Jak zamontować radio...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Takie głupie pytanko... Powiedzmy, że mam radio i... dziure w konsoli samochodu, tzn sciagam zaślepkę i tam mam tylko powietrze i trochę drutów... Domyślam się teraz, że powinna być chyba jakaś ramka metalowa, która się montuje w tej dziurze w konsoli i dopiero w nią wsuwa radyjko... i pytanie skąd taką ramkę wziąć? Powinna być z radiem? czy są może jakieś uniwersalne do kupienia?
Pytam bo musiałem oddać kumplowi radio, które miałem do tej pory (było tylko włożone w dziure ale dobrze siedziało) i teraz mam do kupienia inne radio (starszy clarion), które mi nie trzyma się za dobrze w tej "wolnej przestrzeni" w konsoli... no i nie wiem czy mam szukać radia w zestawie z jakąś taką ramką (czy co to jest) czy też da się dokupić pasującą ramkę/mocowanie jakoś osobno...
  
 
Jeśli radio montujesz na stałe to dokup sobie półkieszeń - to taka metalowa ramka z "ząbkami" które wyginasz tak, żeby ramka siedziała w samochodzie a radio w półkieszeni. Do dostania w każdym punkcie montującym CarAudio i w niektórych sklepach RTV. Koszt ok. 20-30 zł.
  
 
OK. Dzięki! Właśnie o to mi chodziło