Krótki film o wyprzedzaniu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
cos takiego wpadli mi w rece film ale chyba lepiej wejsc na strone strona poszukac "polonez.mpeg" i zapisac to na dysku , filmik nie jest dlugi
a'prpos : ciekaw jestem czy to nie ktorus z klubowiczow
  
 
Tak to jest ktoś z klubowiczów.
  
 
tia, ja nie powiek który ale zapytaj go czy jechal na dwójce czy juz mial 3ci bieg... heheh
  
 
znowy ten film bochater pewnie znów sie wścieknie ale krązy on wciąż po internecie i tego chyba nic zatrzyma
  
 
Film bumerang



  
 
Ile to juz minęło? Ponad półtora roku
  
 
Niech lepiej ten post zniknie zanim bohater go zobaczy
  
 
Myslalem ze to cos innego, ale juz pierwszy post wyjasnił wszystko.
 
 
Cytat:
2003-12-11 21:26:44, Cosmo pisze:
Niech lepiej ten post zniknie zanim bohater go zobaczy


A czemu - czyżby to był ktoś "z góry" .
Raczej nie powiecie kto to? Ale pewnie autor sam się przedstawi - fajny manewr Ja na razie ćwiczyłem podobne na rondach, ale jak było pusto dookoła i żadnych "przeszkód stalych" w pobliżu
  
 
chyba kumam o co lata, nawet bez sciągania filmiku.
  
 
Cytat:
2003-12-11 22:10:20, Race_D pisze:
A czemu - czyżby to był ktoś "z góry" .



Wiesz, mało przyjemnie jest jak ktoś popełni błąd a potem jest całymi latami "bohaterem" w sieci...
  
 
Cytat:
2003-12-11 21:15:20, Janio pisze:
Ile to juz minęło? Ponad półtora roku



O ile dobrze pamiętam jest starszy od FSOAK, albo przynajmniej w tym samym wieku Też nie powiem kto to
  
 
ja tez nie powiem kto, ale jak palne w ten rudy 1,6 DOHC!!!
  
 
a dlaczego rudy?
  
 
no bardziej zólty niz rudy....
  
 
Kurde,a gdyby tak każden z Was miał sfilmowane swoje(częstokroć dużo głupsze) dzwony, i każden a Was musiałby walczyc z filmikiem krążącym po sieci???A gdyby tu było NAGLE przedszkole,w przyszłości???Dajcież spokój.Każdy za młodu czyni głupoty i co?Tylko prawdziwych artystów filmują Pozdrowionka dla głównego aktora.
Dla mnie - koniec gadki,juz i tak rzeka słów została wylana.
A następnego kto o tym napisze osobiście zgłoszę do programu "Kaskader do wzięcia"
  
 
ach te pOLOnezy
ten film jest starszy od FSOAK
byłem nawet na tym zlocie
(ale wcześniej wyjechałem i bnic nei widziałem)
tak dla wyjaśnienia - zakręt 110, udrzenie około 80-90
  
 
A ja tyle szukalem tego filmu na necie, zeby pokazac kumplom w pracy. Kiedys byl na wypadki.info.pl, ale teraz ta strona juz nie dziala.

Czekamy, az OLO sie pojawi - ciekawe co powie!
  
 
a czego sie spodziewacie? z drugiej strony, moze to bedzie przestrogą dla wszystkich.
 
 
Nie chwalac sie, to ja ten film jeszcze mialem na VHSie i sam go dalem 3LiTrowi, zeby zgral na kompa i puscil w net... i tak to sie zaczelo! A jakie hisotorie o tym filmie i wypadku byly na innych forach... hmmmm!

Sciagajc OLOneza evo3 ze srodka Wirazowej niezle spalilem sprzeglo u siebie w Fiaciorze (przez 3 dni smiedzialo!), bo przednie lewe kolko mial troche zablokowane.