Dodatkowe zegary w yarisie - słupek - Uwaga sporo zdjęć - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Darus kończymy temat.
  
 
Cytat:
2004-02-09 17:39:29, Crit pisze:
Darus kończymy temat.



Tak szefie
  
 
Cytat:
2004-02-09 21:00:38, Darus pisze:
Cytat:
2004-02-09 17:39:29, Crit pisze:
Darus kończymy temat.



Tak szefie


  
 
Cytat:
2004-02-07 09:53:42, MarQs pisze:
kurcze kurcze. niezle to wyglada podoba mnie sie, tylko zeby nie ograniczalo za bardzo widocznosci np jak bedziesz na swiatlach skrecal w lewo. w yaris i tak ten slupek jakos ograniczal widocznosc.
ale wielkie uznanie za dzielo - tez tak chce!


Cała prawda z tym ograniczeniem widoczności. Ale efekt trzeba przyznać zabójczy. Gratuluję pomysłodawcy moze patencik w TMP.
Pozdrawiam.
  
 
no Crit...
czekamy
  
 
jak bys natrzaskał tego kilka sztuk to może na Allegro puścić? albo nawet jako tuning parts i sprzedawać
  
 
To jest naprawdę odlot
  
 
Ja właśnie też myślałem o czymś takim. Tyle , że chciałem założyć jeden zegar. Taraz jak zobacyzłem 3 to już tlko takie rozwiązanie wydaje się jedynie właśniwe. Wyglądają super

Ciekawy jestem jak to wyjdzie u Darusa. No i oczywiście musze zobaczyć na żywo.
  
 
I jeszcze pytanie.
Jak to się podłącza?
Czy jestem w stanie wykonać to sam...
  
 
Witam, jestem pełen podziwu dla wykonawcy - robota na medal
  
 
Cytat:
2004-02-11 08:11:26, przemo_z pisze:
Ja właśnie też myślałem o czymś takim. Tyle , że chciałem założyć jeden zegar. Taraz jak zobacyzłem 3 to już tlko takie rozwiązanie wydaje się jedynie właśniwe. Wyglądają super

Ciekawy jestem jak to wyjdzie u Darusa. No i oczywiście musze zobaczyć na żywo.



Mysle ze Ci sie spodoba w nast. tyg powinienem juz miec to wykonane z wlokna.. gotowe do obrobki lakierniczej, wtedy wezme zaloze slupek i cykne Ci pare foteczek
Uklad zegarow ktore zrobilem wydaje mi sie, ze jak najbardziej pasuje do wygladu Naszych desek w Ave.
  
 
podłączenie kabloteki jest banalne, ale poszło 20 metrów przewodu w tym konkretnym przypadku czujniki były w komplecie z zegarami, tylko nadal nie miałem czasu ich wkręcić w silnik i pomiar mam zerowy, instalacja jest, nawet to wygląda w aucie a czujniki dyndają sobie, może w tym tygodniu będzie chwila czasu to powalczę, no i szukam czerwonych nakładek na żarówki we wrocku i nadal nie mam.