P O Z N A Ń - spoty - Strona 77

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
było godnie i miłe grono osób było
  
 
Dajcie jakieś fotki, jak macie
  
 
Spot 19.11.2006


[ wiadomość edytowana przez: Tony dnia 2006-11-20 00:55:19 ]
  
 
Dzięki!
  
 
Cytat:
2006-11-16 21:42:43, pib84 pisze:
chlopaki dajcie mi adresy jakis sklepow w poznaniu z czesciami do dohcow bo musze co nie co zakupic a nie wiem gdzie



co do klamotów do dohca w Poznaniu to uderzaj po info do kol.Mikso bo on już ze swoim driftowozem sporo przeszedł więć ma wszystko obcykane.


p.s. co do spotu to jak zawsze fajowo było.pozdro
  
 
przypominam tym którzy są zainteresowani kalendarzem i naklejkami, a jeszcze się nie zdecydowali ostateczny termin składania zamówień u mnie minie 30.11!!!
  
 
witam smutny to dlas mnie dzisiaj dzien bo pozbylem sie mojego kochanego kremowego fiacika poprostu na dwa bym nie wydoil jak i tak na jednego mi ledwo starcza. Smutno mi dzisiaj było jak mu towarzyszyłem w jego ostatniej drodze na złom. Lezka sie w oku kreci jak fajnie razem było choć czasami potrafiliśmy się niezgadzać. Dobra wiadomosć to taka że wyjałem 2.0 i teraz czeka je remoncik i wstawka do klasyka zobaczymy co z tego bedzie jutro zabieram sie za błotniki trzymajta kciuki

pozdrawiam
  
 
Rysiek sprzedaje pomarańcza.
  
 
Cytat:
2006-11-27 00:36:18, jacekes pisze:
Rysiek sprzedaje pomarańcza.



Rysiek Ryśkiem,ale bestia Bladego też pod młotek idzie

ja w sobote gadałem z Kubą Gerberem-pilotem Tomka Kuchara z RSMP i on mówił mi że ma Fiata z 1972 chyba na sprzedaż po dziadku podobno w dobrym stanie tylko przód od MR-a ma zasadzony bo dziadek błotniki zmienił i pas.

dowiem się co za ile i dlaczego tak drogo i dam tutaj znaka
  
 
Co do fiata Bladego, to spójrz tutaj na najświeższe posty. Cena minimalna jest podobno na tyle wysoka, że raczej nikt go nie kupi. Z drugiej strony kto wie, ile ludzie są skłonni dać... Auto wygląda... że się tak wyrażę... przekonywująco.

Dobrej zamglonej nocy życzę
  
 
Około godzinę temu Kinio w czerwonym fiacie upolowany na skrzyżowaniu Szwajcarska / Dymka.
  
 
Cytat:
2006-12-02 14:52:28, jacekes pisze:
Około godzinę temu Kinio w czerwonym fiacie upolowany na skrzyżowaniu Szwajcarska / Dymka.


a ja chyba go widziałem w piątek przed 7 widziałem w okolicach wieży RTV na piątkowie
  
 
Kolejny znany fiat na sprzedaż - tym razem wóz Remiasa.

Wygląda na to, że Ryśka pomarańcza pójdzie za 1kzł do handlarza...
  
 
[quote]
2006-12-02 21:49:45, jacekes pisze:
Kolejny znany fiat na sprzedaż - tym razem wóz Remiasa.


fajna bryka.czy to taka fioletowa(padła mi karta graficzna i mam czarno biały obraz) z podsufitką zapożyczoną od jakiegoś futrzaka(nie mylić z naszym kierownikiem ) i kierownicą z łańcucha. jeśli nie ten to sorki dla właściciela.ale jakoś mi te auto nie wpadło nigdy w oko na mieście.a był kiedyś na zlocie-spocie

pozdro.a rysia fiata szkoda.już nie będzie dwóch pod W.S.L-em
  
 
Kolor bardziej grafit - metalik. Podsufitki ani kierownicy nie widziałem, w ogóle nie widziałem tego auta na żywo, nie kojarzę go z żadnego spota. Remias bywał na forum, ale ostatnio się nie odzywa w ogóle.
  
 
Autko widziane na mieście nie raz, oglądane na żywo także, na spocie też ale jeszcze przed odnowieniem, no i podczas poszukiwań przez Majchala auta także .
  
 
aha to już wszystko wiem.
kurde żeby mieć gdzie i za co upychać-kupować-magazynować te wszystkie fajne 125ki i poldki c-klasse i inne borewicze.to by było pieknie
  
 
Jak miło być widzianym
  
 
Oj Qubus 125p, święte słowa!!! Żeby tak miec gdzie i za co trzymac te wszystkie "ślicznotki" spod znaku FSO choc muszę Tobie powiedziec, że zaczynam powoli zbieractwo pojazdów spod znaku FSO oczywiście jak tylko pozwalają mi na to finanse i żona Np. Dzisiaj jadę oglądac ładnego Poloneza w wersji 1,5 SLE z roku 1988 za 500 PLN pozatym ostrzę sobie też ząbki na C-klasse Tonego. Szerszy opis tego pierwszego Poldka i związane z nim pytania na forum ogólnym w poście: "polonez c-klasa na sprzedaż".
Dzsiaj wieczorkiem zapodam też fotki z oględzin Poldka.
Pozdrawiam-Dobson.
  
 
widziałem poldka Tonyego i brałbym go.stan jest miodzio jak na ten rok silnik fajnie pyrka tłumik gwiżdże,podłoga pewnie zdrowa bo niewidać żeby zaraz miał się złamać.no i oczywiście piękna goła C klassa.i fajnie jakby została wśród swoich;
a na sle zawsze przyjdzie czas

pozdrawiam.