Instalacja lpg w Krakowie..gdzie założyc ?!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witka
Otóż najprawdopodobniej nie prędko zdarzy sie okazja żebym mogł kupic używana instalacje za jakiś drobny pieniądz, także myśle nad założeniem gazu w jakimś warsztacie w Krakowie. Zastanawiam sie jeszcze nad tym co mowił/pisal Rino zeby jechac do Proszowic czy innego zadupia w okolicach Krakowa i tam założyc gaz. Ale tu mam pewne obawy co do takich zakladów, że ta instalacja może nie chodzić odpowiednio i może być wiecej problemów z tego niż pozytku.
Dzwoniłem do wiekszości warsztatów w Krakowie i we wszystkich instalacja gazowa do Fiata 125p kosztuje 1100zł 2 albo 1 rok gwarancji. W jednej nawet mogą mi sprowadzić miksery do gazników Dellorto za 200zł.
Gdzie wy zakladaliscie gaz, gdzie polecacie założyć ?!
Myślalem rowniez o butli zamiast kola zapasowego, co prawda mniejsza ale bagaznik tak sie nie skurczy...
pozdrawiam i czekam na jakies info
  
 
ello.polecam zaklad na ulicy geodetów na Wzgorzach Krzesławickich.moze nie jest zbyt tanio ale montuja bardzo porzadnie.jak chcesz numer to daj newsa na priva.
  
 
a ile licza sobie za zalozenie instalacji ?!
  
 
calej nowki to nie wiem ale np. masz juz nowy reduktor to zalozenie wszystkich elementow tj. butla kabelki przewody to kosz 800 zl.musialbys zadzwonic na miejsce i spytac konkretnie.
  
 
Ja polecam zakład MEXOL przy ulicy mogilskiej koło salonu mercedesa Instalacja STARGASS koszt zeszłoroczny to 1200zł. Mam już instalkę rok i nie mam z nią żadnych problemów. Po za tym sam sposób montażu bardzo mi sie podoba..wszystkie miejsca w których musieli sie przewiercić przez auto sa wykończone estetycznie plastikowymi "tulejkami" i zabezpieczone antykorozyjnie.
  
 
Temat HOOP do góry.

Mam pytnie j/w.

Gdzie w krakowie najlepiej założyć gaz do poldka '94 z Roverkiem??? Oczywiscie zeby bylo solidnie.... Jaka przewidywalna cena?? No i jakie jest przelożenie na jazde, moc i koszty???

POZDRAWIAM!!
  
 
Cytat:
2004-02-17 17:34:00, Boola pisze:
No i jakie jest przelożenie na jazde, moc i koszty???




bardzo kuszące
koszt instalacji... a ile masz kasy
moc.... na początku bez różnicy potem podobno ktoś odczuwa że mu silnik słabnie
jazda... na rozgrzanym silniku bez rożnicy do benzynki, no może jest słabszy

wiem że mam silnik o pojemności prawie 1L większej od Twojej ale takie są właśnei moje odczucia
  
 
Cytat:
2004-02-17 17:54:19, polonezcaro pisze:
Cytat:
2004-02-17 17:34:00, Boola pisze:
No i jakie jest przelożenie na jazde, moc i koszty???




bardzo kuszące
koszt instalacji... a ile masz kasy



heheh narazie nie mam

A powaznie to podobno jest opcja na raty

bo jak nie to trza sie uzbroic w kaskę i do zrobienia...


Tylko orientacyjnie chcialem sie zapytac bo podobno do roverka koszt jest nieco wiekszy niz do zwyklego poloneza...

  
 
  
 
Mam w Krakowie przygody z dwoma warsztatami montującymi instalacje gazowe, długa to historia ale odradzam warsztat na ul. Płaszowskiej i ul. Na Dołach. A jeśli chodzi o warsztat o którym pisze Will, na ul Geodetów- to nie mam zastrzeżeń (montowałem tam instalację do pierwszej coupetki) oprócz jednego, mianowicie: Ceny! Ostatnio jeżdzę tylko do warsztatu na ul. Myśliwskiej. Nie są drodzy, a i wiedzę mają niezłą!