Lepperwagen - samochód dla mas

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Partia Leppera domaga się uruchomienia produkcji taniego - w cenie od 5 do 10 tys. zł - samochodu. Posłowie Samoobrony obiecują, że produkcja auta dla każdego Polaka ruszy, jak tylko przejmą władzę - donosi "Fakt".

Nie pozostaje nic innego jak głosować na Andrzeja

czytaj więcej >>>
  
 
Jest takie powiedzenie, Jaka cena taki bubel
Co to może być za 5 tyś.
JAk ostatnie maluchy kosztowały ok 12tyś i w podobnej cenie, w 2000 r, byłby FSO 1500 jeśli byłby produkowany,
a za 5 tyś to można kupić ale dobry rower
  
 
Ta partia z jej przywódcą już mnie niczym nie zaskoczy
  
 
Cytat:
2004-02-01 13:19:01, danield pisze:
Ta partia z jej przywódcą już mnie niczym nie zaskoczy


A mnie juz zadna
  
 
dobre dobre... poczytajcie komentarze:

nowa nazwa samochodu:
-Obciachowóz
-Chamochód
-Lepperussus
-Kofan Anan 4-Matic

  
 
Po co kombinować z nowym tanim samochodem?

Niech przywrucą produkcję poloneza i w ostatechnoście niech wprowadzą do produkcji beskida i ogara. Po drobnym liftingu i zainstalowaniu dobrych silników te oata będą się cieszyć dużym powodzeniem

  
 
...seryjnie wyposarzony bedzie w bruny piuntki, kultywator i owies dla tego konia od Beger...za dopłatą pług i widły i gable i co tam się jeszcze da
  
 
Czytałem .
Nie wyobrażam sobie,aby Leper to zrealizowął,a nawet jak mu się uda to co kupimy za 5000zł????
Taczkę z turbodopałką .
Jak Jojo słusznie zauwazył Malce pod koniec produkcji kosztowały 12 000zł,a co może być tańszego od Malucha to MUSI być motorower .
  
 
Cytat:
2004-02-01 13:19:01, danield pisze:
Ta partia z jej przywódcą już mnie niczym nie zaskoczy


Mnie zaskakuje każdego dnia, bo już myślałem że nic głubszego się nie da wymyśleć. A jednak
A obstrachując od tematu, to ktoś w końcu musi głosować na Lepera, bo ma coś ok 17%
  
 
mowiac szczerze, to wole prostackich chamow od skurwysynskich zlodziei i wyksztalconych chujow w bialych kolnierzykach. idea piekna, ale trzeba w tym kraju bardziej hitlera niz leppera.
  
 
Cytat:
2004-02-01 20:08:48, pagan pisze:
mowiac szczerze, to wole prostackich chamow od skurwysynskich zlodziei i wyksztalconych chujow w bialych kolnierzykach. idea piekna, ale trzeba w tym kraju bardziej hitlera niz leppera.


Gdyby to były tylko prostackie chamy to by było dobrze, ale prawdopodobnie po dojściu do władzy też kradliby na potęge. Widać to już po niektórych posłach z tej partii. A co do tego samochodu to nie zaskoczyło mnie to. Andrzej już od dawna mówi to co ludzie chcą usłyszeć i stąd ma te 17%. Ktoś lubi polską motoryzację ? Proszę bardzo zrobię wam samochód ! Chociaż spodziewałem się po nim czegoś spektakularniejszego, typu: Jak tylko dojdę do władzy to reaktywuje FSO !
  
 
Cytat:
2004-02-01 16:08:50, Trojan1000 pisze:
Po co kombinować z nowym tanim samochodem?

