innego forum które obrzucimy błotem spotka was na mieście jak takiemu człowiekowi spojrzeć w oczy. W wiekszoci nie zanamy tych ludzi osobiście zeby pisac o nich takie rzeczy. Poza tym jeżeli nasz klub bedzie dalej sie rozwijał tak jak teraz to może za kilka lat wystawimy swoją ekipe na modlin i co wtedy, bedziemy zrywać nalepki z samochodów bo reszta bedzie na nas patrzeć wilkiem.

Z tad moje ostre reakcje na niektóre wypowiedzi.

Jackal niestety nawet moderator musi sie spowiadać i uzgadniać takie akcje z wyższą instancją i uwież ze naprawde czasem rola pilnowacza nie jest za miła.
  
 
Spoko kazdemu zalezy na dobrym wizerunku ale chyba nie kosztem innych uczestnikow swojego klubu? Ja tylko wyglaszalem krytyke co do klubowiczow z Corolli i streetracing.pl - co do tych drugich to powiedzileiscie ze sa "ekspertami" w tej dziedzinie - ale jak to ktos naisal na forum i to tutaj - (no moze nie tutaj) - to oni potraia wydawac kase na super auta a reszte robia za nich mechanicy. Dobra koniec tematu - co do modlina mozemy byc tymi sper kumplusiami ale pwiedzcie jaka jest wieksza satysfacja z wygranej - to ze sie wygralo z wrogiem ktory na nas patrzyl "spode lba" czy z kolega? - pozatym i tak uwazam ze wiekszosc tamtejszyh klubowiczow (streetracing.pl) ma nas ... no nie jestesmy ich najlepszymi przyjaciolmi
  
 
Cytat:
2004-02-27 12:50:25, Iceman pisze:
Jackal niestety nawet moderator musi sie spowiadać i uzgadniać takie akcje z wyższą instancją i uwież ze naprawde czasem rola pilnowacza nie jest za miła.



Wiem i rozumiem.
  
 
Cytat:
2004-02-27 13:01:44, El_Chueco pisze:
Spoko kazdemu zalezy na dobrym wizerunku ale chyba nie kosztem innych uczestnikow swojego klubu?



Czyim kosztem bo nie zauważyłem, masz pretesje o to ze dostałe po łapak za krytyke innych. Krytykować można na wiele sposobów zastanów sie nad tym.

Cytat:
Ja tylko wyglaszalem krytyke co do klubowiczow z Corolli i streetracing.pl - co do tych drugich to powiedzileiscie ze sa "ekspertami" w tej dziedzinie - ale jak to ktos naisal na forum i to tutaj - (no moze nie tutaj) - to oni potraia wydawac kase na super auta a reszte robia za nich mechanicy.



Wiekszość modyfikacji jakie oni robią w swoich samochodach niejesteś w stanie zrobić sam, wiec nie ma sie co dziwić ze oddaja auta do specjalisty.

Cytat:
Dobra koniec tematu - co do modlina mozemy byc tymi sper kumplusiami ale pwiedzcie jaka jest wieksza satysfacja z wygranej - to ze sie wygralo z wrogiem ktory na nas patrzyl "spode lba" czy z kolega? - pozatym i tak uwazam ze wiekszosc tamtejszyh klubowiczow (streetracing.pl) ma nas ... no nie jestesmy ich najlepszymi przyjaciolmi



A skąd ty możesz o tym wiedzieć, znasz ich widziałeś na mieście i cie olali jak do nich zagadałeś, zastanów sie kiedyś spotkałem chłopaka z tamtego forum miło pogadaliśmy i dostałem na koniec wciry ale poległem z chonorem.
Jeżeli chodzi o modlin to mi sie wydaje ze bardziej zalezy na zabawie i wsółzawodnictwi niż na ściganiu sie z"wrogiem" biorąc pod uwage ze wszyscy ci ludzie piszą na jednym forum, razem odpowiadają na pytania i jakoś nie warczą na siebie.
  
 
Dobra tego OT wątek dotyczy Oceny nowego ASO w Krakowie i kazdy post nie na temat pójdzie pod nóż


El_Chueco ostrzegałam



[ wiadomość edytowana przez: gosiek dnia 2004-02-27 14:16:18 ]
  
 
Cytat:
2004-02-27 13:37:13, gosiek pisze:
Dobra tego OT wątek dotyczy Oceny nowego ASO w Krakowie i kazdy post nie na temat pójdzie pod nóż


Uff... wreszcie zgaduje że ta miła Pani która odeszła miała na imię Iza... jestem w dokładnie tej samej sytuacji co Luke tyle że ja do odbioru auta mam jeszcze miesiąc... (niedługo będę to liczył i podawał w minutach) a teoretycznie to nawet półtora. Ale intryguje mnie rzecz inna: czy to możliwe że mimo ustalenia terminu realizacji (kwiecień) dzwoni do mnie sprzedawca i pyta czy może mi je zafakturować w lutym bo ponoć auto już jest - ja rozumiem koniec miesiąca i presję na zrobienie sprzedaży ale skąd to auto się wzięło? Często zdarza się przyśpieszenie realizacji zamówień w TMP?
  
 
Jak kupowalem Yarisa w MG Centrum w Katowicach to hmm najlepsze bylo to ze dowod sprzedazy dali mi kiedy jeszcze o aucie moglem pomazyc (dwa tygodnie przed odbiorem gdzies) pozniej jak telefonowalismy do salonu okazal ze nasza transze kasy przelali na konto innego klienta i nie zamowili takiego auta jak chcielismy ale kogos innego - innymi slowy kasa nasza poszal calkowicie na cos innego - auto ponoc caly czas stalo na cle - pozneij po straszeniu gazetami motoryzacyjnymi wrteszice sie ukazalo autko
  
 
Qnoor
Bywa różnie, czasami klient się rozmyśli lub nie może odebrać, a ktoś zamawiał identyczny model i może odebrać wcześniej. Przecież numerów nadwozia Ci nie podają przy zamówieniu.
  
 
Nie na temat


[ wiadomość edytowana przez: iceman dnia 2004-02-28 01:48:56 ]
  
 
Nie na temat.


[ wiadomość edytowana przez: iceman dnia 2004-02-28 01:49:32 ]
  
 
Czesc,
Qnoor, jedź i powęsz tam troche, obejrzyj. Pewnie kusi mozliwosc wczesniej? Nie dziwie się. Z dziewczyną, to racja.
Pzdr. Luk