5.02 CHYBA bede w Wawie - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
Nooooo fajnie było....
Miło było Cię poznać Petersen, miło było ufajdać KeyJayowi wykładzinę podłogi, miło było niemal pierdyknąć w betonową ścianę, Qlogic też podobno chciał zmieniać geometrię SBM
Fajnie było, tylko byłem juz tak zjeb...y po robocie ,że na zlocie stałem na rzęsach, a po zlocie prosto do łóżeczka, lulu i spać



Qlodic to byl spec myslalem ze juz w esperaku niebedzie mial tylu ale na cm sie zmiescil.

Cytat:
No fajnie, mieliście trochę rozrywki, ale teraz uważajcie Od 23 do 27 lutego piotr'ek będzie najprawdopodobniej gościł w stolycy. Ukryjcie swoje auta, żon/córek/sióstr nie wypuszczajcie z domu, wytłumaczcie psu, żeby w tym terminie nie wychodził na spacer, a sami nakupcie sobie jedzenia i picia na cały tydzień! Aha - i proponuję jeszcze całkowite zaciemnienie




hehhehehe niemamy czego sie bac
  
 
Cytat:
2004-02-07 22:51:01, Bartek1112 pisze:

Qlodic to byl spec myslalem ze juz w esperaku niebedzie mial tylu ale na cm sie zmiescil.




Patrze stoja taie smutasy, to trzeba bylo Was jakos rozerwac...
  
 
Cytat:
2004-02-07 22:51:01, Bartek1112 pisze:
hehhehehe niemamy czego sie bac



A czy ja pisałem, że macie się bać? Poprostu po znajomości udzieliłem kilku rad. Zwykle tego nie robię, a potem pretensje: gdzie moje auto, kto przeleciał moją panienkę, kto się ośmielił zjeść psa itp. itd.