W Warszawie powstaje prawe 1000 konna Supra

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Widziałem. (Na razie stoi pod drzewem)
  
 
Miało być: prawie 1000 konna
  
 
Moze cos wiecej powiesz? Silnik? Osprzet? Jakiej firmy? bleh bleh bleh
  
 
To jest to, która do niedawna miała 640 koni.
Z tego, co zrozumiałem - silnik jej własny. Przerobione ma być doładowanie.
Będę teraz - niestety - częstym gościem tego warsztatu. Postaram się dokładnie wypytać i jeżeli nie zrozumieć to przynajmniej zapamiętać, co ma być robione.
  
 
jak znam życie to słynny pan twin turbo
  
 
Możesz podać o jakim warsztacie mowa, oraz potwierdzić czy rozmawiamy o suprze w kolorze kameleon.
  
 
pewnie tak, bo to była jedyna 600-konna

zobaczymy co z tego wyniknie, hłe hłe
  
 
To ta supra teg pana z "SSS" - taka hmm ciemne bordo przechodzace w wisnie (ja mam wlaczony tryb 16-kolorowy)? To ten co mu sie na filmie cos skopalo w silniczku bo komputerek tak mowil i beidny pan nie wiedzial co to jest?
  
 
Kolor ma raz bardziej niebieski, raz bardziej fioletowy. Naklejek duzo (zwlaszcza InterCars). Warsztat przy Jutrzenki.
A aktualnie koni nie ma wcale, bo - ponoc - podczas wystepow dla telewizji silnik sie rozsypal, bo ktos czegos zapomnial przelaczyc.
  
 
w jakiej to firmie jest ? bo kurcze znaleźć nie mogę
a silnik jest cały tak dla jasnosci, owszem nie działa bo w 2 tłokach małe nieszczelności powstały ale dla tunera to normalka i nic specjalnego. Co do 1000 koni to śmiem wątpić aby Piotr porywał sie na coś takiego, jest to raczej wynik działania wyobraźni kogoś kto taką informację przekazał. Poczekamy i zobaczymy co będzie, tak czy inaczej w naszym kraju w tej chwili na podnośnikach wisi kilka supr, ile dojedzie do modlina jeszcze nie wiadomo, ale napewno w tym roku rywalizacja na 1/4 mili nabierze rumieńców i to w większości klas
  
 
Juz kiedyś jedną 900 konną spotkałem na necie z opisme dokładnym itp. Na "seri" miała 600KM a po podręceniu chyba 900KM, niestety nie pamiętam z jkaich okolic ona była
Szykuje sie monster
  
 
a u mnie w B-stoku powstalo Ferrari przerobione z fiata coupe ooo !!! i jezdzi
  
 
Widywałem tą toykę bardzo często jeszcze dawnej ale zobaczy się co będzie jak zrobią i zacznie jeździć bo to że się mówi to jedno ale żeby jechało to drugie
  
 
Ostatnio wynik spadł z prawie tysiąca na jakieś 950.

Mechanik wygląda na odpowiedzialnego. Do projektu podchodzi z rezerwą.
Pojadę, wypytam, zapamiętam, napiszę.
  
 
Cytat:
2004-02-28 11:29:16, marcinkedryna pisze:
Ostatnio wynik spadł z prawie tysiąca na jakieś 950.

Mechanik wygląda na odpowiedzialnego. Do projektu podchodzi z rezerwą.
Pojadę, wypytam, zapamiętam, napiszę.



SUPER będziesz naszym zwiadem co i jak czekam na newsy
  
 
Cytat:
2004-02-28 11:29:16, marcinkedryna pisze:
Ostatnio wynik spadł z prawie tysiąca na jakieś 950.

Mechanik wygląda na odpowiedzialnego. Do projektu podchodzi z rezerwą.
Pojadę, wypytam, zapamiętam, napiszę.



SUPER będziesz naszym zwiadem co i jak czekam na newsy
  
 
To ciekawie będzie w tym roku na modlinie
  
 
Czy to mozliwe zeby z silnika ktory ma 3 litry pojemnosci wycisnac 1000 KM - nie wierze zeby az tyle sie udalo - no a co z rzywotnoscia takiego silnika - starcza zapewne na jakies 20 tys km jazdy
  
 
Cytat:
2004-02-28 14:16:01, El_Chueco pisze:
Czy to mozliwe zeby z silnika ktory ma 3 litry pojemnosci wycisnac 1000 KM - nie wierze zeby az tyle sie udalo - no a co z rzywotnoscia takiego silnika - starcza zapewne na jakies 20 tys km jazdy


supry mają nawet po 1400 koni, w skyline jest jeszcze lepiej mocowo do pojemności. Właściciele takich aut raczej nie podają żywotności, ale wiadomo że jeśli taki silnik na codzień jest dobrze traktowany i jeździ na zwykłych ustawieniach to dośc długo pożyje.
  
 
chyba na forum streetracing.pl jest coś wspomniane, moc ma być coś około 800km + nitro o ile dobrze zrozumiałem treść wątku