Ciekawa stronka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pod podanym niżej adresem znajdziecie ciekawy serwis dla autostopowiczów i kierowców.

http://www.naszedrogi.pl/



[ wiadomość edytowana przez: jackal dnia 2004-02-18 16:40:33 ]
  
 
niop słyszałem o tym serwisie jakiś czasik temu ale ja szczerze nie zabieram autostopowiczów. Dlaczego?? BO chce im oszczedzic stresow przy mojej "dynamicznej " jezdzie
A taki na pwoażnie to biorę tylko znajomych innych nieznanych mi osobek(kobiet i mezczyzn) nie zabieram
  
 
No ja też nie zabieram autostopowiczów z powodów bezpieczeństwa, zarówno swojego, jak ich
  
 
Ja też nie biorę, ale może ktoś skorzysta lub pomoże.

Miałem kiedyś ciekawy przypadek
Jeżdżąc samotnie zawsze głośno słucham Metalu i to nie byle jakiego . Pamiętam jak kiedyś zabrałem na stopa dwie panienki, które wyglądały na metalówki Wiecie, ubrane na czarno, długie włosy, skórzane kurtki. Niestety, to były chyba ich ciuchy wyjściowe, zakładane na specjalne okazje, akurat one jechały do miasta na imprezkę, a tych ciuchów nie prały zdaje się od lat. Auto śmierdziało mi potem przez kilka dni, a panienki nie słuchały Metalu i kręciły nosami, więc z ulgą się z nimi pozegnałem

Samo życie
  
 
Też nie zabieram auto stopowiczów, choć boleję nad tym Ale chgw kto wsiądzie. Zdażyło mi się parę razy jechać autostopem (kiedy jeszcze byłem młody ) i było bardzo miło.
  
 
Ja też nie zabieram autostopowiczów, niestety ze względów bezpieczeństwa głównie własnego. No i po co niewinne osoby stresować
  
 
Ja tez bym nawet najpiekniejszej autostopowiczki nie zabral... tak w ramach bezpieczenstwa...
  
 
Darus

Gdybyś wziął jakąś pięknoą, to mógłbyś mieć to bezpieczeństwo zagrożone ze strony swojej 2-giej połowy... hihihi ))

  
 
Jak w reklamie Toyoty, z "panienką" i zepsutą Corollą
  
 
Cytat:
2004-02-19 12:17:58, Lwiecz01 pisze:
Darus

Gdybyś wziął jakąś pięknoą, to mógłbyś mieć to bezpieczeństwo zagrożone ze strony swojej 2-giej połowy... hihihi ))





No tez racja heheh
  
 
JAckal --> nie przypominam sobie tej reklamy...
  
 
Cytat:
2004-02-19 13:55:51, Lwiecz01 pisze:
JAckal --> nie przypominam sobie tej reklamy...



OT
Reklama prezentowana była w sieci kilka miesięcy temu, omówiliśmy ją na forum, minęło sporo czasu i ... w tym tygodniu nasza TV (nie pamiętam kanału) zaczęła emitować tę reklamę z polskim dubbingiem (beznadziejnym, jeśli znasz oryginał).

Po krótce, stoi zepsuta Corolla, obok niej super dziewczyna, podjeżdżają chłopaki drugą Corollą, przyhamowują i ... kierowca daje w gaz. Pasażer pyta dlaczego i tu pada odbowiedź "It's a trap. Corolla never breaks" lub po polsku "Jeszcze nie widziałem zepsutej Corolli". Pokazują laseczkę, która z wściekłością zdziera sobie ... twarz i widać starszawego gościa (stawiam że to diabeł ). I tyle.



[ wiadomość edytowana przez: jackal dnia 2004-02-19 14:43:54 ]
  
 
Oi... Nie widziałem, ale brzmi ciekawie )