P O Z N A Ń - spoty - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja jstem spokojny!!
  
 
Witam kolegow
11 lipca jest spot f&f w poznaniu i raczej na 100% bede. Zobaczymy ile to potrwa ale mysle ze was tez moglbym odwiedzic w koncu tyle razy mnie zapraszliscie prosilbym tylko o jakas mapke jak dojechac w miejsce spota pozdrawiam
  
 
Mapka mniej wiecej jako tako jest, ale tylko z miejscem zaznaczonym gdzie to jest. Jak dojechać to musisz już niestety napisac skad będziesz jechał tzn, gdzie będzie spot f&f to juz potem ci napisze co i jak.
  
 
Spotkanie jest pod M1 a potem jedziemy gdzies kolo drogi debinskiej na jakis plac kolo gieldy kwiatow. do M1 trafie ale gdzie w poznaniu jest giedla kwiatow to nie wiem napisz mi ulice gdzie bedziecie a ja sobie zrobie mapke jak mniej wiecej jechac od strony Pily.
  
 
sorki nie zauwazylem posta z info. znam juz namiary na to miejsce i mysle ze jakos tam trafie pozdrawiam
  
 
Mnie nie będzie. W tym czasie będę gnać od granicy z Litwą do Poznania.
  
 
No powiem ze od M1 to jest jakieś 1,5 km góra, z drogi dębińskiej, czyli z dolnej wildy trochę więcej, ale nie powinno być porblemu z trafieniem, cofniesz sie na królowej jadwigi (tam gdzie jest Multikino) i skręcisz w nia w prawo, bedzie 1 krzyzówka z Esso, potem druga taka mała za wartą i rondo, na nim pojedzisz prosto i dojedziesz prawie do M1 i zobaczy 2 most, jeden zaraz za drugi, miedzy nimi zejedziesz na prawy pas by wjechac na drugi most (zjadz jest przed drugim mostem) z mostu polecisz prosto aż do krzyzówki gdzie przed tobą będzie browar, po prawej M1 skręcisz w lewo (skrzyzowanie w kształcie litery T) potem polecisz ta drogą do BP i przy stacji na krzyzówce skręcisz w prawo i ta droga to Majakowskiego z której skręcisz w Browarna czyli to co jest na mapce. Dla uścislenie Majakowskiego skręca w Browarną tworząc główną drogę oznaczoną znakami jak przebiega.
  
 
wielkie dzieki za wytlumaczenietrafie napewno
  
 
No to panowie wpisywac się kto będzie.
  
 
Hej!!
No, to Ja Ronaldo!!
Wpisuję się na listę osób które przybędą na spocik
He he
Pozdrawiam
3m Cie sie i do zobaczenia
  
 
A co na to reszta.

PS. Ty Ronaldo nie masz wyjścia, żadne usprawiedliwienia nie będą uznawane.
PS2. Wczoraj ten post miał 9 stron a dziś już 7, o co lata

[ wiadomość edytowana przez: Mebig dnia 2004-06-29 23:43:51 ]
  
 
Sprawdziłem w kalendarzu i...qrna...jestem w pracy... Jeśli nie uda mi się załatwić wolnego to znów nie bede na spotkaniu...
  
 
OLI postaraj sie, jak nie uda ci sie wolnego załatwić to może ktoś sie z tobą zamieni przydziałami i on pójdzie w niedziele a ty za niego w inny dzień.
  
 
No ludzie i jak, coraz bliżej, coraz blizej. Do raportu proszeni są MAJCHAL, Tony, Kroolik, Bartek, Rychu, Talgot i Ftomay.
  
 
Jak chodzi o mnie to 11 ide na nocke ale istnieje szansa zeby to zmienic bądźmy dobrej myśli. Co do Ftomaya to chyba będzie trzeba zadzwonić do niego żeby nie było takiego numeru jak ostatnio
  
 
Cytat:
2004-07-01 15:23:34, Kroolik pisze:
Jak chodzi o mnie to 11 ide na nocke ale istnieje szansa zeby to zmienic bądźmy dobrej myśli. Co do Ftomaya to chyba będzie trzeba zadzwonić do niego żeby nie było takiego numeru jak ostatnio



na nocke to dosć szerokie pojęcie, dokładniej na która godzine idziesz?
  
 
Ja może ale na 50% - tak 50% - nie
  
 
U mnie nocka to 19:00 - 7:00, a dniówka dla odmiany 7:00 - 19:00
  
 
A nie da sie tej nocki przesunąć np. na 21
  
 
Maluda mi choruje, ale jak dobrze pójdzie to w przyszły weekend będę słomianym wdowcem a wtedy będę, i to bez samochodu