[131] Monster... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-02-23 13:40:51, kosa131 pisze:
z mojej strony raczej EOT bo szkoda strzepic jezyk na dalsze krytykowanie watpliwej urody tego auta


"gotujesz" jakbym kierował moją opinię przeciwko tobie . ja jestem przeciwnikiem jakiś stylingów i tjuningów, ale akurat poszerzenia i tylna część tego auta 'wpadła mi w oko'.. tak po prostu.

zresztą o gustach się nie dyskutuje.. może będzie można podyskutować o 'bebechach' jak przyjdzie odpowiedź od tego Włocha
  
 
auto wyglada na swiezo zrobione i chyba nie jest jeszcze skonczone (nie sadze zeby ktos "niechcaco"zostawil mocowania na te listwy). mysle ze duzo sie zmieni, bo narazie to mi pasuje na auto ktore pierwszy raz wyjechalo po malowaniu.
chociaz kto wie...
  
 
moim zdaniem na pewno znajdzie sie w wiejskim tuningu...no i nie jestem pewien czy ktos bedzie go bronil
  
 
Kosa - przecież NIE napisałem że ten biały to replika 031 Abarth. Czytaj uważnie co piszę. Pokazałem inne zdjęcia z budowy takiej repliki dla wyjątkowo wybrednych . Która widać gdzieś tam powstaje i nie wygląda już tak amatorsko tylko wpełni profesionalnie. Replika to replika, a własna inwencja w przebudowie 131 to własna inwencja.

Również nie sądze żeby ten samochód wyszedł od profesjonalistów bo widać sporo niedoróbek.
Ale wielką tragedią jest to że ma spinki na listewki no..porażka !
  
 
wogóle mi sie to cos nie podoba, czemu nie przyslali zadnych fotek silnika? mam nadzieje ze nie jezdzi tak jak wyglada. to pseudo poszerzenie to dla mnie porazka, Kojazy mi sie z "plastikowcami" . Jest to jednak moje zdanie i mój gust, Jeśli komuś się podoba to jego sprawa.
  
 
Wydaje mi się ze to auto jest po pierwsze primo "underconstruction" po drugie primo on chyba jest nastawiony na osiągi...pamiętacie maluchy z lat 70-tych z silnikiem Yamachy (chyba) miały z prodzu taki zderzek ze ci na WT odpadają...
  
 
nie wazne jak wyglada ale ma przepiekny obrotomiernik
  
 
Cytat:
2004-02-23 13:53:33, schwepes pisze:
Cytat:
2004-02-23 13:40:51, kosa131 pisze:
z mojej strony raczej EOT bo szkoda strzepic jezyk na dalsze krytykowanie watpliwej urody tego auta


"gotujesz" jakbym kierował moją opinię przeciwko tobie . ja jestem przeciwnikiem jakiś stylingów i tjuningów, ale akurat poszerzenia i tylna część tego auta 'wpadła mi w oko'.. tak po prostu.

zresztą o gustach się nie dyskutuje.. może będzie można podyskutować o 'bebechach' jak przyjdzie odpowiedź od tego Włocha



po prostu napisalem an temat wygkladu tego cuda wszystko, co bylo z mojej strony do napisania. i tyle
  
 
Cytat:
2004-02-23 16:34:54, Koniu pisze:
Kosa - przecież NIE napisałem że ten biały to replika 031 Abarth. Czytaj uważnie co piszę. Pokazałem inne zdjęcia z budowy takiej repliki dla wyjątkowo wybrednych . Która widać gdzieś tam powstaje i nie wygląda już tak amatorsko tylko wpełni profesionalnie. Replika to replika, a własna inwencja w przebudowie 131 to własna inwencja.

Również nie sądze żeby ten samochód wyszedł od profesjonalistów bo widać sporo niedoróbek.
Ale wielką tragedią jest to że ma spinki na listewki no..porażka !




To Ty czytaj uwaznie- porownywalem to biale cos z projektem 031 i z 131 abart rally. (wytykajac roznice np w sposobie poszerzania auta) A co do spinek- zastanawiam sie czemu maja one sluzyc w rajdowce.
  
 
Ja tam czytam uważnie. Zrozumiałem twojego posta jako porównanie do 031 Abarth tylko nie wiedzieć czemu...

Przecież nie pokazałem tego samochodu i nie nazwałem go jako replikę bo do repliki nie jest podobne. To Ty użyłeś sformułowania "zauważ" ,które sugeruje to iż ja bym to nazwał repliką 031 a Ty mi wmawiał że tak nie jest . Bo różni się tym tym i tym itp.

pozdro
  
 
Cytat:
2004-02-23 19:20:41, Koniu pisze:
Ja tam czytam uważnie. Zrozumiałem twojego posta jako porównanie do 031 Abarth tylko nie wiedzieć czemu...

Przecież nie pokazałem tego samochodu i nie nazwałem go jako replikę bo do repliki nie jest podobne. To Ty użyłeś sformułowania "zauważ" ,które sugeruje to iż ja bym to nazwał repliką 031 a Ty mi wmawiał że tak nie jest . Bo różni się tym tym i tym itp.

pozdro



Chodzi Ci o to zdanie:". Pozatym zauwaz, ze w 031 gora blotnikow pozostala bez zmian, co sprawia ze auto ma dzwi na jednej plaszczyznie z blotnikami co bardzo poprawia jego estetyke. " ? jesli tak, to sformulowanie 'zauwaz; mialo na celu zwrocenie uwagi na tak subtelny szczegol jakim jest dopasowanie blotnikow do dzwi tak, by tworzyly jedna calosc. Mialo to zdanie pokazac, ze to biale cos jest moim zdaniem brzydkie a byloby ladniejsze, gdyby zdecydowali sie wzorowac na 031. A Twoje stwierdzenie ejst nadinterpretacja.

Zauwaz
Zauwaz
Zauwaz


Co Twoim zdaniem sugeruje piszac 'zauwaz' po trzykroc?
  
 
Przyspuśmy że teraz sie rozumiemy..bo tamto zdanie jasno tego nie mówiło co napisałeś teraz.
Zresztą sprawa już jest jasna i nie ma co dalej klikać.

Cytat:
Co Twoim zdaniem sugeruje piszac 'zauwaz' po trzykroc?



Że brakuje "lub czasopisma" ?!
  
 
hmm dam wam cos innego do dyskusji
cos dla porownania

przygotowane do publikacji na www.myAbarth.com


  
 
jeeezzuuu odlecialem...
chyba malo widzialem w swoim zyciu jeszcze
  
 
a ja bym się zamienił, silnik ma na pewno lepszy niż mój, a poza tym rdzy nie widać. resztę bym poprzerabiał po swojemu