P O Z N A Ń - spoty - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Niestety ale przyjemności kosztują
Spotkanie z taką śmietanką towarzyską jak my nie jest takie tanie
Żeby nie było ździwienia żadnych atrakcji nie przewidujemy...
poza grilem, tańcem wokół kiełbasek, i nabijaniem na pal nowych klubowiczów


Dobrze by było jakby jeszcze Oli dał znać co i jak bo jest to chyba jedyna osoba (bez urazy Car) dla której można coś zmienić ale i tak w małym stopniu.
  
 
Cytat:
2004-06-28 10:51:58, Kroolik pisze:
Niestety ale przyjemności kosztują
Spotkanie z taką śmietanką towarzyską jak my nie jest takie tanie
Żeby nie było ździwienia żadnych atrakcji nie przewidujemy...
poza grilem, tańcem wokół kiełbasek, i nabijaniem na pal nowych klubowiczów


Dobrze by było jakby jeszcze Oli dał znać co i jak bo jest to chyba jedyna osoba (bez urazy Car) dla której można coś zmienić ale i tak w małym stopniu.




Spoko nie obrazilem sie ale powiedz czy mi sie oplaca a chcialbym sie z wami spotkać chociaz raz w roku(moze bo pojade (chyba) na zlot do wawy
  
 
To zależy czego się spodziewasz.
U nas na spotach panuje bardzo rodzinna atmosfera.
Jest gril, kiełbaski rozmowy o kompletnych głupotach (znaczy o naszych autach) nie ma jakiś szaleństw samochodami, żadnych wyścigów (chociaż pewnie wszystko wróci do normy na jesień), no chyba że pojawi się nowe auto bo swoich to mamy już dosyć
Jak masz z czymś problem to możesz pytać z chęcią odpowiadamy udzielamy porad na wszelkie tematy a jak czegoś nie będziemy wiedzieć to w zamian dostaniesz kiełbaske z grila
  
 
Cytat:
2004-06-28 11:03:42, Kroolik pisze:
To zależy czego się spodziewasz.
U nas na spotach panuje bardzo rodzinna atmosfera.
Jest gril, kiełbaski rozmowy o kompletnych głupotach (znaczy o naszych autach) nie ma jakiś szaleństw samochodami, żadnych wyścigów (chociaż pewnie wszystko wróci do normy na jesień), no chyba że pojawi się nowe auto bo swoich to mamy już dosyć
Jak masz z czymś problem to możesz pytać z chęcią odpowiadamy udzielamy porad na wszelkie tematy a jak czegoś nie będziemy wiedzieć to w zamian dostaniesz kiełbaske z grila



a jak czegoś nie będziemy wiedzieć to w zamian dostaniesz kiełbaske z grila:

A jak by co to dzięki
nowe auto co to znaczy
nowo kupione czy np. moje dotychczasowe auto

a mam pytanie
tkto z was ma aparacik cyfrowy.
CZy będziecie robic zdjecia do dzialu zloty/spoty

bo bym zrobil zdjecia mego poldzia
  
 
Heloł!

Cytat:
2004-06-28 10:42:24, car pisze:
Nie chce nic kombinowac ale przyjade na 17 i o 18 koniec spotu.
130 Km do przejechania a paliwo drogie Nie opłacało by mi sie przyjechac



Ostatni grill trwał ponad 2 godziny, deszczowy-pierwszy na malcie zakończył się po 20, więc czasu wystarczy. Po za tym chyba robisz błąd oceniając sytuację w kategoriach "opłacalności". Jakiś czas temu pojechaliśmy z Mebigiem, Ronaldo i jeszcze jednym kolegą (nie pamiętam imienia) do bydgoszczy tylko po to by spotkać się/poznać ludzi z klubu. Jechaliśmy trzema autami, mimo że zmieścilibyśmy się w jedno. Nieopłacalne, prawda ? A właściwie po co w ogóle było jechać, tylko forsę wydałem na paliwo i straciłem kilka godzin wolnej soboty...

Tyle że wtedy poznałem D0mela, kaovtza i innych. Wiem, że to nie był stracony czas i warto było odżałować te parę złotych na benzynę.

Pozdro 600
Tony

-----------------
Może i stary, ale za to brzydki.
  
 
Każde auto jest nowe do momentu aż nie najrzymy mu w każdy otwór (bez głupich pomysłów)
Co do cyfrówki to mam ja i ma Tony jak któryś z nas się pojawi to i aparat będzie!
  
