Kopułka w 1,6 DOHC

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie!
Już prawie, prawie, lada dzień będę miał silnik gotowy do włożenia.Zostały mi tylko dwie rzeczy, napinacz odd rozrzadu i kopułka. Mam pyatnie dotyczące kopułki. Nie moge kupić identycznej. Ta którą moge kupić jest "kątowa" Znaczy sie że kable nie wychodza do góry tylko na bok. Teraz się zastanawiam czy zmieszcze ją i czy kable nie będą np ocierały o jakieś ustojstwo. W moim w silniku rozdzielacz jest z boku. Jak w fso.
Z góry dzięki za wszelkie wypowiedzi
  
 
Cytat:
2002-10-25 07:44:44, Gigant22 pisze:
(...) Mam pyatnie dotyczące kopułki. Nie moge kupić identycznej. Ta którą moge kupić jest "kątowa" (...)



Jak to nie możesz kupić ???

Poszukaj dobrze - kopułki są dostępne od ręki i Warszawie np. sklep Auto-Fiaza ul.Jagiellońska 55 tel.911-68-04

Kątowej nie kupuj, bo jest ona przeznaczona do aparatu zapłonowego umieszczonego w głowicy.
Jeśli taka kopułkę umieścisz, to możesz mieć potem problemy ze zbyt krótkimi przewodami wys. napięcia; również mogą wystąpic problemy przy ustawianiu kąta wyprzedzenia zapłonu - obracanie aparatem zapłonowym wokół jego osi a rozrząd blisko - i może poszatkować przewody

A jeśli chodzi o napinacz paska rozrządu to krążą legendy, że nowy jest bardzo drogi i ciężko go dostać.

  
 
napiacz....... jedyne 52 zł dziś zamawiasz juto masz tak powiedził facet w sklepie. Ja robie na zamówienie u tokarza.
  
 
ten numer napewno jest ok?
  
 
oj kurde sorki.

811-68-04
  
 
Napinacz?? U tokarza??

Miałem na myśli całość - rolkę napinacza
  
 
no ja nie widze zadnych przeszkód by tokarz zrobił rolke i jak trzeba to nawet mocowanie.