Taki ma³y k³opot mam !!!

  
Sortuj wg daty:
rosn±co malej±co
wczoraj wre¶cie powielkich bólach zakupi³em mechanizm wycieraczek do niuni w szrocie na KACZEÑCA 98 ale by³y tylko wersje japoñskie tak¿e trzeba by³o zakupiæ ca³y zestaw wraz z silnikiem bo inaczej nie pasuje i mimo zapewnieñ panów z KACZEÑCA 98 okaza³o siê ¿e nie pasuje kostka pod³±czeniowa ale to pryszcz prze³o¿y³em kabelki i siê za³ama³em poniewa¿ mecznizm jest oki ale za to szybko¶æ wycieraczek spad³a o po³owê natomiast miêdzy 1 a 2 biegiem nie ma ró¿nicy prawie w ogóle jeszcze pojecha³em do elektryka który wszystko posprawdza³ i stwierdzi³ ¿e jest pod³aczone oki ale ja jeszcze siê zastanawiam czy nie jest to wina przeka¿nika??? zacznam poma³u g³upieæ bo nie wiem co mam zrobiæ ???? mo¿e ktos z was jest mi w stanie pomóc??
  
 
hmmm najprawdopodobniej jest to wina pzrekaznika gdy¿ -tak mi sie wydaje- nie wyrabia z pradem i daje jego za ma³o- ale moge sie myliæ
  
 
Witam jak dla mnie to nie jest wina przeka¼nika jest on od odci±¿enia styków w³±cznika wycieraczek w tym przypadku po d³u¿szej pracy bez przeka¼nika popali³o by styki sprawdz raczej moc silnika mo¿e mo¿na wymieniæ sam silnik na orginalny Poza tym jak klijent chce to zawsze otrzyma niestety nie zawsze rzetelnie
  
 
Przykro mi ¿e nie w temacie...ale w sumie Kwestia te¿ jest wa¿na..
Jest taki specjalny w±tek o szrotach Toyoty...mam pro¶bê do ciebie Gruszek aby¶ umie¶ci³ tam stosowny post o tym szrocie na ul. Kaczeñca 98, a ja mam pytanko, czy mowa o szrocie na Kaczeñca w Warszawie??
Masz mo¿e do nich jakie¶ namiary telefoniczne??
  
 
Przykro mi ¿e nie w temacie...ale w sumie Kwestia te¿ jest wa¿na..
Jest taki specjalny w±tek o szrotach Toyoty...mam pro¶bê do ciebie Gruszek aby¶ umie¶ci³ tam stosowny post o tym szrocie na ul. Kaczeñca 98, a ja mam pytanko, czy mowa o szrocie na Kaczeñca w Warszawie??
Masz mo¿e do nich jakie¶ namiary telefoniczne??
  
 
Przeka¼nik raczej nie. Stawia³bym raczej na zatarty mechanizm. Zrzuæ ramiê z silnika i sprawd¼ czy lekko chodz± o¶ki od ramion.
Pozdro.
  
 
W Carinie lubi siê zacieraæ (jak pisze Perzan) mechanizm wycieraczek wyjmij go rozbierz i nasmarój z³ó¿ i zamontuj spowrotem. Wyjêcie nie sprawia wielkiego k³opotu.