Skrzynia - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Płytka niekoniecznie odpada. Mówimy o jeździe na benzynie.

A sprzęgło... no cóż kiedyś v-max były takie II - 105 kph, III - 153 kph, IV - 192 kph. Na gazie. Teraz o 15-20 mniej. A silnik się kręci...
  
 
no to sie poddaje mi do takich predkosci nie idzie .
moze jak bedzie jakis zlot we wrocku to bym sie chetnie pojawil i poznal klubowiczow i moze wtedy mozna by bylo cos wymyslec
  
 
wilku a powiedz mi jaka masz skrzynie jest 5 czy 4.
bo ja swojego wkrece na II do 85 i ma ok 5000 obrotow
nie wiem ile mozna jeszcze
  
 
Pięciobiegową.

A spoty Chorągwi dolnośląskiej sa opisane w dziale Forum pt. Spoty, Zloty.
  
 
Sorki, ale ja mam pytanie. O jaka pompke przyspieszania zaplonu chodzi? Ja czegos takiego nie mam.

I jeszcze jedno pytanko, jaka Wilku masz skrzynie i co robiles przy silniku, ze masz takie Vmax na wszystkich tych biegach? Nawet w ksiazce jest mniej.
  
 
wilku wczoraj sprawdzalem dokladnie
i na ii biegu to ja mam 80 i 5000 obr.
a co do pompki przyspieszajacej to na aparacie powinna byc taka mala puszka
  
 
Hmm, u mnie nie ma takiej puszki. Wilku, moze Ty cos wiesz wiecej, bo fakt, widzialem takie cos, ale myslalem, ze to jest regulator paliwa. Moze to wczesny K-Jetronic.??
  
 
Aha, max jaki mialem na II to bylo 90 kph, a ze nie mam obrotomierza to nie wiedzialem ile mam obrotow. W ksiazce pisze, ze max chwilowe obroty to 6300, a max bezpieczne to 6000.
  
 
toradek a powiedz mi ile leciales swoim esim na maxa i jakie masz przyspieszenie?wczoraj mierzylem i 80 na II i 120 na III ale wszystko do 5000obr.
  
 
Chomiki II 108, III 153.
  
 
Cytat:
2004-02-24 19:46:01, WilK pisze:
Chomiki II 108, III 153.


co to za skrzynie masz , ja rodzicowym mk7 1.6 zetec pociagnąłem tylko 90pare na II i 135 na III
  
 
Mam skrzynię marki skrzynia I brak odcięcia
  
 
Cytat:
2004-02-24 20:02:12, WilK pisze:
Mam skrzynię marki skrzynia I brak odcięcia


odcięcie samo sie zrobi jak chomiki wylecą przez maske
  
 
Chomiki zawsze dadzą radę Zawsze
  
 
i tak trzymac
  
 
Cytat:
2004-02-24 20:13:16, squadak pisze:
i tak trzymac



Do śmierci
  
 
Cytat:
2004-02-24 09:38:05, gryzonxr3i pisze:
toradek a powiedz mi ile leciales swoim esim na maxa i jakie masz przyspieszenie?wczoraj mierzylem i 80 na II i 120 na III ale wszystko do 5000obr.



Essim w piatke i z pelnym bagaznikiem to lecialem 160 kph, ale jeszcze bylo pod pedalem, tak wiec do 180 spokojnie by sie bujnal. Ale to bylo kiedys, dawno temu, gdy ..... nie wazne, kupa luda zna te historie z walkiem rozrzadu i tak dalej. A przyspieszenie teraz mam slabe, cos 13 sekund - miernota. Ale to sprawa zaplonu. Jak kiedys ustawilem zaplon to chodzil miodzio i laczki zwijal jeszcze na II biegu. Niestety, z niewiadomych przyczyn znowu sie cos pokielbasilo i pomimo dobrego zaplonu cos jest nie tak.

Ale jak przyjda wakacje to..... ahhh, juz nie moge sie doczekac.
  
 
no ja mam przyspieszenie w granicach 15s.i chyba moge sie wq........
mialem esirego mkIII z 1.3cvh i mial tyle samo chcialem coios leprszego a tu nic
  
 
No i sie dziś nie doczekałem Kolegi GryzoniaXR3i... i łapki mi zmarzły, a to ponoć łapki które leczą... I co teraz będzie?
  
 
przepraszam bardzo kolege WILKA i innych klubowiczow ale mialem wazna sprawe i musialem pojechac z dziewczyna do dentysty bo juz mi nie mogla wysiedziec.z gory przepraszam i postaram sie spotkac na nastepnym spocie.
tylko kiedy to bedzie??
przepraszam i dziekuje