Sprzedam - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć zitam , jutro Ci dam odpowiedż . Na dziś dałem cały zestaw do koleżki , który chciał obejrzeć całość . Tak czy tak jutro Ci odp.

Włodek
  
 
OK - bo radio mam takie same jak to, ktore chcesz sprzedać...

PS A którędy był puszczony tek kabelek do zmieniarki, bo jak rozumiam ta musiała byc zamontowana w bagażniku:
1. jakieś dodatkowe mocowania były potrzebne?
2. jak to było u ciebie rozwiązane?
3. masz instrukcję do niej no i czy poradzę sobie z montażem?
Dzięki za odpowiedź
  
 
Hai ,
zmieniarka w bagażniku , przewód puszczony razem z wiązką główną czyli przy lewym progu ( pod plastikami jest jeszcze sporomiejsca na przewód zmieniarki , a opaski zaciskowe są wielokrotnego zapinania ) .
Pod samą zmieniarkę trzeba by nawiecić cztery otwory od strony bagażnika , a przed wierceniem zdjąć , albo odchylić wykładzinę półki - coby jej nie przewiercić .
W sumie montaż to zdjęcie tych elementów tapicerki i nawiercenie otw. - proste tylko czasochłonne .
  
 
Aramis : wyslales????
Pzdr
  
 
Yes , wysłałem w sobotę .

Pozdr
  
 
Cytat:
2004-02-15 23:44:46, aramis pisze:

Pod samą zmieniarkę trzeba by nawiecić cztery otwory od strony bagażnika , a przed wierceniem zdjąć , albo odchylić wykładzinę półki - coby jej nie przewiercić .
W sumie montaż to zdjęcie tych elementów tapicerki i nawiercenie otw. - proste tylko czasochłonne .



No fakt - trzeba trochę czasu poświęcić, żeby to jakoś wyglądało - nie pomyślałem o tym . I tu jest pies pogrzebany - ja praktycznie wcale go teraz nie mam , więc zakup zmieniarki chyba odłożę na wakacje (będzie można spokojnie pogrzebać )
  
 
czesc interesuje mnie konsola sterowania szybami, jeślli dobrze rozumiem to jest ta przy kierowcy na drzwiach, u mnie nie można regulować od kierowcy tylnich szyb i dlatego muszę zmienić, napisz tylko czy zdarte są napisy na tej konsoli lub ewentualnie zrób zdięcie, dzięki
  
 
Konsola była od strony kierowcy ( sterowanie wszyskimi szybami ) ale już nie aktualne ( sprzedana ).
Pozdr
  
 
Panowie ,
została tylko zmieniarka na 10 CD . Do radia Daewoo .
Cena 180 zł.

Pozdr
  
 
siemka mam pytanie czy zbiornik do spryskiwaczy z czujnikiem to aktualna sprawa?
  
 
Do Tomek2 :
cześć , co zbiornika - sprawdzę i wieczorem odpowiem .