Janusz żyje w naszej pamięci!!! - Strona 13

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
tylko spokojnie.

doszły mnie słuchy, że jeszcze nie jest wiadoma przyszłość wiaduktu markiewicza.

coś z nim będą robić ale nie wiadomo co.

pewnie będą albo remontować albo rozbierać.

najprawdopodobniej chcą na początek zamknąć.



  
 
Krotkie info na fajnej stronie
  
 
Pare slow o Januszu.....
Wspomnijmy go bo czlowiek byl to wyjatkowy...zaslugujacy na pamiec..wspomnienia....moze na znak pamieci zatrabimy jutro o 18...bo o tej godzinie nas opuscil....solidarni..co wy na to?
Lezka sie w oku kreci ze znikaja z tego swiata tak wspaniali ludzie...robiacy tak duzo dla polskiego sportu...autorytety...
  
 
Cytat:
2005-02-12 21:37:33, chris1500 pisze:
Pare slow o Januszu..... Wspomnijmy go bo czlowiek byl to wyjatkowy...zaslugujacy na pamiec..wspomnienia....moze na znak pamieci zatrabimy jutro o 18...bo o tej godzinie nas opuscil....solidarni..co wy na to? Lezka sie w oku kreci ze znikaja z tego swiata tak wspaniali ludzie...robiacy tak duzo dla polskiego sportu...autorytety...



No tak... jest juz wątek o Januszu Kuligu. Nie wypali plan z trąbieniem. (wyobraź sobie ze stoisz akurat na skrzyżowaniu za samochodem a tamten nie wie co sie dzieje) lepiej zawiązać wstążkę na antenie (czarną)
  
 
o tak wstazk bedzie dobra....ale jak ktos ma wolne o 18 to moze byc solidarny z innymi...z calej polski...bo takowa akcja trwa...szukalem na forum lecz nie znalazlem..
  
 
Tez mysle ze trabka odpada.Lepsza wstazka albo czarny naklejony pas na masce.
Panowie 13-go na TVP3 o godzinie 14:35 program "Przerwany oes" dedykowany Januszowi
J.K nigdy nie zapomniemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ wiadomość edytowana przez: harpor dnia 2005-02-12 22:42:50 ]

[ wiadomość edytowana przez: harpor dnia 2005-02-12 22:43:44 ]
  
 
Dzisiaj mija rok od tragicznego 13-stego piątku, ehhhhh, brak mi słów, jedno wiem napewno, zawsze będę o nim pamietał
  
 
O tak...to juz rok od kad odjechal w swoj ostatni Oes...lecz na zawsze w naszej pamieci [*]
  
 


  
 
Ostatni OES
  
 
a kto pamieta o Sp. M. Bublewiczu przeciez 20 niedaleko
  
 
Ś.P.
  
 
Lekka zamota sie zrobila, bo teraz sa dwa posty wlasciwie na ten sam temat
  
 
ja niestety pamietam
  
 
co to znaczy "zapomniemy"
  
 
Pamiętajmy o Januszu Kuligu
(19.10.1969-13.02.2004+)
  
 
W księgarniach pojawiła się książka o Januszu Kuligu.

We wrześniu wydana została książka Grzegorza Chmielewskiego "Ostatni przejazd" poświęcona rajdowemu mistrzowi Januszowi Kuligowi.

Czytaj więcej >>>
  
 
Zamowiona [']
  
 
tez chyba tak zrobie, tylko troche kaski przyoszczedze bo ostatnio duzo wydatkow
  
 
jak dług zejdzie do 0pln zamówię napewno, choć do tego czasu pewnie KiLeRową (jak PaWeŁ pozwoli) przeczytam parę razy



[ wiadomość edytowana przez: robreg dnia 2005-09-20 15:33:23 ]