Pytanie do znawców, właścicieli, miłośników Argenty

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie wiem co się dzieję, ale informacji na temat Fiata Argenty. poprostu nie idzie znaleść w necie. Wpisuje w wyszukiwarkach Argenta, Fiat Argenta i lipa. Albo strona (już) nie istnieje, albo jest w jakims egzotycznym języku, albo jakaś zbieranina np. w informacjach o mocy silnika 2000 są rozbieżności od 50 KM do 200 KM.

Ja rozumiem, że w róznych krajach, wersjach, rocznikach itp mogły występować silniki o tej samej pojemności a o róznej mocy, ale nic konktretnego znaleśc nie można.

Ponieważ tak się składa, że być może zostanę posiadaczem Fiata Argenty 2000ie, chciałbym zanim ją nabęde znaleśc jakieś informacje o niej. niestety nic nie ma.

Może wy znacie jakieś strony (konkretne), macie skany zdjęć, opisów, rysunków, danych technicznych które moglibyście mi podesłać (podać link).

Bardzo proszę - być może przyczyni się to do stworzenia strony gdzie wszelkie informacje będą zebrane... no i może się to przyczynić do kolejnej uratowanej bryki (Fiata Argenty 2000ie)

Pozdrawiam i dziękuję.
  
 
po pierwsze wyszukiwarka - a po drugie na stronie klubowej jest dzial warto wiedziec i opisano wszystkie silniku ktore byly montowane w argencie link
do tego poszukaj jeszcze info ma F&F link2
  
 
Cytat:
2004-02-16 13:35:28, Rys1977 pisze:
po pierwsze wyszukiwarka - a po drugie na stronie klubowej jest dzial warto wiedziec i opisano wszystkie silniku ktore byly montowane w argencie link
do tego poszukaj jeszcze info ma F&F link2



Po pierwsze zanim napisałem post to wpisałem w wyszukiwarce Forum słowo ARGEBNTA i niewiele znalazłem, po drugie linki które podałeś znam, jednak niewiele (no może poza stroną F&F) jest na temat Argenty.

Czekam (cierpliwie) na inne linki
  
 
ta strona jest po czesku - ale bardzo dobra, czlowiek sie troche usmiecha jak czyta - sa tam wszystkie modele fiata -
jak sie kliknie na argenta to pozniej sa podstrony o argencie czeska strona

jest jeszcze ta strona strona po angielsku

to wszystko co mam
  
 
No cóż - te strony tez znam - czekam na następne ( w każdym bądź razie dzięki)
  
 
Cytat:
2004-02-16 15:08:26, Lava1 pisze:
No cóż - te strony tez znam - czekam na następne ( w każdym bądź razie dzięki)



Ja znowusz na F&F założyłem podobny wątek

Zdjecia fiata argenty
  
 
Może coś tu znajdziesz ( http://www.karpaty.pl/bodzio/ ).
  
 
A może interesuje Cię kontakt do gościa który jeździ dwoma argentami i do tego ma na podwórku 4 i jest mechanikiem. Zna te samochody jak własną kieszeń. Jeśli będziesz zainteresowany daj znać na maila lub tutaj podając kontakt do siebie. Pozdrawiam.