Marcowy spot KUJ-POM w TORUNiu - co i jak - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-02-25 00:35:46, Race_D pisze:
Wiem, tylko szkoda że tak trudno zdobyć zakres materiału i matury z poprzednich lat . A może po prostu źle szukam .
Jakby ktoś miał coś w tym temacie to niech podrzuci na race_d@interia.pl - wszystko sie przyda . Szczególnie że teraz w pierwszych dwóch dniach marca próbna a ja za wiele jeszcze nie umiem . Ale potem jestem raczej wolny i otwarty na wszelkie SPOTkania. Aż do kwietnia. Potem po znów od maja looz .



Idź do swojego nauczyciela, on powinien dać Ci odpowiednie materiały. A jak nic nie pomoże to kup sobie jakiś podręcznik na poziomie FCE/FCE+ i ćwicz, ćwicz
  
 
Czy po ostatnim zlociku są jeszcze chętni na planowane na 28 marca spotkanie w Toruniu?
Ja w każdym razie jestem ZA - rzecz jasna tym razem skromnie, na poligonie, bez konsumpcji napojów wyskokowych
Prosiem siem wpisywać...
  
 
Ja, ja, ja - ja też!
Mam nadzieje że sterowanie gazownią zostanie opanowane do tego czasu i moje autko wreszcie dotknie betonu z Toruńskiego poligonu .
No a skoro Kao jedzie to powrót w razie czego mam zabezpieczony więc będę mógł troche potrenować slajdy...
To jak, utrzymujemy pomysł w mocy?
  
 
Cytat:
2004-03-22 17:37:14, kaovietz pisze:
Czy po ostatnim zlociku są jeszcze chętni na planowane na 28 marca spotkanie w Toruniu?
Ja w każdym razie jestem ZA - rzecz jasna tym razem skromnie, na poligonie, bez konsumpcji napojów wyskokowych
Prosiem siem wpisywać...



Siem wpisuje
  
 
Cytat:
2004-02-29 17:33:41, t_kucyk pisze:

Idź do swojego nauczyciela, on powinien dać Ci odpowiednie materiały. A jak nic nie pomoże to kup sobie jakiś podręcznik na poziomie FCE/FCE+ i ćwicz, ćwicz


FCE - pikuś
ja mautrke też z anglika - ustnei i pisemnie - ale mam już zaliczone poprzez FCE
  
 
Dobra, koniec już o tych maturkach - u mnie w szkole tylko jedna osoba zdała z anglika próbną. Nie będę mówił kto bo skromny z natury jestem .
Mało czasu już zostało więc ustalajmy szybko szczególy!

ps. Mam nadzieje ze tym razem pojawie sie z dobrym samopoczuciem, bez bólu głowy itp. Pier....le tą prace dyplomową, w ten weekend poświęce się bez reszty mojej gazowni .
  
 
No co będzie się powoli stawało normalne na spotkaniu się nie pojawie, gdyż po prostu ilość czasu, jak i kasy zwyczajnie mi na to nie pozwala...

Pozdrawiam
  
 
Co powiecie na spotkanie pod Toritalem o 10?

Pozdrawiam,
Tomek
  
 
Ja mam inną propozycję.
Niechciałbym się Wam w grafik wpieprzać i mącić, ale 10 kwietnia w Toruniu odbędzie się zlot z okazji 2 rocznicy The Fiat And The Furious.
W planie jest spotkanie na poligonie, próby sportowe i grill.
Zaprosić chcielibyśmy ludzi z północnych i nie tylko okolic kraju - tzn Bydgoszcz, Piła, Świecie, Poznań, Trójmiasto, może nawet okolice Warszawy zechciałaby przyjechać.
Myślę, że wynikłaby z tego całkiem miła impreza.
Co Wy na to, żeby przełożyć zlocik marcowy z marca na kwiecień?
  
 
Czeczun jedno drugiemu nie przeszkadza.Do Torunia jest tak blisko,że możemy robić spoty co tydzień jak na mój gust
Jest już temat o spocie podpięty,takoz zostawmy jak było dogadane wcześniej.Ja na pewno pojawię się i teraz i w kwietniu i w Sulejowie i w ogóle
  
 
Cytat:
2004-03-23 18:38:05, czeczun pisze:
Ja mam inną propozycję.
Niechciałbym się Wam w grafik wpieprzać i mącić, ale 10 kwietnia w Toruniu odbędzie się zlot z okazji 2 rocznicy The Fiat And The Furious.