 
Cytat:
2004-06-28 10:42:24, car pisze:

Nie chce nic kombinowac ale przyjade na 17 i o 18 koniec spotu.
130 Km do przejechania a paliwo drogie Nie opłacało by mi sie przyjechac

No mowmy ze do 20 czy do 19



Car nie narzekaj tylko roznoś ulotki reklamowe fsoak to naruchasz sobie klubowiczów bliżej miejsca zamieszkania
  
 
Cytat:
2004-06-28 11:28:05, Kroolik pisze:
Każde auto jest nowe do momentu aż nie najrzymy mu w każdy otwór (bez głupich pomysłów)
Co do cyfrówki to mam ja i ma Tony jak któryś z nas się pojawi to i aparat będzie!



OK bo mi jest potrzebna(nie posiadam) na zrobienie 5 zdjec na profil
  
 
Cytat:
2004-06-28 12:13:35, car pisze:

OK bo mi jest potrzebna(nie posiadam) na zrobienie 5 zdjec na profil



W najgorzym wypadku gdy nie będzie aparatu ktoś wykona szybciutko jakiś ładny rysunek i też będzie dobrze
  
 
Cytat:
2004-06-28 13:58:51, Kroolik pisze:
Cytat:
2004-06-28 12:13:35, car pisze:

OK bo mi jest potrzebna(nie posiadam) na zrobienie 5 zdjec na profil



W najgorzym wypadku gdy nie będzie aparatu ktoś wykona szybciutko jakiś ładny rysunek i też będzie dobrze



no tak
  
 
No to jak ustalone to ustalone. Około soboty wykonam post info na forum, tzn ja go napisze a GDA zrobi z niego temat info. Jako ze ni cholery nie mam serwerka żadnego (republika zablokowała mi konto), będe musiał postarać się uruchomić swoje ftp na icpnet to wtedy będzie już cacy i post będe mógł wykonać, bo bez mapki to już nie bedzie to samo.

Cytat:
Tyle że wtedy poznałem D0mela, kaovtza i innych. Wiem, że to nie był stracony czas i warto było odżałować te parę złotych na benzynę



Dobrze gadasz Tony, nigdy nie załowałem wydanego wtedy siana, fakt że byłem tylko 5 godzin na zlocie od 11 do 16, ale to i tak nie zmienia faktu.
  
 
Uruchomiłem swoje konto na interi i pojawi się info z mapką
  
 
Dobra

Podaj mebig info to ja zobacze
ale takie male tu
  
 
Spoko, spoko, info będzie ale w swoim czasie, do tego nalezy mieć wne twórczą, najpierw musi najść trochę czasu, albo zaraz utworzę temat info i GDA go zmieni. Z góry proszę o nie pisanie w temacie który za chwile się pojawi.
  
 
Cytat:
2004-06-28 16:45:53, Mebig pisze:
Spoko, spoko, info będzie ale w swoim czasie, do tego nalezy mieć wne twórczą, najpierw musi najść trochę czasu, albo zaraz utworzę temat info i GDA go zmieni. Z góry proszę o nie pisanie w temacie który za chwile się pojawi.


ni będę pisał
  
 
Mebig - zamknik go zmien na info i wazny wątek
  
 
To już nie leży w mojej mocy, chociaz zdaje mi się że wybrane osoby z regionu powinny mieć uprawnienia do takiej rzeczy, ale tylko przy tworzeniu wątku przez nie co by nie usuwały postów innym, albo im blokowały. Teraz musimy czekać na GDA, i oby MAJCHAL nie pojawił sie szybciej bo będzie po wątku, albo połaczy obydwa tak jak było kiedyś.
  
 
Cytat:
2004-06-28 16:59:13, Mebig pisze:
To już nie leży w mojej mocy, chociaz zdaje mi się że wybrane osoby z regionu powinny mieć uprawnienia do takiej rzeczy, ale tylko przy tworzeniu wątku przez nie co by nie usuwały postów innym, albo im blokowały. Teraz musimy czekać na GDA, i oby MAJCHAL nie pojawił sie szybciej bo będzie po wątku, albo połaczy obydwa tak jak było kiedyś.



Mnie sie wydaje ze powinienes poczekac za majchalem lub GDA jak oni by byli to wtedy wątek siup i i jest spox
  
 
Mebig - CZy ty wysłąłeś priva Do MAJCHALA lub do GDA tym wątku. Jak chcesz, moge ci pomóc
  
 
Cytat:
2004-06-28 17:06:53, car pisze:
Mebig - CZy ty wysłąłeś priva Do MAJCHALA lub do GDA tym wątku. Jak chcesz, moge ci pomóc



Car spokojnie!!!!!!!!!!

Nie wszystko da się zrobić tak od razu.
Niektórzy z nas pracują inni się uczą a inni robią i to i to, wszystko nastąpi w swoim czasie.
Trochę cierpliwości!