P O Z N A Ń - spoty - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-06-20 21:42:00, mati_lecha pisze:
U mnie 4 lipca odpada totalnie. Ale lepiej przecież w lasku się spotkać jak w knajpie. Tak sądzę. Co prawda nie wiem czy mogę coś sugerować , bo jestem ciut obcy jeszce


Daj spokój, jaki obcy?
To w takim razie zostaje 3 lipca, o godzinie 17tej, na parkingu.
Ktoś z Was ma grilla, czy będziemy sępić od Tonego???? A może kupić jakieś badziewie na potrzby klubowe, to by się zrobiło zrzutkę?
  
 
Grill jest jak by co tylko nie wiem czy ja będe no ale zawsze bliżej do mnie niż do Tonego
Każdy z domu weźmie widelec i jakąmś zabytkową porcelane i będzie ok
  
 
Cytat:
2004-06-21 20:06:28, Kroolik pisze:
Grill jest jak by co tylko nie wiem czy ja będe no ale zawsze bliżej do mnie niż do Tonego
Każdy z domu weźmie widelec i jakąmś zabytkową porcelane i będzie ok


Kroolik nie rób się głupi, musisz być
ps tym razem nie nawalę i przybędę z winkiem, choćby młoda była brudna, marudna, i osmarkana to drugiego spota nie odpuszczę
  
 
No mi pasi, czyli co o godzinie 17.00 na parkingu leśnym w antoninku 3 lipca, no chyba że Ronaldo przypomni sobie o zapowiedziach biby u niego nad wodą w ogródku
  
 
Cytat:
2004-06-21 23:05:12, Mebig pisze:
No mi pasi, czyli co o godzinie 17.00 na parkingu leśnym w antoninku 3 lipca, no chyba że Ronaldo przypomni sobie o zapowiedziach biby u niego nad wodą w ogródku


Może lepiej nie, bo 5 lipca musze iść do pracy
  
 
Cytat:
2004-06-21 22:44:03, MAJCHAL pisze:
Kroolik nie rób się głupi, musisz być
ps tym razem nie nawalę i przybędę z winkiem, choćby młoda była brudna, marudna, i osmarkana to drugiego spota nie odpuszczę



To nie zależy ode mnie bo po prostu jeszcze nie wiem jak będe pracował
W sobote spot w niedziele finał mistrzostw, człowiek chce być i tu i tu, a całego weekendu raczej nie będe miał wolnego.
Mimo to postaram się nie odpuszcze chciażby ze względu na winko
  
 
Chuj strzelił bombki, choinki nie będzie Nie mogę być z Wami na zlocie. Przepraszam, ale to silniejsze ode mnie.
Nieczego nie obiecuję, ale może wjadę na chwilkę
  
 
Jak tak dalej pójdzie to będziemy spotykać się tylko w necie
  
 
To moze lepiej przełożyć spotkanie o jeden tydzień później bo tak to już Kroolik nie wie czy będzie, ty Majchal nie będziesz, Tony też nie, w takim wypadku po co narażać na koszty OLI`ego by przyjechał sie spotkał z dwoma osobami, skoro mógłby przyjechać do wszystkich. Nie wiem co wy na to ale takie moje odczucie
  
 
10-go mnie nie ma w Poznaniu jakby co
  
 
Cytat:
2004-06-26 12:51:45, Mebig pisze:
To moze lepiej przełożyć spotkanie o jeden tydzień później bo tak to już Kroolik nie wie czy będzie, ty Majchal nie będziesz, Tony też nie, w takim wypadku po co narażać na koszty OLI`ego by przyjechał sie spotkał z dwoma osobami, skoro mógłby przyjechać do wszystkich. Nie wiem co wy na to ale takie moje odczucie



Pomysł nie głupi ale powiem tyle że i tak nie wiem co będe robił tydzień później bo jeszcze nie mam grafiku na lipiec.
Proponuje aby zdecydowali pozostali a ja postaram się dopasować!
  
 
To może w dzień powszedni ?
  
