Jak kupić dobrego Poloneza?? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
do 1500 zl, jakos tak chyba.
  
 
Na gaznik instalacje zalozysz juz za 1000 zl a jak dobrze poszukasz to jeszcze taniej
  
 
kurcze ja tez bym juz chcial byc na etapie rozgladania sie za nowa fura ale od jakis dwoch tygodni sie mecze ze sprzedaza malacza
  
 
to uwazaj bez dowodu cierzko sprzedac
  
 
Bylem dzisiaj takiego jednego poldka z autogieldy ogladac. Rocznik 91, LPG - wyjsciowa 2.900zl. Niedaleko bylo, to mysle podskocze - a noz widelec ... i porazka. Juz sam sprzedajacy byl nieciekawy - zwyczajny zulik , a jesli chodzi o polda to szkoda gadac. Pokazalem gosciowi jego ogloszenie i sie go pytam czy to na pewno jego...Mial byc zadbany, a wygladal gorzej niz poldek mojego wujaszka, ktorym wozi towar do sklepu od 7 lat i nabil nim ponad 300 tys. (swoja droga jestem pelen podziwu dla tego polda). Blacha byla w oplakanym stanie - jak ogladalem drzwi, to mialem wrazenie, ze kawalek sobie na pamiatke zabiore No - ale coz - szukam dalej...
  
 
Cytat:
2004-02-23 23:39:38, Stiepan pisze:
i nabil nim ponad 300 tys. (swoja droga jestem pelen podziwu dla tego polda).


zapytaj alana ile jego poldi juz ma na liczniku
  
 
Cytat:
2004-02-24 22:57:58, dvl pisze:
Cytat:
2004-02-23 23:39:38, Stiepan pisze:
i nabil nim ponad 300 tys. (swoja droga jestem pelen podziwu dla tego polda).


zapytaj alana ile jego poldi juz ma na liczniku

260750km 97 luty 13
  
 
Ja mam 190.000 stażu
  
 
A ja niecale 90000
  
 
a ja 54 000 ale nie mam zamiaru go sprzedawać!!
  
 
54.000????? On jest jeszcze na dotarciu
  
 
ano jak go przejąłem w marcu to miał 35 000 więc powolutku dbam o jego solidne dotarcie
  
 
a kolega w zupełną serie chce sie bawić czy może jakieś zmiany??
ba jak zmiany to polecam poszukać z DOHC 1.8 lub 2.0 ostatnio było kilka takich ogłoszeń(ceny niepamiętam ale raczej do 3tyś)
a taki silniczek jak jest w dobrym stanie to długo pojeździ i będziesz z niego baaardzo zadowolony...
  
 
Ostatnio w Autogiełdzie był Polonez 2000 , za 1850. Rocznik coś około 85-00 (SKŁADAK)
  
 
Mysle jednak, ze na poczatek wolalbym cos seryjnego Moze potem pomysle o jakims bajerze
  
 
Za 3000 zl ja na twoim miejscu to kupil bym poloneza caro rocznik 91-93 . Nie kupuj takiego co niby swiezo po remoncie bo nikt przeciez nie bedzie remontowal calego wozu i pozadnie sie przykladal do tego pseudo remontu zeby go potem sprzedac jako malo uzywany itd. Lepiej kupic takiego z drobnymi brakami i samemu w miare mozliwosci go doprowadzic do nalezytego stanu.
  
 
noo fakt lepiej kupić jakiegoś z usterkami (nieznacznymi) niż wypicowanego.. bo to budzi podejrzenia
  
 
Wróciłem właśnie z wypoczynku Więc ja tu cos dopisze
PO pierwsze jak będziesz oglądał samochód obejrz go dokładnie zobacz czy na dachu nie pęka szpachla czy wogole gdzieś szpachla nie pęka sprawdź numery na szybach czy przypadkiem nie był przkoszony bo takie się zdarzają ( oglądałem takiego Fiata 125p podobno był jeden właściciel w rodzinie a potem wujek go kupi i sprzedał synowi nieważne maił szyby powkładne boczne odwrotnie niby miałbyć idealny a z misy olej uciekal pytam sie tyap czemu szyby odwrotnie włożone a on mówi nie wiem to fabrycznie no i drzwi miał jakieś kremowe a nie białe ale bity nie był ) Sprawdź na rantach czy nie ma rdzy sprawdź mise czy nie cieknie popatrz na koła jak są popękane to Pokaż kolesiowi neich ci z ceny spósci zobacz pod drzwiami czy nei sa już rozdwojone możęsz podnieść go na podnośniku jak bedzie wchodził znaczy że rdza go je ;p i chyba to wszystko
  
 
Tu jest do sprzedania POLONEZ ZObacz go !!
http://motonews.pl/ads/?catid=1&subcatid=12&adid=25098