Poprawny montaż magnetyzerów w Toyocie 1332/16V 92-97r.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
WITAM.JETSEM NOWY TU I NA START MAM PYTANKO O POPRAWNE ZAMONTOWANIE MAGNETYZERÓW DO COROLL SERI 7 Z PRZEDZIAŁU ROKU 92-97r.JEŚLI KTOŚ MA DOŚWIADCZENIE W TEJ KWESTII PROSZE O POMOC LUB FOTKI.

 
 
Taki model ma Iceman, w dodatku on jest dobry w sprawach technicznych. Poczekaj na jego komentarz lub napisz do niego na priva.

Oczywiście inni też się znają na magnetyzerach, a jakże
  
 
mam doswiadczenie, poniewaz zamontowalem i...zero rezultatu, wiec odradzam.
  
 
przerabiałem temat szkoda czasu i kasy poprostu nie działa
  
 
Cytat:
2004-02-06 16:14:49, krissj pisze:
WITAM.JETSEM NOWY TU I NA START MAM PYTANKO O POPRAWNE ZAMONTOWANIE MAGNETYZERÓW DO COROLL SERI 7 Z PRZEDZIAŁU ROKU 92-97r.JEŚLI KTOŚ MA DOŚWIADCZENIE W TEJ KWESTII PROSZE O POMOC LUB FOTKI.


a po co chcesz zamontować magnetyzer?
bo jeśli chcesz w ten sposób uzyskać jakieś PSy, to daruj sobie ten wydatek, bo to wyrzucenie kasy w błoto
  
 
Postaraj sie zamontowac magnetyzer jak najblizej listwy zasilajacej wtryskiwacze na gumowym przewodzie.Zalozenie na metalowa rurke oslabi strumien magnetyczny.To samo zrob z magnesem na powietrze-jak najblizej przepustnicy.Na pelne efekty trzeba troche poczekac,ok.3m-cy i przejechac pare tys.km.Dla sprawdzenia zrob pomiar skladu spalin przed zalozeniem magnetyzerow i to samo sprawdzisz za pare miesiecy.

I mam pytanie do Leona99 i Toyo-na jakiej podstawie stwierdzacie ze zalozone przez Was magnetyzery nie dzialaly,tzn co?Nie palily sie opony na V biegu,czy nie chcial jechac samochod bez paliwa?
  
 
Na V biegu opony palą mi sie bez magnetyzera testowałem ten wynalazek przez pół roku i jak obiecuje producent nie stwierdziłem znaczącego spadku spalania a moc była mniejsza z zamontowanym magnetyzerem (hamownia) wiec nie mam zbyt dobrego zdania o tym wynalazku
  
 
Cytat:
2004-02-06 16:14:49, krissj pisze:
WITAM.JETSEM NOWY TU I NA START MAM PYTANKO O POPRAWNE ZAMONTOWANIE MAGNETYZERÓW DO COROLL SERI 7 Z PRZEDZIAŁU ROKU 92-97r.JEŚLI KTOŚ MA DOŚWIADCZENIE W TEJ KWESTII PROSZE O POMOC LUB FOTKI.


Carinus wyjaśnił ci wszysto. Jeżeli są to magnetyzery zakładane na przewód to nie ma problemu bo zawsze można go zdjąć i wrócić do orginału, jeżeli trzeba ciąć przewód to zastanów sie trzy razy nad tym i dobrze zamontuj zeby cisnienie nie zsuneło przewodu.

Co do popray osiągów no cóż zdania są podzielone a dyskusja toczy sie na kilku forach.
  
 
Cytat:
2004-02-08 12:25:24, carinus pisze:

I mam pytanie do Leona99 i Toyo-na jakiej podstawie stwierdzacie ze zalozone przez Was magnetyzery nie dzialaly,tzn co?Nie palily sie opony na V biegu,czy nie chcial jechac samochod bez paliwa?



Po prostu sprawdziłem to co obiecywał producent, obniżenie spalania, CO, i inne cuda... Absolutnie żadnej zmiany. Po prostu TO NIE DZIAŁA i nie ma prawa działać, (praw fizyki Pan nie zmienisz...)
to jest tzw. tuning psychologiczny.