Czy będą pasować 235X45X17 BORBET - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
popieram słowa mojego przedmówcy. myślę że wreszcie wszystko jasne.pozd. prowo
  
 
pytanko

jaki rozstaw jest w vw borze mam do kupienia BBS z bory 205/50/15 (aha napewno nie pasuja do vw T4) wszystko by sie zgadzalo tylko nie pisze czy to 5x110 czy 5x112


LOB very kulturny club

-- www.wa.ski.prv.pl --

[ wiadomość edytowana przez: disel dnia 2003-01-11 17:43:18 ]
  
 
noooo...wszystko ok, tylko jak kolega sobie wobraża jazdę na profilu 45 po naszych super drogach.....skarbonka i to duuużżżża na naprawy zawieszenia....uważam, że poza granice rozsądku nie należy wychodzić

pozdrawiam
  
 
Disel:
1) Rozstaw z Bory jest nieodpowiedni (chyba 112)
2) Ten profil to może być za niski dla 205 - powinno być 65 lub 60 dla 15"

Pzdr.
  
 
dzieki za pomoc ,dobrze ze nie kupilem
musze poszukac czegos innego

pozdr
  
 
Disel - wiosna bede sprzedawal swoje fele z oponami GoodYear 205/65/15 - opony maja ok. 2000km przebiegu.

Zdjecia masz w moim profilu
  
 
Dramar: Co zakładasz?
Mam do wzięcia 4 * Irmschery 17" pięć podwójnych szprych, dwie z oponami 235/40 (prawie nowki ) i dwie z 225 zjechane na 70%. 1700PLN. Waham się bo na moje zwykłe trasy to za niskie.
Chętniej założyłbym takie 16".

Pzdr.
  
 
No wlasnie cos takiego chce wcisnac.

Przod 225/45/17 tyl 235/45/17 ( lub 255/45/17 ale musze zobaczyc ile beda wystawaly ) - no i opony GoodYear.

Masz zdjecia tych Irmsherow ?? Jak Ty nie wezmiesz to moze ja sie skusze.
  
 
Co do modelu to możesz zobaczyć na www.irmscher.de.
Zdjęć tych konkretnych nie mam.
Możesz pogadać z gościem pod tel. 602 68 42 32 (to jakiś pułkownik )
  
 
disel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja ci sprzedam piękną felę do omesi. oryginalna ATS 15 cali. w bardzo dobrym stanie.

luknij na moje ogłoszenie OKP - Ogłoszenia - strona 7

oczywiście co do ceny możemy się dogadać.
  
 
Cholera Prowo fajne te fele. Tylko nie wiem czy nie za delikatne. Cienkie strasznie te zebra maja.

Co o tym sadzisz ?? 500km i powyginane ??

  
 
Dramar nie smęć tylko bierz te fele. sa super a poza tym irmscher produkuje głównie dla opla więc nie sądzę żeby ci zaraz padły. sprawdz tylko czy nie są podbite.
mam podobne kształtem tylko OZ i nie narzekam.
  
 
Nie wiem czy te żebra takie cienkie. Cieńsze są w tych z potrójnymi (no ale jest ich więcej). Jak te nie wytrzymają, to żadne nie wytrzymają - no może jakieś OZ-y albo tytanowe - przecież są spec. do Omegi.
No piękne są - ale u mnie za dziurawo niestety i wstyd byłby toczyć się 80.

Pzdr.
  
 
Dzwonilem do gostka. Chyba sie z nim umowie w przyszlym tygodniu na odbior tych felusi
  
 
Jak byś co potrzebował (albo i bez), to daj znać i możemy się spotkać - do Opola mam 30km.
Słyszałem, że masz zrobione to i owo, to bym przy okazji obejrzał (a ty jak chcesz mogłbyś zobaczyć moją, w której nic nie jest zrobione ).

Pzdr.
  
 
Zalozylem dzisiaj piekne felusie 17'' z oponami 255/40/17.

Bestyjka wygladala przeslicznie. Niestety jedna felga nie nadaje sie do uzytku - pogieta jest strasznie. W zwiazku z czym dalej mam 15''.

Ale wiem chociaz co sie da na Omke zalozyc. 255 to max - delikatnie tra przy max skrecie. No i wystaja kolo 2 cm poza gorna krawedz blotnika z przodu, a z tylu sa rowno z blotnikiem.

Ale dystanse zawsze mozna zalozyc. Tylko blotnik trzeba przerabiac, zeby nie wystawaly opony.