Kiedy zlocik w wawie?????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no wlasnie kiedy zlocik?? jestem nowy i jakos przydało by sie z wami spotkac...
  
 
ja mysle ze dzis bedzie-co chłopaki ??
  
 
Zlocik będzie za tydzień.....
  
 
Witam,

Zlocik według Warszawskich ustaleń zawsze w ostatnią niedzielę miesiąc o godzinie 20:00. Okres zimowy SadybaBestMall - parking podziemny

W tym miesiącu to dokładnie 29.02 g.20:00

Do zobaczenia
  
 
to ja bede dzisiaj ! chyba sie wszystko okaze o odpowiedniej porze
  
 
Ja nie będe 29 bo niestety ale oddaje auto do Chojnackiego i to właśnie wieczorem w niedzielę..
  
 
maciek tico wez i wpadaj
  
 
dzis byl mini zlocik-ja i Bartek Na troche wpadlem z rana do stolycy i dzieki pomocy Bartka wszystko zalatwilem sprytnie i sprawnie

z tego miejsca wielkie dzieki, thanks, danke Bartek za pomoc
  
 
Cytat:
dzis byl mini zlocik-ja i Bartek Na troche wpadlem z rana do stolycy i dzieki pomocy Bartka wszystko zalatwilem sprytnie i sprawnie

z tego miejsca wielkie dzieki, thanks, danke Bartek za pomoc




Nie dziekuj niema o czym mowic. Drobiazg
  
 
OCZYWIŚCIE JAK ZWYKLE BĘDĘ NA ZLOCIE RAZEM Z MOJĄ DAMĄ - chyba robie to jako jedyny w klubie że na wszystkie zloty zabieram swoją kobite
Tym razem nie zapomnę naładować baterii w aparacie i na pewno nie zapomnę też statywu! (oj ta skleroza....)
  
 
Cytat:
OCZYWIŚCIE JAK ZWYKLE BĘDĘ NA ZLOCIE RAZEM Z MOJĄ DAMĄ - chyba robie to jako jedyny w klubie że na wszystkie zloty zabieram swoją kobite
Tym razem nie zapomnę naładować baterii w aparacie i na pewno nie zapomnę też statywu! (oj ta skleroza....)



dlatego z nia przyjezdzasz bo ona cieie niepusci samego na zlot.
zartuje
  
 
wiadomość dla klubowiczów z rejonu żoliborza

MaM pytanie czy ktoś wybiera się dzisiaj na zlocik jeżeli tak czy mógłbym się z nim zabrać
chciałem przyjechać ale chyba mi się to nie uda problemy z obrotami

Jednak chciałbym was poznać i pomyślałem że może sie z kimś zabiorę proszę o odpowiedz pozdrawiam marcinek żoliborz