Nie mieli za co?- dowod rejestracyjn - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jakie pojeby

Ja mam pęknięta szybę od roku i jeżdze do dzis i przeglady przechodze bez problemu
  
 
mi juz sie tez przytrafili tacy upierdliwcy jeszcze jak miałem poprzedniego polda dorwali mnie i czepiali sie do wszystkiego na poczętek poszły opony wszystkie były igełka następnie ręczny tu tez zdziwko bo ręzny miałem jak na polda beton ( nowe zaciski linka i klocki) sygnał dzwiękowy itd. jednym słowem nie było sie do czego przyj... ale... jednak pan władza złapał za kierownice i energicznie poruszał i tu sie pojawił uśmiech na jego twarzy padły słowa "no dowod rejestracyjny musi pan zostawić" i tu moje zdziwienie pytam pana policjanta dlaczego skoro luzu nadmiernego nie ma wszystko w normie na to pan policjant prosze słuchać i znowu poruszał kierownicą słychać było DELIKATNE pukanie kolumny kierowniczej w ten sposob pozbyłem sie dowodu i nie pomogło tłumaczenie ze w zasadzie wszystkie polonezy i fiaty ktore nie są juz nowymi autami mają coś takiego i jest to norma.
Zeby było śmieszniej kiedy pojechałem na przegląd w stanie auta jak w dniu kontroli okazało sie ze wszystko faktycznie jest w normie jeszcze sie dziwili ze w tak ładnym stanie mam polda a pana policjanta najnormalniej w świecie wyśmiali .
  
 
No mi dzis brata zatrzymali i chcieli zabrać dowód w Uno za i tu uwaga: tylne lampy i tylne szyby. Wszystko dlatego według nich ze tylnych szyb według przepisów nie wolno przyciemniać a za lampy za to ze fabryka wypuszczała tylko auta z tylnymi przyciemnionymi kloszami i według nich nie było takich aut i inne Uno mają normalne ale ni chuja bo my nie przyciemnialiśmy i każde inne Uno ma takie same. Jeszcze na koniec powiedzieli że ma jechać i przy okazji im połówkę przywieść.

[ wiadomość edytowana przez: Mebig dnia 2004-06-27 13:02:53 ]