 
Mi naprawde wszystko jedno, narazie mam wakacje i do połowy lipca jestem na miejscu w Poznaniu z wyjątkiem 1 lipca bo wtedy mam egzamin na studia, ale tak to pasuje mi większość terminów, więc prosiłbym o składanie propozycji co do spotkania i czy wszystkim odpowiada jakiś z nich, jeśli podacie jeden termin i nie bedzie ani za ani przeciw to wtedy on zostanie wybrany.
  
 
Cytat:
2004-06-27 15:43:07, Mebig pisze:
Mi naprawde wszystko jedno, narazie mam wakacje i do połowy lipca jestem na miejscu w Poznaniu z wyjątkiem 1 lipca bo wtedy mam egzamin na studia, ale tak to pasuje mi większość terminów, więc prosiłbym o składanie propozycji co do spotkania i czy wszystkim odpowiada jakiś z nich, jeśli podacie jeden termin i nie bedzie ani za ani przeciw to wtedy on zostanie wybrany.



a mam pytanie.

Planujecie spot
moze będzie wcześniej tak ok 12:00
  
 
Narazie planujemy, ale jak będzie to raczej gdzies koło 17 bo wcześniej to będzie gorąco, w antoninku będzie wuchte wiary a na stadion narazie się nie przenosimy spowrotem, to uczynimy zapewne w okresie jesienno-zimowym. Ale jak inni by chcieli o 12 to czemu nie, u nas niestety panuje demokracja
  
 
Mebig masz racje - zależy od innych.

Ale jak by pasowała ta 12-sta a dzien moglby być 2-3-4-6 nie wiem ale tak na marginesie. 18-25 mnie nie ma a jak w ych dnich będzie spot w Poznaniu to my się niestety nie spotkamy
  
 
Tak późno to raczej on nie będzie, myśle ze najpóźniej będzie 10 lub 11 lipca, potem to jak wiadomo srodek wakacji i następny spocik regionalny będzie pod koniec sierpnia, albo na początku września, wiec panowie przypominam że coraz mniej czasu.

TO KIEDY TEN SPOT PLANUJEMY. W GRE WCHODZĄ 3,410,11 LPICA GODZINA WSTĘPNIE 17. WYBIERAĆ

PS. Wybaczcie że KRZYCZĘ , oj przepraszam dre pape
  
 
Przepraszam że sie wtącam w nie swoje sprawy ale tak jak pisal MEBIG -

Data do wyboru:
3-4, 10-11

Godzina też do wyboru
12:00
lub 17:00
  
 
Skoro jest demokracja to robimy tak.


Data spotkania 11 lipca zostaje ostatecznie ustalona przeze mnie i tyle.
Godzina niech będzie jak ostatnio 17.

Car może dasz rade przyjechać popołudniu?
Ustalenia te są ostateczne. Kto przyjedzie ten będzie.
Sam nie wiem czy dam rade ale trudno inaczej to nic nie ustalimy

Mam nadzieje że do szystkich info o spocie dotrze na czas.
Trzeba by poinformoać wcześniej Ftomaya żeby nie było takiej sytuacji jak ostatnio.

  
 
Cytat:
2004-06-28 10:38:40, Kroolik pisze:
Skoro jest demokracja to robimy tak.


Data spotkania 11 lipca zostaje ostatecznie ustalona przeze mnie i tyle.
Godzina niech będzie jak ostatnio 17.

Car może dasz rade przyjechać popołudniu?
Ustalenia te są ostateczne. Kto przyjedzie ten będzie.
Sam nie wiem czy dam rade ale trudno inaczej to nic nie ustalimy

Mam nadzieje że do szystkich info o spocie dotrze na czas.
Trzeba by poinformoać wcześniej Ftomaya żeby nie było takiej sytuacji jak ostatnio.





Nie chce nic kombinowac ale przyjade na 17 i o 18 koniec spotu.
130 Km do przejechania a paliwo drogie Nie opłacało by mi sie przyjechac

No mowmy ze do 20 czy do 19