Problem z elektryką - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
O ile pamiętam ( je jestem w stanie w tym momencie sparawdzić )większość wiązek mase ma dokręconą w okolicy przekaźników. Tutaj korozji napewno nie ma bo przód miałem wstawiony nowy jakieś 4-6 mc temu.
  
 
Cytat:
2002-10-29 11:42:15, keen pisze:
Tutaj korozji napewno nie ma bo przód miałem wstawiony nowy jakieś 4-6 mc temu.



Eeee z ilu autek sklada sie twoj poldek ?
A co do znikajacej masy - to nie ma bata, skoro na koncu kabla jej nie ma a na poczatku jest - jaki wniosek ?
  
 
Trudno mi powiedzieć z ilu samochodów jest mój pold. Wiem że pród i dach był kupowany z wysprzedaży po polmozbycie więc nie pochodzi z innego auta. Moge powiedzieć, że samochód przeżył renowacje. Co do tej masy to dzisiaj wybebesze wszystkie wiązki, posprawdzam miernikiem i najwyżej powymieniam niektóre. Mam już dość serii dodatkowych kabelków !!!.
  
 
Hehe Keen, w koncu polozysz druga instalacje obok tej fabrycznej
  
 
Ale będzie golić po mojemu
  
 
Problemik mam nastepujacy jadac pod wzniesienie(nawet nie duze) moj wooz smierdzi jak by sie caly palil i do tego ostatnio zanika napiecie w kolejnych sekcjach instalacji elektrycznej(juz niema oswietlenia kabiny.pozycyjnych,oraz klaksony)UWAGA ZADNYCH USZKODZEN nie stwierdzam!!!
  
 
Może jakaś wiązka dotyka silnika i jadąc pod góre silnik ma większą temp i wtedy topi izlacje, dlatego śmierdzi, ale to takie moje przypuszczenia
  
 
Jest jeszcze jedna możliwość też podobna
Jakaś wiązka w instalacji pod wpływem przechyłu samochodu zwiera z masą (np kabelki koło gniazda zapalniczni). Musisz dokładniej opisać które części instalacji padaja moze potym uda sie dojść.