Niech przywrucą produkcję poloneza i w ostatechnoście niech wprowadzą do produkcji beskida i ogara. Po drobnym liftingu i zainstalowaniu dobrych silników te oata będą się cieszyć dużym powodzeniem




Popieram Poldek z silnikami Rovera 1.4-1.8 oraz 1.9TD od PSA to auto napewno stanowiłoby poważną konkurencję dla o wiele droższych aut tej klasy. Do serii dołożyłbym jeszcze koła 14'', twardsze sprężyny (może od Trucka) oraz hamulce Lucas, lecz z tarczą 260mm. Wtedy to już faktycznie wiele sporo droższych aut wymięka...

Pozdrawiam
  
 
wlasnie tego sie obawiam. jak to mowia: nikt nie da ci tak wiele jak ja ci moge obiecac.
  
 
jak ja widze Leppera i ta jego partie to mi sie krew w zylach gotuje.Do wladzy jeszcze nei doszli a afer z nimi prawie tyle co z sld. Az boje sie pomyslec co bedzie po wyborach.
  
 
a może myślał o takim

lepperwagen

przecież to nie wytrzyma zderzenia z gołębiem
  
 
Polski samochód za 5000zł? Możliwe, jeżeli Państwo będzie do niego dopłacać co najmniej dwa razy tyle. Mamy już w tym kierunku pewne doświadczenia (PKP, kopalnie itd).

Co do CLIC'a, to wygląda trochę jak skrzyżowanie Meduzy (polski prototyp autka małolitrażowego) i namiotu turystycznego.
Generalnie wygląda jak odwróciny do góry kołami wózek dziecięcy.



  
 
Za 5000 tyś to gróba przesada ale za 15000 to już można coś wyprodukować.

Pamiętacie zapewne takie samochody jak: tavria, Yugo koral, olcit club itp

Jak by wprowadzić beskida i ogara do produkcji to oba auta mogły by być w tej cenie. Ale cały cały czas mi chodzi po głowie że najlepiej było by spowrotem rozpocząć produkcję poloneza.



[ wiadomość edytowana przez: Trojan1000 dnia 2004-02-01 22:55:46 ]
  
 
Cytat:
2004-02-01 20:08:48, pagan pisze:
mowiac szczerze, to wole prostackich chamow od skurwysynskich zlodziei i wyksztalconych chujow w bialych kolnierzykach. idea piekna, ale trzeba w tym kraju bardziej hitlera niz leppera.


Problem w tym że te CENZURA kradną i kombinuja tak inni. Jak się raz dobierzesz do koryta to choćbyś nie wiem co robił to nie odciągniesz od niego. Taki polityczek wcześniej da się zabić niż zamienić biały kołnierzyk na pług i ciągnik z gumiakami. To są karaluchy, które nalezy tępić!!!
  
 
Cytat:
2004-02-01 21:41:42, Admiral pisze:
Polski samochód za 5000zł? Możliwe, jeżeli Państwo będzie do niego dopłacać co najmniej dwa razy tyle. Mamy już w tym kierunku pewne doświadczenia (PKP, kopalnie itd).

Co do CLIC'a, to wygląda trochę jak skrzyżowanie Meduzy (polski prototyp autka małolitrażowego) i namiotu turystycznego.
Generalnie wygląda jak odwróciny do góry kołami wózek dziecięcy.







Hmm ... Jeżeli chodzi o CLIC'a to nie mam nic przeciwko. Prawda, rysowałem takie wózki setki razy przy pomocy cyrkla jak mi się na matematyce nudziło, ale najważniejsze że jest polski. Zapewne wiele dużych koncernów na początku produkowało jakieś małe i ekonomiczne "auta" ale po to żeby później robić już normalne samochody. Ja w każdym razie życzę P.F.S S.A. powodzenia. Bo w to że FSO się odrodzi to już przestałem wierzyć ...
  
 
Moze sie cos z ta nasza motoryzacja ruszy:
Honkery dla armii irackiej!
o ile znowu nie jest to jakies odwracanie uwagi opinii publicznej od przegranej Bumaru.
A moze ktos by sie wzial za Analoga i go zaczal normalnie produkowac...

pozdrawiam
cybertec