SpeedR z wizytą w Poznaniu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak więc Panowie i Panie najprawdopodobniej 28.02. br. Wasz ulubiony klubowicz SpeedR najprawdopodobniej zawita do Poznania.
Podejżewam, że mimo wszystko "dobiję" w ww. miejsce już 27.02 po południu, tak więc chętnie spotkam się z przedstawicielami Klubowej Braci

Czekam więc na odzew i mam nadzieję, że co do terminu nic się nie zmieni.

Przy okazji... może macie informację nt. jakiś fajnych hoteli w Poznaniu ??
  
 
No to czekam

PS. Hotelikow nie znam bo sie nie szlajam po "lokalach"
  
 
Hotel "ILON" - Pracowniczo-Turystyczny
ul. Szarych Szeregów 14/16; 60-462 Poznań
tel. 842-23-41

Naprawde calkiem OK
  
 
Co Ty za badziew polecasz. Popatrz jakie służbowe samochody są SpeedR-owej firmie i do tego dopasuj hotel
  
 
Cytat:
2004-02-19 23:19:39, Martinezzz pisze:
Co Ty za badziew polecasz. Popatrz jakie służbowe samochody są SpeedR-owej firmie i do tego dopasuj hotel




Jednak tym razem to wizyta prywatna... poza tym warto, żeby Esperak co jakiś czas przejechał się i "rozruszał kości", bo autko ma już jak by nie patrzeć 8 latek i 70 tys. przebiegu

W dodatku cały czas "katowany" jest do 3 - 3,5 tys. obr/ min. więc wypad w trasę mu się przyda
  
 
No dobrze Panowie, wygląda na to, że jednak nic się nie zmieni i będę w Poznaniu w piątek (27.02) po południu. Gdyby ktoś był chętny na mały spocik, to bardzo chętnie gdzieś podjadę... tylko jakieś wytyczne nt. Poznania by się przydały.

Pozdrawiam - Speed R
  
 
Jesli chodzi o hotele to warto spojrzeć na strony internetowych serwisów informacyjnych o Poznaniu, wszystko przeciez zalezy od tego byś miał blisko z hotelu do miejsc w których bedziesz załatwiał swoje sprawy, druga sprawa to ceny.
Moge pojecic hoteliki na Winogradach np. Trawinski lub Vivaldi, choć trudno coś radzic, bo Poznaniacy raczej siedza w swoich domach
Co do spotkania, to mam dosć zajety koniec tygodnia, jesli jednak pasowałaby Tobie i innym sobota godz. południowe to bardzo chetnie sie z Wami zobaczę.
Kontakt przez forum lub telefonicznie (mój nr w klubowym assistance).
  
 
jestem chetny na spotkanie
moze teraz sie uda z kims obaczyc
proponuje sobote
jesli chodzi o hotele to fajny jest Hotel Park nad Malta
z " tanszych " Hotel "Gromada" lub hotel "Royal" w centrum przy Sw. Marcinie
moja polowica pracuje w Centrum Informacji Miejskiej wiec moge miec dokladniejsze dane na temat miejsc i cen
pozdrawiam
  
 
Czekamy wiec na ruch Speedera, jak juz się ulokujesz (zabukujesz hotle) to znajdziemy jakies odpowiadajace nam wszystkim miejsce i czas.
pzdr
  
 
Dziękuję wszystkim za wskazówki dot hoteli

Podzwoniłem dziś trochę i ostatecznie zdecydowałem się na hotel Marwit (taki mały, kameralny ) mieszczący sięna ul. Śniadeckich 12 a. Co prawda nie mam bladego pojęcia gdzie to jest, ale ponoć blisko centrum


Jeśli wszystko dobrze pójdzie to z Wawy wyrusze jutro między godziną 17 a 18. W poznaniu powinienem być w okolicach 21.
W sobotę jestem umówiony między 8 a 10. Pobędę tam wiec gdzieś do godzinki 12 po czym będę wolny i wówczas możemy sie gdzieś spotkać.

Wyruszę spowrotem do domciu po południu, ale tu pora nie jest już dla mnie tak istotna

Pozdrawiam i do zobaczenia w Poznaniu - Speed R
  
 
Ok, żeby być bardziej konkretnym TU mieści się ów wspomniany wcześniej hotel(ik).

Pewnie kolegom z Poznania ta mapa powie więcej niż mnie
  
 
Trafiłbym

Ale z dworca
  
 
a ja życze szerokiej drogi - bo chyba nie ma gorszej niż ta na poznań.......
łeeeech jak ja nie lubie tamtędy jeździć
  
 
Próbowałem skontaktowac się ze Speederem na jego komórę (nr wziałem z assistance) niestety bez powodzenia. Czy może ktoś orientuje się czy jest to jego aktualny numer?
  
 
Tak to jego aktualny nr
  
 
Udało mi się wczoraj sms skontaktować ze Speederem, dziś jestem umówiony na tel. Wstepnie padła propozycja spociku o godz. 13.30 na parkingu tesco na Wilczaku - piszę to mimo braku ostatecznego potwierdzenia dlatego by wszyscy chętni mogli zapoznać się z czasem i miejscem. W razie jakichkolwiek zmian zaraz dam znac na forum.
Do Poznania wróciła zima i snieg ciągle pada
  
 
Ale zamieszanie
Okazało się, że SpeedR jest jeszcze zajety, a więc sam jeszcze czekam na wiadomośc o miejscu i godzinie spotkania - w gre wchodzi jakas knajpa w okolicach centrum.
Jeszcze raz wszystkich przepraszam i oczywiście napisze co i jak
  
 
Restauaracja Pekin Aleje Marcinkowskiego od zaraz