Yariska vs czeski driver

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Niestety stało się. W sobote będąc na nartach w Czechach zostałem delikatnie mówiąc przerysowany przez pepika w Ładzie bez ważnej polisy OC. Do wymiany mam tylny zderzak (góre i dół) oraz do malowania lewy tylny błotnik. Na miejscu zdarzenia była policja która orzekła wine Czecha.
Dopiero jutro jade do PZU ale juz teraz pytam czy ktoś z was ma jakieś doświadczenie w odszkodowaniach za szkody wynikłe poza granicami naszego kraju ? Dodam że mam AC.
Gdzie najlepiej naprawiać Yariske we Wrocławiu. Czy trzeba to zgłaszać do ASO żeby nie było później problemów z gwarancja na lakier ?
  
 
jeśli chcesz bezgotówkowo, szybko i w miarę pożądnie to podjedz do clarauto i powołaj się na rogacka. obsługa szybka i nie musisz nic załatwiać z ubezpieczalnią. Dają auto zastępcze na czas naprawy. tel 601 796 696

Clarauto ulica żmigrodzka na terenie serwiu IVECCO i FIAT.
  
 
jeżeli chcesz mieć gwarancję na perforację to tylko ASO, w tym celu uderzaj do Darusa
  
 
Dzięki za info. Zastanawiam się tylko czy nie będzie problemów z odszkodowaniem i jak dlugo bedzie trwala walka z ubezpieczycielem.
  
 
Współczuję i trzymam kciuki za szybkie załatwienie sprawy!
Ja również polecam drogę przez ASO i zakład Darusa.
  
 
Darus
  
 
Cytat:
2004-02-17 00:41:29, STACHOO pisze:
Niestety stało się. W sobote będąc na nartach w Czechach zostałem delikatnie mówiąc przerysowany przez pepika w Ładzie bez ważnej polisy OC.



O w mordę, strasznie mi przykro

Cytat:
Gdzie najlepiej naprawiać Yariske we Wrocławiu. Czy trzeba to zgłaszać do ASO żeby nie było później problemów z gwarancja na lakier ?



U Darusa

Miałem podobny przypadek 2 tygodnie temu (tzn. lekką stłuczkę) i zdecydowałem się na ASO, bo dadzą gwarancję. Z tego co wiem, u Darusa też dają gwarancję, więc po co szukać gdzie indziej ???
  
 
W takim razie bardzo proszę o numer telefonu do Darusa na priv. Zależy mi na szybkim załatwieniu sprawy.
  
 
Dziękuje wszystkim za numer telefonu do Darusa. Juz sie z nim skontaktowałem