Yaris - stary a nowy- pomocy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
cze
jak wiecie lub nie wiecie szukam Yarisa D4-D , koles mi znalazł leko puknietego przodem i mam do Was prosbe, czym sie rozni stary a nowy zewnetrznie czyli 2002 a 2003 , konkretnie chodzi mi iz czy :

reflektorami
zderzak przod + tył
atrapa

czy błotniki i maska sa takie same ??
czy wzmocnienie jest inne >
czy reflektory maja inne mocowanie ?

prosze o pewne odpowiedzi, ewentualnie co z wnetrzem

pozdrawiam
ps
ten co znalazł miał zderzak, błotnik, reflektor, szyba w drzwiach + drzwi do lakieru + wahacz+ koło + piasta
za 4200 euro z klima + linea
Dominik
  
 
błotniki i maska identyczna tak tez i wzmocnienie, lampy są inne ale identycznie mocowane
  
 
zderzaki też inne
  
 
a jakies lusterka, klamki , no nie wiem cos jeszcze z zewnatrz ??

Dominik
  
 
no oczywiście stylizacja środka, inne wzory tapicerki, inna deska, inne wyświetlacze, inne przyciski lustra chyba te same
  
 
Cytat:
2004-02-14 14:24:34, revolt pisze:
cze
jak wiecie lub nie wiecie szukam Yarisa D4-D , koles mi znalazł leko puknietego przodem i mam do Was prosbe, czym sie rozni stary a nowy zewnetrznie czyli 2002 a 2003 , konkretnie chodzi mi iz czy :

reflektorami
zderzak przod + tył
atrapa

czy błotniki i maska sa takie same ??
czy wzmocnienie jest inne >
czy reflektory maja inne mocowanie ?

prosze o pewne odpowiedzi, ewentualnie co z wnetrzem

pozdrawiam
ps
ten co znalazł miał zderzak, błotnik, reflektor, szyba w drzwiach + drzwi do lakieru + wahacz+ koło + piasta
za 4200 euro z klima + linea
Dominik



Momencik momencik a D4D nie jest dopiero po faceliftingu
Wszak wcześniej nie było dieselka Yarka
  
 
no kurde koles mi 2 ofotografowal z kazdje strony i jak bym cyk to byl stary model ale D4-d , chyba ze jakiegos innego diesla wsadzili, ale powiedzial ze d4-d , wiec se tak mysle ze jak przodem dostal to co za problem go upodobnic do nowej wersji , polak potrafi, zreszta zobacz na www.mobile.de tam jest sporo diesli 2002

poz

Dominik
  
 
chyba był ale nie na polskim rynku musiałbym poszperać
  
 
nie wiem czy w polsce ale byly jarisy D-4D''stare''

a to dowod



a tutaj porownanie z polo

test:0 szkdoa tylko ze po hiszpansku heheh;p
  
 
Cytat:
2004-02-15 10:17:59, marcos pisze:
test:0 szkdoa tylko ze po hiszpansku heheh;p


no ciekawy test ale on chyba jest w języku francuskim
  
 
Yarisy po faceliftingu napewno poznasz po charakterystycznych łezkach w przednich światłach.

Pozdro.
  
 
no nie dziwne bo zamontowali biedactwu katalizator na kolektorze to się popłakał
  
 
Cytat:
2004-02-16 07:27:49, Crit pisze:
no nie dziwne bo zamontowali biedactwu katalizator na kolektorze to się popłakał


mój znosi to bez płaczu
  
 
Uwga !!!
Yaris z silnikiem diesla pojawił się w Europie dopiero od 2002 roku.


Model nosił oznaczenie D-4D i posiadał silnik o mocy 55 kW/75 KM, tak jak obecna wersja.

Przednia część nadwozia Yarisa przeszła największy facelift, nie licząc wnętrza. Oczywiście można naprawić całość tak, żeby z zewnątrz wyglądało na model po faceliftingu, ale jedynie Ty będziesz miał satysfakcję, gdyż ewentualny kolejny kupiec, jeśli odrobinę będzie się znał na Toykach, od razu rozpozna, że to jakiś podejrzany składak ze starym wnętrzem.