Polonezy też mogą przyjechać?
  
 
The Polonez & The Furious ???
  
 
i ja biednu zielony nowy kibic nic nie wiem:/ oprocz matury ze sie zblirz bedzie ten zjazd czy nie? a jak tak to gdzie? Jak gdzie to jak tam dojechać? Jak dojechać to co ze sobą wziąć? Jka wziąć to czy starczy? itd...
MAPE macie gdzieś niech ktoś zeskanuje mi kawałek mapy i zaznaczy gdzie bedzie spotkanie...?
POZDRO 4 all
  
 
Spocik oczywiscie w niedziele BEDZIE, bo byc MUSI

A jesli chodzi o dojazd, to jesli jestes ze Świecia doomel to jedziesz do Torunia, a w Toruniu kierujesz sie na Poznań (Kalisz, Inowrocław i co tam jeszcze ), aż bedziesz juz prawie wyjezdzal z miasta. Po lewej zobaczysz sredniej wielkosci biurowiec Radia GRA, oraz duzy sklep z meblami sosnowymi oraz oczywiscie salon i serwis fiata TORITAL. I na parkingu tamże my bedziemy. Jak zapytasz kazdego o radio GRA to ci powie jak dojechac.

Do zobaczenia.
  
 
a ha
Zastanawiam sie cały czas, bo w niedziele mam bude... i nie zaberdzo mi pasi... ale zobacze... Poza tym dziewczyna ma KURS "L"...
Jak wpadne to zapewne z moją kobietką zobaczyć co porabiacie...
Może jekieś FOTO se strzelimy, ale nie wiem jeszcze...
I czy POLDOLOT TAM DOJEDZIE ?

[ wiadomość edytowana przez: doomel dnia 2004-03-24 23:06:34 ]
  
 
Heyah ludziska! (to nie jest reklama pre-paid'a )
Czy ktoś zabierze biednego sympatyka, bo moja maszyna przy obecnym stanie uszkodzeniowym nie ma szans dojechać . Pomijam już aspekt ekonomiczny z racji konieczności stosowania jeszcze tradycyjnego paliwa...

UWAGA! Konkurs!
Duży browar (lub czteropak jak nie będzie okazji z kija ) dla tego kto dostarczy mi element którego poszukuję. Szczegóły w podpisie.
Wiem że małe szanse ale spróbować zawsze można - jestem aż tak zdesperowany
ps. Tylko sprawne biorą udział w konkursie .
  
 
Pamieętajta ludzie, ze przestawiamy zegarki !!!

Do zobaczenia jutro
  
 
Cytat:
2004-03-27 21:25:41, Lafaar pisze:
Pamieętajta ludzie, ze przestawiamy zegarki !!!

Do zobaczenia jutro


Eeeem, to jak to jest? Godzinę do tyłu i potem dwie do przodu?
  
 
Fajnie sie dzis "spociliśmy"

To tak na szybko, obszerna relacja bedzie w wykonaniu D0mela.

Było bardzo miło i sympatycznie
  
 
Pewnie,że było zajefajnie!!
Widziałem już fotki u Domela-są niesamowite Takich zdjęć jeszcze nie było na spotach/zlotach
Dla mnie spot zakończył się dopiero niedawno - właśnie wróciłem z Torunia. Robiliśmy bowiem z Domelem Domeloneza, czyli zainicjowaliśmy "mechaniczną" część spotu
Race-niestety nie byłem wczoraj online, takoż nie wiedziałem o Twoich problemach z transportem - sorki.
Poza tym wreszcie zakończyłem "trzydniówkę toruńską" - tak się złożyło,że piątek/sobota/niedziela całe dnie byłem w piernikowie W końcu za 13zł w dwie strony można sobie pojeździć...
Podsumowując - spot baaardzo miły, ludzie przesympatyczni - pozdrowionka i dzięki za przybycie!
A kto nie był niech żałuje
PS.Domel już "smaży" relację...