Szukam dobrego gaźnikowica na terenie Warszawy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
szukam dobrego mechanika który dobrze ustawi mi gaźnik pod benzynkę i LPG na terenie Warszawy.
moje umiejętności już nie wystarczają (byłbym wdzięczny o podanie ceny takiej usługi bo ja się nieorientuję ile to może kosztować)
  
 
to nie gaznikowiec tylko gazownik. ponoc dobry jest koles na ul. stawki przy szkole samochodowej, wjazd przed stacja shella, pracuje od 8mej do 17ej w dni powszednie. ustawia tez zaplon do gazu. bedzie sie pytal czy swiece masz nowe i kopulke czysta, wiec mow, ze masz wszystko calkiem nowe, bo innaczej zacznie marudzic.
  
 
jedyny i najlepszy (tani i uczciwy) to Bogdan na Wysockiego 44...

usmiecha sie jak sie powie FSOAutoKlub

koles od 30 lat siedzi w gaznikach
  
 
Cytat:
2004-02-10 16:41:24, SPAjK pisze:
jedyny i najlepszy (tani i uczciwy) to Bogdan na Wysockiego 44...

usmiecha sie jak sie powie FSOAutoKlub

koles od 30 lat siedzi w gaznikach


Przyznam, że będąc z Bydgoszczy to nawet ja słyszałem wiele dobrego o Bogdanie z Wysockiego 44... Po prostu widać, że człowiek robi to co lubi i w dodatku bardzo dobrze zna się na swojej robocie. No i słyszałem, że nie zajmuje się tylko gaźnikami...

Pozdrawiam
  
 
Naprawdę dobry fachowiec jest na ul Szpaczej w Warszawie
sama regulacja będzie kosztować od 10 zł
  
 
Cytat:
2004-02-10 16:41:24, SPAjK pisze:
jedyny i najlepszy (tani i uczciwy) to Bogdan na Wysockiego 44...

usmiecha sie jak sie powie FSOAutoKlub

koles od 30 lat siedzi w gaznikach


rotfl i daje zniżki jak sie pokaze legitymacjie klubową FSO POLONEZ TUNING KLUB

i to na prawde świetny i tani fachowiec
  
 
byłem u Pana Bogdana i ....okazało sie że jest to naprawdę dobry fachowiec od gaźników.Jest niezwykle miły ,tani , SUUUUPPEERRR!!!!!!!!!!!!!!!! POLECAM!!!!!!!!!!!!

dzięki za porady do kogom mógłbym pojechać.

ps. mojego poldasa chyba ktoś przeklął po 50 km padł mi alternator prowadzę remont od roku i mam nadzieję że to już ostatni duperel sie popsuł
pozdrowienia dla wszystkich
  
 
Ja też byłem w czwartek u pana Bogdana i moge potwierdzić, że jest to człowiek który rzeczywiście zna się na swojej robocie. Zregenerował mi gaźnik i wszystko poustawiał i jak narazie jestem bardzo zadowolony.
  
 
A ma ktos do tego pana magika Bogdana nr telefonu, ew. godziny otwarcia jego warsztatu?

Ile bierze za regulacje?
  
 
Nei ma go w panoramie firm, a w informacji bez nazwiska nie chce mi chuje podac numeru...
  
 
811 88 53
504 352 939

powiedz ze jestes od SPAjK, powienien sie usmiechnac. wlasnie robie mu wizytowki...

aha, regulacja gaznika kosztuje 90zł

[ wiadomość edytowana przez: SPAjK dnia 2004-03-01 12:09:20 ]
  
 
OK, dzieki.

Zaraz: regulacja? 90?
  
 
regulacja, czyszczenie i wymiana przepustnic na nadwymiarowe...

sama regulacja to jakies grosze
  
 
uffff, bo wlasniemi cos nie pasowalo... Dzieki!
  
 
a odemnie wziął 80 pln
wyremontował gaźnik dokumentnie
ustawił go tak że z 16 literków na setkę
spadł na 11 nawet przy 130 km/h dynamika ok
  
 
bylem dzis u gaznikowca, ale u innego: na ul. rzemieslnikow 13 - rowniez polecam